Драги форумаши, овако се данас, забрањује другачији став!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tales

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
276
Господо модератори!!!

Никада, понаваљам, никада нисам никога на овом фотуму увредио, корситио псовке, или пак постицао на мржњу, према било коме, већ сам износио свој став и то пре свега аргументовано, али са такође уважавао и мишљења осталих чланова овог форума.

Ви, господо модератори, мени забрањујете приступ, на 48 часова, из разлога, што сам поставио једну врло занимљиву тему. Чиме ја то ширим мржњу, на који начин, којим поступком. Кога сам ја ту увредио. Полгедајте, како се понашају неки, чланови!!!

Ово што сте урадили, је бедно и срамотно, то само показује да пре свега нисте професионалци у свом послу!!!

Стидте се

ИРАКЛИЈЕ
 
Нисам ја никога увредио, већ сам, ставио снимак, где Ненад Чанак као председник скупштине АП Војводина, присуствује скупу, где се кличе Сријему у Хрватској.

Nenad Canak??? To ona veprina smrdljiva???? G-ovno debelo???? Jel taj Nenad Canak? :D
 
Господо модератори!!!

Никада, понаваљам, никада нисам никога на овом фотуму увредио, корситио псовке, или пак постицао на мржњу, према било коме, већ сам износио свој став и то пре свега аргументовано, али са такође уважавао и мишљења осталих чланова овог форума.

Ви, господо модератори, мени забрањујете приступ, на 48 часова, из разлога, што сам поставио једну врло занимљиву тему. Чиме ја то ширим мржњу, на који начин, којим поступком. Кога сам ја ту увредио. Полгедајте, како се понашају неки, чланови!!!

Ово што сте урадили, је бедно и срамотно, то само показује да пре свега нисте професионалци у свом послу!!!

Стидте се

ИРАКЛИЈЕ
A koliko njih te banovalo :???: :whistling:
 
Нисам ја никога увредио, већ сам, ставио снимак, где Ненад Чанак као председник скупштине АП Војводина, присуствује скупу, где се кличе Сријему у Хрватској.

taj video u kome se spominje srem u hrvatskoj sam gledao milijardu puta smucio mi se :rtfm: sta ce nam tema o tome :thumbdown:
 
Са овим форумом, сам завршио. Само ћу да сачекам реакцију, модератора, да видим шта ће сада да ураде..

Ajde, ajde, nemoj sad da plačeš... Nemoj da si bruka za radikale... To treba dostojanstveno da podnesesh kad spamujes forum sa shitom koji je promovisan u predizbornoj kampanji stranke najglupljih :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top