Da li odrzavate ravnotezu u gradskom prevozu?

Da li odrzavate ravnotezu u gradskom prevozu?

  • DA

  • NE

  • PONEKAD


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
da... mada ponekad sam previshe pogubljen....

Pogubljenost - to je tako dobro.
Pogotovo u gradskom prevozu - kada stojim a krećem se i kada je sve živo oko mene i kada se vode žustre rasprave o političkoj situaciji ili o cenama na pijaci... A ja (po)stojim tu, sa slušalicama i osetim taj život oko sebe ali ga ne delim. Izgubljena totalno.
 
Pogubljenost - to je tako dobro.
Pogotovo u gradskom prevozu - kada stojim a krećem se i kada je sve živo oko mene i kada se vode žustre rasprave o političkoj situaciji ili o cenama na pijaci... A ja (po)stojim tu, sa slušalicama i osetim taj život oko sebe ali ga ne delim. Izgubljena totalno.

pa jos kad krenu da te chukaju laktovima u glavu! :mrgreen::lol:

najbolje je sesti kraj najveceg prozora i beleziti sitne detalje zivota u velikom gradu! :D
 
pa jos kad krenu da te chukaju laktovima u glavu! :mrgreen::lol:

najbolje je sesti kraj najveceg prozora i beleziti sitne detalje zivota u velikom gradu! :D

Ma na čukanje sam se navikla. :D Stvarčica na koju još nisam oguglala je sledeće: kada se penjem u autobus a neko me gura i šćapava za leđa a bome i zadnjicu u cilju da me natera da brže uđem u aftobus!

Obožavam da gledam kroz prozor! :D
 
Ma na čukanje sam se navikla. :D Stvarčica na koju još nisam oguglala je sledeće: kada se penjem u autobus a neko me gura i šćapava za leđa a bome i zadnjicu u cilju da me natera da brže uđem u aftobus!

Obožavam da gledam kroz prozor! :D

Imam tu srecu da hvatam autobus za fax na prvoj stanici i uvek mogu da biram gde cu da sednem... obavezno najveci prozor, onaj za razbiti u slucaju opasnosti! :mrgreen:

u jednom istrazivanju u BG-u izvrsenom na par stotina zena razlicite starosti navedeno je da samo 10% njih nije navelo neki oblik sexualnog zlostavljana u autobusima GSP-a! :eek:
 

Back
Top