Alshajma

vesna1356

Zainteresovan član
Poruka
143
Kako izaci na kraj sa takvim covekom koji nezna dali je jutro ili vece a voli da popije sto puta isto pita nemamo mira ni danju ni nocu od njega to je vise neizdrzivo pa ako neko ima nekog iskustva neka mi napise nesto hvala
 
Rado bih Vam odgovorila,ali ste me malo zbunili a i niste dali dovoljno podataka o pacijentu.Mislite li na Morbus Alzheimer?Ukoliko ne znate-prepisite dijagnozu i simptome sa nekog izvestaja lekara specijaliste ili sa neke otpusne liste da bih bila sigurna o cemu pricamo pa cu se potruditi da Vam odgovorim u skorije vreme jer ako je to sto mislim verujem da Vam nije lako.Pozz
 
A taj neko je vama...sta?

Pitam posto pretpostavljam da vam je neko blizak pitanje ne bi bilo postavljeno na taj nacin:roll:

Mnogo toga niste napisali, pogledajte lepljivu.

Rado bih Vam odgovorila,ali ste me malo zbunili a i niste dali dovoljno podataka o pacijentu.Mislite li na Morbus Alzheimer?Ukoliko ne znate-prepisite dijagnozu i simptome sa nekog izvestaja lekara specijaliste ili sa neke otpusne liste da bih bila sigurna o cemu pricamo pa cu se potruditi da Vam odgovorim u skorije vreme jer ako je to sto mislim verujem da Vam nije lako.Pozz

Jel mi do imamo novu doktorku na foumu?:think:
 
taj neko je moj svekar u sustini on nije puno bio po doktorima odvedemo ga dobije lek pocne da pije lek pa onda rakiju pa prestane da pije lek i nastavi sa alkoholom stalno nas zabedjuje samo hoce da ide kuci a ovo je njegova kuca pakuje kojekakve stvari u torbu prica neke gluposti svekrva ce da dobije slom zivaca od njega nece da kupi namirnice a kad ona kupi on jede stalno snjuva po kuci nista ga ne interesuje naporan je tako ja mislim da ce moja svekrva dobiti slom zivaca.pozdrav
 

Back
Top