OPSADNO STANJE!!!

macka vracarka

Veoma poznat
Poruka
13.094
Naime,covek sa kojim zivim je od sinoc nesto kilav,poceo je da cvili da mu je hladno i da je slomljen sav pa sam mu dala Coldrex i poslala ga u krevet.
Danas dolazi sa posla...izasla mu groznica o kojoj me je sms-om obavestio inace negde oko11h,pa mi jos i MSNom to ponovio u medjuvremenu...Sa vrata trazi toplomer,kuka kao da je ranjen,zagleda tu groznicu u nastajanju jedno 11 puta na ogledalu u kupatilu,pa u hodniku a onda mi trazi i ono uvelicavajuce 7x sa kojim cupam obrve:evil::evil::evil:
Jao..jao..daj mi Ono,znas(to misli na Coldrex),jao,imam temp sigurno...ma gorim bre pipni me..i caj mi skuvaj,koji ima,i vadi toplomer a ono 37 sa 3...:roll:Odma tumara da nadje kapi za nos,Neo angin i za svaki slucaj jos nesto da popije jer gotov je nece jutro docekati...
A jel ima neka corbica..jao...pojede dve cinijice sve tako bolestan...
A sad iz sobe dovikuje:a kako se zove onaj flaster za groznicu:roll:

Pitam se ponekad od kog su materijala mene mama i tata napravili kad padnem jedino sa 40t a sve ove prehlade prezivim na nogama i to niko i ne primeti.
Jel su i vasi muskarci takvi kad im nesto fali?
 
:)
Eno ja i Tsymish baš na ljubimcima pričale danas o tome! Dođe mi da ga upucam kad ga boli glava, pa vrat, pa je loše spavao, pa mu loše varenje...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :otkacio: Svaki dan ga boli nešto drugo a meni teško da priznam da mi je dečko pi*zda!
 
:)
Eno ja i Tsymish baš na ljubimcima pričale danas o tome! Dođe mi da ga upucam kad ga boli glava, pa vrat, pa je loše spavao, pa mu loše varenje...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :otkacio: Svaki dan ga boli nešto drugo a meni teško da priznam da mi je dečko pi*zda!

Navikava te, draga, da ti to u braku kasnije bude "tak normal"...:mrgreen:
 
Naime,covek sa kojim zivim je od sinoc nesto kilav,poceo je da cvili da mu je hladno i da je slomljen sav pa sam mu dala Coldrex i poslala ga u krevet.
Danas dolazi sa posla...izasla mu groznica o kojoj me je sms-om obavestio inace negde oko11h,pa mi jos i MSNom to ponovio u medjuvremenu...Sa vrata trazi toplomer,kuka kao da je ranjen,zagleda tu groznicu u nastajanju jedno 11 puta na ogledalu u kupatilu,pa u hodniku a onda mi trazi i ono uvelicavajuce 7x sa kojim cupam obrve:evil::evil::evil:
Jao..jao..daj mi Ono,znas(to misli na Coldrex),jao,imam temp sigurno...ma gorim bre pipni me..i caj mi skuvaj,koji ima,i vadi toplomer a ono 37 sa 3...:roll:Odma tumara da nadje kapi za nos,Neo angin i za svaki slucaj jos nesto da popije jer gotov je nece jutro docekati...
A jel ima neka corbica..jao...pojede dve cinijice sve tako bolestan...
A sad iz sobe dovikuje:a kako se zove onaj flaster za groznicu:roll:

Pitam se ponekad od kog su materijala mene mama i tata napravili kad padnem jedino sa 40t a sve ove prehlade prezivim na nogama i to niko i ne primeti.
Jel su i vasi muskarci takvi kad im nesto fali?

:hahaha: aman bre komsinice, nemoj toliko da se zalis na coe'ka...sama si ga birala


Kod mene recimo nije tako.
Po konstituciji nisam nikakav baya, i nisam posebno snazan i stamen covek, ali sam izdrzljiv i mogu da hodam i radim sa temperaturom 40 (kao sto sam nazalost radio par puta)
Moram biti mnogo bolestan pa da padnem u krevet, uglavnom puno toga "prelezim" na nogama lececi se u hodu, usput.
Oduvak sam bio takav i izgleda cu biti takav dok postojim
Nije ni to dobro
 
:)
Eno ja i Tsymish baš na ljubimcima pričale danas o tome! Dođe mi da ga upucam kad ga boli glava, pa vrat, pa je loše spavao, pa mu loše varenje...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :otkacio: Svaki dan ga boli nešto drugo a meni teško da priznam da mi je dečko pi*zda!

:evil: Imala sam jednog takvog decka.
Ne mogu to da podnesem!!! Ali uzas kako ne mogu!! Pogotovo to sa varenjem. :lol: Ko hoce da slusa o tudjim crevima, molim te??
I hlaaaaadno mu je a i boli ga glaaaaaava.

Grrrrrr. :evil:
 
:hahaha: aman bre komsinice, nemoj toliko da se zalis na coe'ka...sama si ga birala


Kod mene recimo nije tako.
Po konstituciji nisam nikakav baya, i nisam posebno snazan i stamen covek, ali sam izdrzljiv i mogu da hodam i radim sa temperaturom 40 (kao sto sam nazalost radio par puta)
Moram biti mnogo bolestan pa da padnem u krevet, uglavnom puno toga "prelezim" na nogama lececi se u hodu, usput.
Oduvak sam bio takav i izgleda cu biti takav dok postojim
Nije ni to dobro

Eto sto umem da izaberem.:dash:..Jos mi kaze:jel si doktorka il nisi..kako si ne humana,kome si se ti zaklela na humanost...
Ja kazem pojam nemam o cemu pricas ja prodajem cipele.;)
 
Al' što oni to znaju da predstave...pa teže njima sa malom temperaturom ili čak
i bez nje prehlađeni samo...nego nama kad se vratimo sa porođaja......:mrgreen:

a još kad na sve to zvone njegova mama da pita kako mu je i jel popio lek
dođe mi momentalno da se bacim sa sprata.....:mrgreen:

samo ako primete da ni pet para ne dajemo na njihovu kuknjavu malo se
unormale....inače...sto reče UnBeso.....grrrrrr:evil::evil:
 
A sad vice is spavace sobe:Jel moze malo pite sa kecapom...
E ne moze crko da Bog da..sad ce da mi plati za Madonin koncert,prilika je...;)

:hahaha: :hahaha: ubićeš me :rotf: :rotf:

Moj ćuti i trpi, ne govori ništa ali ako ne ustaje u uobičajeno vreme ili legne preko dana (što mu nije svojstveno) onda znam da nešto nije u redu...
Ništa ne traži, moram sama da nudim, ponekad me nervira što moram da mu izigravam mamu, nutkam stalno nešto jer se sam neće setiti da uzme.
 
Al' što oni to znaju da predstave...pa teže njima sa malom temperaturom ili čak
i bez nje prehlađeni samo...nego nama kad se vratimo sa porođaja......:mrgreen:

a još kad na sve to zvone njegova mama da pita kako mu je i jel popio lek
dođe mi momentalno da se bacim sa sprata.....:mrgreen:

samo ako primete da ni pet para ne dajemo na njihovu kuknjavu malo se
unormale....inače...sto reče UnBeso.....grrrrrr:evil::evil:

Oma trebas da kazem ljubaznoj gospodji da ne znas dal je popio jer si bila kod frizera na satiranju a posto se upravo spremas da izadjes najbolje bi bilo da ona skokne pa da mu da sledecu terapiju jer tesko da ces da se vratis do recimo 02am kad mu je vreme za sledcu...:evil::evil::evil::evil:
 
moja poslednja dva ex su bili takvi..

non stop su im sje.bana ledja..gde li nadjose isialgiju? od najmanje groznice prave azijski grip..procuri li im nos ..cela kuca ne spava citave noci..

a i sestrin muz - cim ga zaboli grlo trazi kafetin ili brufen..ne moze bolove da izdrzi:)
 
Naime,covek sa kojim zivim je od sinoc nesto kilav,poceo je da cvili da mu je hladno i da je slomljen sav pa sam mu dala Coldrex i poslala ga u krevet.
Danas dolazi sa posla...izasla mu groznica o kojoj me je sms-om obavestio inace negde oko11h,pa mi jos i MSNom to ponovio u medjuvremenu...Sa vrata trazi toplomer,kuka kao da je ranjen,zagleda tu groznicu u nastajanju jedno 11 puta na ogledalu u kupatilu,pa u hodniku a onda mi trazi i ono uvelicavajuce 7x sa kojim cupam obrve:evil::evil::evil:
Jao..jao..daj mi Ono,znas(to misli na Coldrex),jao,imam temp sigurno...ma gorim bre pipni me..i caj mi skuvaj,koji ima,i vadi toplomer a ono 37 sa 3...:roll:Odma tumara da nadje kapi za nos,Neo angin i za svaki slucaj jos nesto da popije jer gotov je nece jutro docekati...
A jel ima neka corbica..jao...pojede dve cinijice sve tako bolestan...
A sad iz sobe dovikuje:a kako se zove onaj flaster za groznicu:roll:

Pitam se ponekad od kog su materijala mene mama i tata napravili kad padnem jedino sa 40t a sve ove prehlade prezivim na nogama i to niko i ne primeti.
Jel su i vasi muskarci takvi kad im nesto fali?


Svi su takvi. Samo im se način izražavanja razlikuje. Ima i onih koji neće da se žale "jer to nije muški", ali zato familija misli da su bezrazložno nervozni. A ima i onih koji ni sebi neće da priznaju da im nešto fali, "jer oni nikada nisu bolesni".
Ali kad jednom budu prisiljeni da priznaju da su se razboleli, onda je to - to.

Nije to baš tako čudno, devojčice već u pubertetu moraju da se suoče sa svojim telom na način na koji dečaci ne moraju, i češće imaju razne bolove i slično, a i ne smatra se "neženstvanim" biti bolesna.

Ne treba im se podsmevati tbog "kenjkanja", i treba ih malo tetošiti, ali, kao i kod dece, ne treba dozvoliti da pređu granicu - i počnu da traže "od ptice mleka" i našu potpunu posvećenost njihovoj "užasnoj" bolesti.
A naročito se ne treba potresati kada nešto "hitno" traže, a stvar je neka sasvim obična - npr čaj, ili aspirin... Samo kažeš: evo, sad ći ja to tebi odmah, ne brini... i onda lepo, polako nastaviti sa potrebnim radnjama.:)

Ja sam se sasvim uvežbala, i baš izgledam onako - "stručno" : izmerim temperaturu, pritisak, stavljam flastere i zavoje, delujem smireno i efikasno...ni doktorica mi nije ravna :mrgreen:.I to ga stvarno umiri. Mislim da mi to dobro ide, jer i kada se vrati od lekara, mene pita dali mu je terapija dobra!:lol:
 
Ma to ga Bog kaznio sto nije hteo na Madonu..a ja budala.Umesto sad da skacem sa onim finim ljudima po kisi doduse:roll: titram mu i cekam kad ce samo da zavapi:Bebo,a jel bi me izmasirala malo...
A onda cu da nastupim,vec sam se spremila,sad idem do kupatila da se preslisam...pred ogledalom...;)
 
Svi su takvi. Samo im se način izražavanja razlikuje. Ima i onih koji neće da se žale "jer to nije muški", ali zato familija misli da su bezrazložno nervozni. A ima i onih koji ni sebi neće da priznaju da im nešto fali, "jer oni nikada nisu bolesni".
Ali kad jednom budu prisiljeni da priznaju da su se razboleli, onda je to - to.

Nije to baš tako čudno, devojčice već u pubertetu moraju da se suoče sa svojim telom na način na koji dečaci ne moraju, i češće imaju razne bolove i slično, a i ne smatra se "neženstvanim" biti bolesna.

Ne treba im se podsmevati tbog "kenjkanja", i treba ih malo tetošiti, ali, kao i kod dece, ne treba dozvoliti da pređu granicu - i počnu da traže "od ptice mleka" i našu potpunu posvećenost njihovoj "užasnoj" bolesti.
A naročito se ne treba potresati kada nešto "hitno" traže, a stvar je neka sasvim obična - npr čaj, ili aspirin... Samo kažeš: evo, sad ći ja to tebi odmah, ne brini... i onda lepo, polako nastaviti sa potrebnim radnjama.:)

Ja sam se sasvim uvežbala, i baš izgledam onako - "stručno" : izmerim temperaturu, pritisak, stavljam flastere i zavoje, delujem smireno i efikasno...ni doktorica mi nije ravna :mrgreen:.I to ga stvarno umiri. Mislim da mi to dobro ide, jer i kada se vrati od lekara, mene pita dali mu je terapija dobra!:lol:

Meni je brate smesno...al i ex mi je bio takav...jos je bio dr.pa cim malo zasmrce on ode do neke sestre da mu udari jedan koktel vitamina muskularno;)
 

Back
Top