HotMail - Gmail - Yahoo

Odakle da skinem Msn Messinger 9.0, trazio sam na netu i nasao sam i skinuo sam ali isti je kao 8.1, nisam primetio neku razliku...
Cuo sam da kod 9.0 mozesh da gledash shta ti korisnik pishe..
aj pomozite dajte neku adresu..unapred hvala.:)
 
8 i 9 su po izgledu dosta slicni. Probao sam 9 i vratio se na 8 jer bitne razlike nisam primetio. Mozda je interesantno to sto podrzava animirani gif u avataru...
Bilo je i nekih bagova ali valjda je tad bila beta....

Nego pojasni,molim te,kako mislis da gledas sta korisnik pise. Ono sto sagovornik otkuca,nakon sto pritisne enter tebi stigne i ti vidis....To tako funkcionise...:D ;)
 
Instalirala sam msn 8,ali opet nece.......stalno mi se pojavljuje zuti trouglic kod key ports,i nekoliko puta kliknem "repair" i nista,sve po starom.Da nije nesto do kompa?

nije...to ti je samo do konekcije..key ports ti je veza sa serverom msn messengera...to ti je verovatno losa konekcija pa ti zbog toga pravi problem
a veza sa serverom msn-a je enkriptovana i tesko da mozes sa losom konekcijom da uspes da se konektujes

probaj sa onim starim messengerom koji se instalira kad instaliras windows pa javi da li hoce
 
Imam ja jedan problem.

Kada hocu da se logujem izbaci mi da moram da skinem novu verziju ja imam 9.0beta.Ja skinem izadje problem da je ta verzija samo za xp i vistu ja imam xp sp2.Probao sam sve vezrzije msn-a koje imam izbrisem.Skinem sa njihovog sajta probam sad izbaci problem u kome neznam sta pise.Da li postoji resenje da ne skinem tu novu verziju??
 
koristim windows live messenger beta i kasni mi glas na video pozivu
ja bih rekla da je u pitanju veza, da ranije nije bilo sve u redu
trebam li mozda da deinstaliram kameru i opet je instaliram
ili tu nema pomoci
tako mi je kako mi je:)
 
Imam i ja problem, ustvari vise je sitnica koja me jako zivcira.Kad preko mesindera ulazim u mejl uvek mi stranicu otvara u Internet exploreru iako mi je Mozzila default browser, moze li nekako da se namesti da mi otvara u Mozzili?
 

Back
Top