Koji procesor?

Southwind

Domaćin
Banovan
Poruka
3.015
Dvoumim se izmedju 2 procesora:
INTEL Core 2 Quad Q6600 2.4GHz 8MB i INTEL Core 2 Quad Q8200 2.33GHz 4096KB

Onaj ***** sto mi je poklonio RAM sad trazi da mu to vratim,ali mi daje procesor po izboru:mrgreen:

Ja sam vise naklonjen Q6600 procesoru.....
 
Taj Q6600 jeste dobar, ali nema programa koji će da koriste sva 4 jezgra, a ovaj E8200 je izradjen u novoj tehnologiji i može sa ovim programima da pruži mnogo više! U istom cenovnom rangu su E8500 i Q6600! Ako ti Q6600 i E8200 daje po istoj ceni, onda je ipak bolje uzeti Q6600.
 
Poslednja izmena:
Pa sta ti je smesno???Ovaj nije los procesor za ove pare!:otkacio:
Smesno mi je sto mi preporucujes procesor koji je 4-5 puta gori od ovoga sto uzimam,a i kad bih uzeo taj AMD morao bih da kupim novu plocu.....

Zasto bi neko pratio us*ani AMD??
Zaostaju najmanje 3 godine za Intelom ;)
Jos sad kad Intel pusti Nehalem procesore u prodaju,ovi u AMD-u nece imati ni za 'leba :lol:
 
Smesno mi je sto mi preporucujes procesor koji je 4-5 puta gori od ovoga sto uzimam,a i kad bih uzeo taj AMD morao bih da kupim novu plocu.....

Zasto bi neko pratio us*ani AMD??
Zaostaju najmanje 3 godine za Intelom ;)
Jos sad kad Intel pusti Nehalem procesore u prodaju,ovi u AMD-u nece imati ni za 'leba :lol:

E pa zaboravio sam da ti ploca ima intelovu podlogu,izvini......
 
Zasto bi neko pratio us*ani AMD??
Zaostaju najmanje 3 godine za Intelom ;)
Jos sad kad Intel pusti Nehalem procesore u prodaju,ovi u AMD-u nece imati ni za 'leba :lol:

Da nije tog AMD-a, Intel Q6600 bi koštao 500 evra, a ne onoliko koliko košta.
Setite se koliko je koštao P4, pa koliko je razvoj AMD spustio cenu i Intela!
Hvala AMD-u što postoji i želim im sve najbolje, jer zahvaljujući njima imamo tako brz razvoj procesora i padanje cena!
 
Nemaš razloga da mu se podsmevaš, čovek ti je samo dao predlog jer nije ni imao informaciju koji ti procesor trenutno imaš! Hteo je samo da pomogne i ružno je da ga ismevaš. Navedi koji imaš procesor, pa ako neko da takav komentar onda mu se slobodno smej!

a ovo ti je isto kao kad bi neko pitao da li da uzme audi a6 ili bmw x5 a ti mu kazes da je yugo dobar za te pare..
jesto on rekao svoje misljenje i mozda je ono tacno ali to nema nikakve veze sa temom..;)
 

Back
Top