Black Sabbath

black_sabbath_1970_self_titled.jpg


:mrgreen:
 
sabbath bloody sabbath je definitivno najheavya pesma koju sam ja cuo..

onako, spora, masivna, misteriozna... sabbath je out of this world... al onaj kasniji mumbo jumbo mi je njesra, samo ovi raniji radovi, kad je sabbath bio spooky i misteriozan, onda kasnije kad su poceli da se pojavljuju i u frizideru, a neki i na mtv, su razbili tu char, enigmu i misteriju
 
Dio je jedan od najboljih pevaca metala, i naravno vise ga volim od Ozija. Necu da nabrajam omiljene pesme ima ih dosta. Vidim da ovde pisete da je ozi bolji LOOOL. Naravno da Dio ne moze da otpeva Paranoid kao mutavi Ozi, jer je to pesma koju niko od njega bolje ne moze da otpeva:D. Al neka peva Ozi Diove pesme, to bi zvucalo jakoooo lose.
 
Poslednja izmena:
Hajde malo da oživimo temu o jednom od najvećih i najboljih bendova svih vremena. Stvarno, svaka im čast na tome što su uradili!
@Ozzy vs Dio
Glupo pitanje, Dio naravno. Ta priča o unikatnosti Ozijevog glasa pada u vodu jer to jednostavno ne može da se meri sa moći Ronijevog glasa. Koliko je Roni pevao jače i emocionalnije, svaka pesma je mogla da se oseti. Takođe, jedan od najboljih tekstopisaca, svaka mu čast. Čak se usuđujem da kažem da je Heaven and Hell najbolji Sabbath album i pesma Heaven and Hell jedna od najlepših pesama u istoriji roka.

Što ne znači da ne volim Ozija, totalno su mi moćne stvari kao što su Iron Man, War Pigs, Hand of Doom, Sabbath Bloody Sabbath, Symptom of the Universe, Into the Void...
Voleo bih da vidim šta drugi misle o Sabatima, zašto tema o jednom od najboljih bendova ikada ima samo 4 strane?
 

Back
Top