"Kad muskarac vodi ljubav....

ja to skroz drugacije dozivljavam. d`izvinete...mislim..to vodjenje ljubavi:rumenko:
nego ajde ovako. posto ja imam takve neke tripove (da budem kaznjena i sl. e mojne sad da mislite na neki sm, nisu te fore, nego vise u gklavi), onda kapiram i taj trip da je njegova uloga "da je kazni", tj da joj se "osveti". u nekom stotom prenesenom znacenju,mislim da samo takve dve uloge i jesu prirodne u tim pitanjima tela, a izmedju zene i muskarca.
al opet, mojne sad mislite ko zna sta...:rumenko:

novalista se pali na sado mazo nja nja nja nja :P
 
za mene je jedina prirodna uloga muskarca u m/z odnosimada bude onaj koji napastvuje, porobljuje, obljubljuje, obescascuje, "kaznjava" ili se "sveti", ili otima...ovo sve u prenosnom smilu, vise na mentalnim relacijama(a vezano za seks, da se ogradim).
pa nesto u toj recenici niti vidim nesto cudno niti mi nesto posebno nije jasno niti sta. dosta je istinita.
a ko je recenicu shvatio kao OSVETU kao takvu, onda nije razumeo recenicu.
 
Има занимљиви размишљања на тему али, као што рече Хелен, љубав и освета не иду једно уз друго.
Но, ако би се израз воде љубав заменио изразом т.уцање или неким сродним...

...То већ може да буде друга прича...али не мора...
 
za mene je jedina prirodna uloga muskarca u m/z odnosimada bude onaj koji napastvuje, porobljuje, obljubljuje, obescascuje, "kaznjava" ili se "sveti", ili otima...ovo sve u prenosnom smilu, vise na mentalnim relacijama(a vezano za seks, da se ogradim).
pa nesto u toj recenici niti vidim nesto cudno niti mi nesto posebno nije jasno niti sta. dosta je istinita.
a ko je recenicu shvatio kao OSVETU kao takvu, onda nije razumeo recenicu.

Брр...:confused:

Доминацију у сексу никако не могу да спојим са речима као што су ''казна'', ''освета'' или ''обешћашћавање''....
Мушка доминација - да, али остали термини не! :confused:
 
Ma ljushtura bre, ono half-human i te fore :) Meni ovaj Parkin opis, bila prva asocijacija, keve mi :) Mali besni ljudi :)
P.S. Haha, sada mi pade napamet. Ono zena spushta lika najstrashnije, zaje*bava ga, blamira pred ortacima, bla bla i dohvati je on jedne noci i kao : E sad' cesh ti da vidish :) Kakva kul tema :D

Јесте.
Углавном то раде лоши љубавници који не познају и не знају како да упознају жене...
И који су понижени од жена на многим пољима.
Мада, мушкарца који је посвећен љубавник није могуће поразити ни на једном пољу...
Бар ја тако мислим.
 
mislim da mi musko moglo da bude "dominirajuce" (termin koji ti vise odgovara), mora d aima sve te porive u sebi- jedan vid agresije nad zenom (cak i najnezniji seks je to),mora da ima poriv da da bude takav. iza takvog poriva moze da stoji samo ono sto sam navela, a sto smatras tako ruznim stvarima.ali cinjenica je da je tako.
isto tako, da bi zena moga da primi tu dominaciju, "agresiju" i obljubu, mora da ima poriv da bude sve to....
 
mislim da mi musko moglo da bude "dominirajuce" (termin koji ti vise odgovara), mora d aima sve te porive u sebi- jedan vid agresije nad zenom (cak i najnezniji seks je to),mora da ima poriv da da bude takav. iza takvog poriva moze da stoji samo ono sto sam navela, a sto smatras tako ruznim stvarima.ali cinjenica je da je tako.
isto tako, da bi zena moga da primi tu dominaciju, "agresiju" i obljubu, mora da ima poriv da bude sve to....

Све је ово у реду, али се не може изједначавати с осветом...
 
...sa zenom, sveti joj se za sve poraze."

Meni je ovo sasvim cudno, ne znam na sta da stavim akcenat
Ili na vodjenje ljubavi ili na osvetu
Voditi ljubav je za mene jedini termin koji opisuje totalnu predaju izmedju muskarca i zene
I njezno i grubo, i klasicno i malo perverzno... sve sto rade dvoje koje se vole
A uz ovo Voljeti mi ne ide osveta, makar u najbenignijem smislu
 
mislim da mi musko moglo da bude "dominirajuce" (termin koji ti vise odgovara), mora d aima sve te porive u sebi- jedan vid agresije nad zenom (cak i najnezniji seks je to),mora da ima poriv da da bude takav. iza takvog poriva moze da stoji samo ono sto sam navela, a sto smatras tako ruznim stvarima.ali cinjenica je da je tako.
isto tako, da bi zena moga da primi tu dominaciju, "agresiju" i obljubu, mora da ima poriv da bude sve to....

:klap::klap:

Odlicno zapazanje.
Da toga nema, nama bi prosto bilo zao da radimo to sto radimo
 
jao divlja bash si shampion
ljubav i osveta ne idu nikako
bash sam nesto jutros razisljao o ljubavi i sabirao utiske
i konstatovao da sam se bash pozelio
i josh stosta al previshe je licno da podijelim sa vama, zemljanima
uglavnom bilo je nesto u fazonu da je ljubav je brza kao misao
da ne postoji brzi nacin da se prenesu "paketi" izmedju muskarca i zene
nesto kao najbrzi usb koji moze da se zamisli
 
Mene buni onaj deo "vodi ljubav"..kako se to vodi ljubav i gde je vodish?
Dal je neshto kres ili "vodjenje ljubavi" je samo stvar percepcije,subjektivna kategorija.
Tako da...ako bi ishlo "dok zenu yebe"..itd. moglo bi nekako se shvati...ono Sinketovo lupkanje i kaznjavanje kitom i to:lol:
 

Back
Top