slusne halucinacije
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: slusne halucinacije

slh
    Guest

Podrazumevano slusne halucinacije

gde mogu da nadjem nesto o leku koji se upotrebljava protiv slusnih halucinacija i na kojem sajtu mogu da nadjem nesto o tome.hvala .

m m
    Guest

Podrazumevano

Ako su te slusne halucinacij=tinitus,zujanje,razni glasovi,zvuci, probaj Betaserc.Imam slicna iskustva,vec sam dogurala do slusnih aparata,posto nisam sredjivala stvar na vreme

tsetsa
    Guest

Podrazumevano Re: slusne halucinacije

Citat Original postavio slh
    gde mogu da nadjem nesto o leku koji se upotrebljava protiv slusnih halucinacija i na kojem sajtu mogu da nadjem nesto o tome.hvala .
    D ali su u pitanju halucinacije glasova, ili utisci da se cuju zvukovi( pistanje, zujanje, pucketanje). Lecenje je razlicito, jer su i uzroci razliciti. Pozdrav. :wink: :wink:

slh
    Guest

Podrazumevano slusne halucinacije

u pitanju su glasovne slusne halucinacije.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

Posto su u pitanju glasovne slusne halucinacije,da li to je glas koji vam govori sta da radite?Ako imate osecaj pucketanja,zujanja onda u tom slucaju bi trebalo da vas pogleda otorinolaringolog i neurolog.Ukoliko se radi o glasovima onda vam savetujem da ne trazite lek koji ce to smanjiti prvo iz razloga sto takvi lekovi nisu u slobodnoj prodaji i ne mogu se dobiti bez recepta a drugo mislim da bi trebalo da se obratite psihijatru jer pojava slusnih halucinacija u vidu glasova koji vam se obracaju i koje samo vi cujete ukazuje na izvesna oboljenja iz domena psihjatrije te se lecenje istih sprovodi iskljucivo pod nadzorom psihjatra.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •