PALATA PRAVDE ili NEPRAVDE

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.315
Delili li ova Beogardska palata pravde PRAVDU ili...?
Pozabavićemo se sa nekim slučajevima koji su u toku a i o onim koji su prosli.
MOLIM VAS bez vređanja sagovornika.
SVAKO ima pravo na mišljenje ali ne NA VREĐANJE ako se ne misli isto.
Sve takve postove sa uvredama sagovornika ću sankcionisati.
 
Poslednja izmena:
Počeću sa poslednjim deljenjem pravde /10godina/ zvezdinom navijaču za pokušaju ubistva.
1...Nije mi jasno ovakva brza presuda!
2...Do sada su navijači dobiajli od 3 meseca do 2 godine za teži prekršaj.
3...Zašto se ne donesu zakoni o javnom redu i miru ili se dopune postojeći o upadu navijača na teren ili izazivanju javnog reda i mira.
4...Što šta mi nije jasno u vezi ovakve presude.
Ako su hteli da druge opamete da ne čine isto ,trebalo je na drugi način to uraditi.
Stvari se mogu menjati ali ne preko noći..
 
Apsolutno podrzavam presudu ovom huliganu i ubici policajca u pokusaju, od deset god.
Napokon pravna drzava polako ali sigurno pocinje da deluje; mozda je malo preostro ali na nekom je moralo da se slomi zbog primera ostalima.
Podrzavam i eventualno kaznjavanje fudbalera fk.C.Zvezda zbog verbalne podrske huliganu koji je pokusao da ubije coveka.
 
moja malenkost podržava svaku kaznu koja će stati na put huliganima i debilima, kojima još to niko nije rekao da jesu. naravno, ne vređam debile, nego navijače i njima slične.
inače, zvezdaš sam i sramota me je ovoga što se sad radi u ''zvezdi''.
onaj jankovski, ili kako se već zove, ne zna 2 reči da sklopi u rečenici. to je čista uvreda za ''zvezdu'' i ništa se drugo i nije moglo očekivati od igrača kad je jankovski takav.
 
Delili li ova Beogardska palata pravde PRAVDU ili...?
Pozabavićemo se sa nekim slučajevima koji su u toku a i o onim koji su prosli.
MOLIM VAS bez vređanja sagovornika.
SVAKO ima pravo na mišljenje ali ne NA VREĐANJE ako se ne misli isto.
Sve takve postove sa uvredama sagovornika ću sankcionisati.

sta zanci "ovaj reč" ? :think:

a nazovi delija je dobio sta je zasluzio, da je ubio sluzbeno lice na duznosti onda je kao 10god ok?
maloumnik ima sad da razmislja da li je smeker ili pipppppp....nek se dobro vlada pa ce izaci posle 6-7god....
pravda je zadovoljena
 
Počeću sa poslednjim deljenjem pravde /10godina/ zvezdinom navijaču za pokušaju ubistva.
1...Nije mi jasno ovakva brza presuda!
2...Do sada su navijači dobiajli od 3 meseca do 2 godine za teži prekršaj.
3...Zašto se ne donesu zakoni o javnom redu i miru ili se dopune postojeći o upadu navijača na teren ili izazivanju javnog reda i mira.
4...Što šta mi nije jasno u vezi ovakve presude.
Ako su hteli da druge opamete da ne čine isto ,trebalo je na drugi način to uraditi.
Stvari se mogu menjati ali ne preko noći..
Kazna je sasvim u redu, podržavam u potpunosti odluku suda, neka je kazni što više, i nek su što rigoroznije, počev od prekršajnih, za bacanje smeća i pljuvanje na ulici, pa do najtežih krivičnih, za k. dela. Jedino tako ćemo se možda nekako dovesti u red.
 
Суштина је у томе да морају једном да пресеку. И, ***, на њему се заломило. Кад би сад кренули тако, било би одлично, мада мислим да се ова казна неће одржати. А и, реално, да се неко тако понаша на енглеском стадиону одмах знаш да се поздравио са животом и свом родбином. А 10 година за покушај убиства не мислим да је много.
 

Back
Top