air brush

dejan koska

Početnik
Poruka
1
zdravo zdravo.... narucio sam air brush iz amerike, naricio sam samo pistolj, zato sto boje ne mogu da naricucim ne salju po pratku. Zanima me ako neko zna ono oko koristenje boja? kakvi boja i na koju bazu sve to ide.. ili nesto slicno za air brush ko sta zna..
 
Radio sam i sa uljanim,vodenim,akrilnim,nitrom, jedino pigmet ako ga ne pripremis dobro moze da ti pravi problem nekad ces uglavnom vodene morati da cedis ali sve ovo je na slepo javi Mi tacno koji je model.Mozes free hand mozes i Tarot karte da slikas ako hoces:rtfm:
Najbitnije je da ga ocistis posle rada to mu produzuje trajanje naznam koliko si se ozbiljno istripovao za Brush ali on zahteva nerve kao brodske konopce javi za model da ti dam par saveta jer ces ga sjebati pre nego naucis da radis sa njim.
On se ne narucuje bez rezervnih delova ako si ozbiljan jer ako ti se pokvari a treba nesto da zavrsis,moj ti je savet da na Bubanj potoku kupis neke od Bagerovih kopija koje mozes da nadjes tamo za 50 jevreja i da vezbas pa ako vidis da ide onda kupis bolju masinu Recimo neki De willbis (on ti je dovoljno profi) moze da se nadje za 80 & (bez delova) u Engleskoj..
 
Radio sam i sa uljanim,vodenim,akrilnim,nitrom, jedino pigmet ako ga ne pripremis dobro moze da ti pravi problem nekad ces uglavnom vodene morati da cedis ali sve ovo je na slepo javi Mi tacno koji je model.Mozes free hand mozes i Tarot karte da slikas ako hoces:rtfm:

E bas mi je krivo sto prije nisam vidjela ovaj post.Radila sam sa farbom za auta.
Kupila sam Brush u Bg, ,radila ali se posteno zeznem i pokvarim diznu i sad mi je frka jer ne mogu da nabavim novu a posao ceka.Nasla sam samo neku djevojku iz Bg koja mi prodaje za 30 eura, malo mi je to skupo.Sam pistolj prodaje za 70 eura,bolji od mog, i to mi je ok.
Ako neko zna gdje ima tih dizni da kupim, kao i boje, neka mi javi.
 

Back
Top