Stari crtaći
Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 191

Tema: Stari crtaći

Veoma poznat Rechke (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    290

Podrazumevano Stari crtaći

Zna li neko gde mogu da se nađu dobri stari WB crtaći, sa neponovljivom sinhronizacijom Nikole Simića, Vlastimira Đuza Stojiljkovića i ostatka ekipe, koje smo nekada toliko voleli, a kojih više nema, jer su ih potisli moderni tzv "crtaći" i jer je većina izgorela u bombardovanju zgrade RTS-a.

E kako to nekad beše...

Izvinjavam se ako slična tema već postoji

PS Ako nešto zaslužuje epitet KULTNO, onda su to WB crtaći sa starom sinhronizacijom!!!!
    Poslednji put ažurirao/la Rechke : 25.09.2008. u 14:46

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1488

Podrazumevano Re: Stari crtaći

Citat Original postavio Rechke Pogledaj poruku
    Zna li neko gde mogu da se nađu dobri stari WB crtaći, sa neponovljivom sinhronizacijom Nikole Simića, Vlastimira Đuza Stojiljkovića i ostatka ekipe, koje smo nekada toliko voleli, a kojih više nema, jer su ih potisli moderni tzv "crtaći" i jer je većina izgorela u bombardovanju zgrade RTS-a.

E kako to nekad beše...

Izvinjavam se ako slična tema već postoji
    ja sam veliki fan wb -a ali u originalu...evo bas pre neki dan sam trazila na youtubu i skidala ali originale...a naletala sam i na sinhronizovane...probaj tamo...naostri se strpljenjem jer je vecina u originalu i pisi nazive na strpskom....

a mozes i da ides na pdf film pa tamo ima tema razmena filmova oglasi tamo da to trazis pa ce se mozda neko javiti da ima.....srecno
    If you are offended by the things I said, just imagine everything I hold back

Učlanjen
    15.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    290

Citat Original postavio Metla_na_vestici Pogledaj poruku
    ja sam veliki fan wb -a ali u originalu...evo bas pre neki dan sam trazila na youtubu i skidala ali originale...a naletala sam i na sinhronizovane...probaj tamo...naostri se strpljenjem jer je vecina u originalu i pisi nazive na strpskom....

a mozes i da ides na pdf film pa tamo ima tema razmena filmova oglasi tamo da to trazis pa ce se mozda neko javiti da ima.....srecno
    Hvala! Imama neke originale, i nekoliko sinhronizovanih, koje sam našao pre par dana.... Zamalo da zaplačem kad sam ih čuo
    Duško Dugouško epizode "Raspevani mač" i "Ali- Baba"
    I našao sam ser Žila i onu aždaju što recituje " O jadna mala izvrnuta torto..."

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1488

Hvala! Imama neke originale, i nekoliko sinhronizovanih, koje sam našao pre par dana.... Zamalo da zaplačem kad sam ih čuo
    Duško Dugouško epizode "Raspevani mač" i "Ali- Baba"
    I našao sam onu aždaju što recituje " O jadna mala izvrnuta torto..."
    ja sam nasla sofronija sinhronizovanog.....al nekako mi je bolje u originalu jer se cuje i original dok sinhronizuju i onda provalis da nije bas dobar prevod...kad sam bila mala gledala sam sinhronizovane al sad sam "velika" pa mi smeta malo sto bas i nije neki prevod....
    moja mama se lozi na dacu al tu staru sinhronizaciju....vis sad me lepo podseti, idem da trazim da joj skinem....

ps: zar nije idem mirno i vodim psa sa sobom?
    ili si to namerno promenio u skladu sa krstom i njenom funkcijom

Učlanjen
    15.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    290

Ima ponešto na www.crtanifilmovi.info , al' izgleda da nešto nije u redu sa sajtom ili meni ne valja net, pa ne mogu ništa da skinem.
    Inače, tu mogu da se naruče DVD sa kompletnim WB epizodama, ali je cena 12 eura po komadu!!!! Što je mnogo, mnogo je...

Učlanjen
    15.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    290

ja sam nasla sofronija sinhronizovanog.....al nekako mi je bolje u originalu jer se cuje i original dok sinhronizuju i onda provalis da nije bas dobar prevod...kad sam bila mala gledala sam sinhronizovane al sad sam "velika" pa mi smeta malo sto bas i nije neki prevod....
    moja mama se lozi na dacu al tu staru sinhronizaciju....vis sad me lepo podseti, idem da trazim da joj skinem....

ps: zar nije idem mirno i vodim psa sa sobom?
    ili si to namerno promenio u skladu sa krstom i njenom funkcijom
    E da, imam Sofronija, kad hoće da oženi onu koku da ga greje, pa mora da "isproba" njenog sina, malog štrebera

Upravu si za prevod, ali budi uspomene, nemoguće je kritikovati ih... Ti glasovi su neponovljivi...

Aktivan član ledi (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Imam nekoliko DVD-ja sa tim crtanim filmovima (Duško, Dača, Sofronije, ma kompletni Looney Tunes ), u pitanju su DVD ripovi i naravno, RTB sinhronizacija (Nikola Simić, Djuza & ostali). Proveriću da li linkovi i dalje rade, pa javljam.

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1488

Ima ponešto na www.crtanifilmovi.info , al' izgleda da nešto nije u redu sa sajtom ili meni ne valja net, pa ne mogu ništa da skinem.
    Inače, tu mogu da se naruče DVD sa kompletnim WB epizodama, ali je cena 12 eura po komadu!!!! Što je mnogo, mnogo je...
    ...auuue bas su neki.....
    ja kupila dvd ovde u knezu kod pirata ima oko 60 crtaca.....al naravno fali jos.......sad sam u fazi prikupljanja tom i dzerija imam sve od hanna i barbera de je producent fred dumby...to su oni klasicni...ima ih oko sto...ah napokon sam ih sve sakupila....
    nasla sam i kojota nekih dvadesetak epizoda na tubu...fali jos...ebi ga
    a nikako da nadjem onu epizodu kad hvata onu pticurinu....zivim za taj dan

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1488

Citat Original postavio ledi Pogledaj poruku
    Imam nekoliko DVD-ja sa tim crtanim filmovima (Duško, Dača, Sofronije, ma kompletni Looney Tunes ), u pitanju su DVD ripovi i naravno, RTB sinhronizacija (Nikola Simić, Djuza & ostali). Proveriću da li linkovi i dalje rade, pa javljam.
    a svi su sinhronizovani ili ne?

Učlanjen
    15.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    290

...auuue bas su neki.....
    ja kupila dvd ovde u knezu kod pirata ima oko 60 crtaca.....al naravno fali jos.......sad sam u fazi prikupljanja tom i dzerija imam sve od hanna i barbera de je producent fred dumby...to su oni klasicni...ima ih oko sto...ah napokon sam ih sve sakupila....
    nasla sam i kojota nekih dvadesetak epizoda na tubu...fali jos...ebi ga
    a nikako da nadjem onu epizodu kad hvata onu pticurinu....zivim za taj dan
    Imam tu epizodu! Aj videću da je postavim na Youtube danas- sutra, ali moram da te upozorim da ćeš se razočarati! Vidi se da su je naknadno uradili, samo zbog navaljivanja publike, loše je odrađena, fore se ponavljaju iz starih epizoda, osim, naravno, one pomoću koje je uhvatio pticu... Ali bar ju je uhvatio

Učlanjen
    15.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    290

Učlanjen
    15.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    290

Požuri!

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1488

Imam tu epizodu! Aj videću da je postavim na Youtube danas- sutra, ali moram da te upozorim da ćeš se razočarati! Vidi se da su je naknadno uradili, samo zbog navaljivanja publike, loše je odrađena, fore se ponavljaju iz starih epizoda, osim, naravno, one pomoću koje je uhvatio pticu... Ali bar ju je uhvatio
    ima dosta epizoda u kojima ponavljju fore...ali vredi ...ipak je pravo uzivanje gledati njegovu facu dok razmislja, pada niz liticu i ostalo....obozavam ga

jaooo to bi bilo super, postavi link ovde kad to uradis....al sto pre...

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1488

da gledala sam....genijalna je epizoda...ja trazila sve te epizode sa tim malim genijem i nema ima samo 2...ta i jos jedna...kad ga uci da igra bejzbol....
    a ja trazim onu epizodu de je moja recenica iz poruke dole...neko mi rece da ne ide tako nego kao nesto, pola od nista je nista, ili tako nekako ne secam se al ja imam ovu recenicu u glavi...jedino ako nema vise sinhronizacija....

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1488

jaooo mukica...pa necu tako da se igram...pa nema smisla....a ja sam mislila da ce stvarno da je uhvati....mozda cak i smaze...to bi bilo divno....

Učlanjen
    15.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    290

da gledala sam....genijalna je epizoda...ja trazila sve te epizode sa tim malim genijem i nema ima samo 2...ta i jos jedna...kad ga uci da igra bejzbol....
    a ja trazim onu epizodu de je moja recenica iz poruke dole...neko mi rece da ne ide tako nego kao nesto, pola od nista je nista, ili tako nekako ne secam se al ja imam ovu recenicu u glavi...jedino ako nema vise sinhronizacija....
    To je ono kad se sa onim mačkom svađa oko crva, pa ga stave na panj da ga prepolove sekirom, a crv se dva pute skuplja na različite strane... pa Sofronije kaže "Matematika je jasna! Dvaput ništa je ništa! Crva nije ni bilo!"

Jesi li na to mislila?

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1488

e ovako nesto...steta sto nema kao crtani....
    https://www.youtube.com/watch?v=PKUldiczlxk&feature=related
    ...vala posle tolikih muka koje mu je zadala red bi bio...

Učlanjen
    15.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    290

jaooo mukica...pa necu tako da se igram...pa nema smisla....a ja sam mislila da ce stvarno da je uhvati....mozda cak i smaze...to bi bilo divno....
    Jeste, ali posle ne bi imali izgovor da prave nove epizode... Mada, ni to odavno ne rade

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1488

To je ono kad se sa onim mačkom svađa oko crva, pa ga stave na panj da ga prepolove sekirom, a crv se dva pute skuplja na različite strane... pa Sofronije kaže "Matematika je jasna! Dvaput ništa je ništa! Crva nije ni bilo!"

Jesi li na to mislila?
    ....pa ovo je treca verzija...pa ja cu da svisnem...a sto ja u glavi imam ideju da je to u epizodi sa malim genijem pa kad ga uci kako da uhvati crva a mali uzme pa prvo sracuna na papiru kako da ga uhvati pa sad se tu nesto desava....au mora da sam nesto pomesala....to je bilo jaaaaako davno....moguce da su se u mojoj glavi pomesale neke epizode....

daj mi link da vidim to

ps: sad cu da smisljam novu poruku izgleda da ova postoji samo u mojoj glavi

Učlanjen
    15.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    290

e ovako nesto...steta sto nema kao crtani....
    https://www.youtube.com/watch?v=PKUldiczlxk&feature=related
    ...vala posle tolikih muka koje mu je zadala red bi bio...
    Nije loše, al mogao je još malo da se iživljava (valjda sam ovo pravilno napisao)

Učlanjen
    27.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

a svi su sinhronizovani ili ne?
    Imam i originalne a i sinhronizovane. Ako želiš linkove za originalne, mogu da ti pošaljem na pp.

Učlanjen
    15.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    290

....pa ovo je treca verzija...pa ja cu da svisnem...a sto ja u glavi imam ideju da je to u epizodi sa malim genijem pa kad ga uci kako da uhvati crva a mali uzme pa prvo sracuna na papiru kako da ga uhvati pa sad se tu nesto desava....au mora da sam nesto pomesala....to je bilo jaaaaako davno....moguce da su se u mojoj glavi pomesale neke epizode....

daj mi link da vidim to

ps: sad cu da smisljam novu poruku izgleda da ova postoji samo u mojoj glavi
    Ovo je tačno 1000%! Tu rečenicu neću nikad zaboraviti!
    Možda samo "matematika je jasna" ide posle "dvaput ništa je ništa"

Učlanjen
    15.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    290

Imam i originalne a i sinhronizovane. Ako želiš linkove za originalne, mogu da ti pošaljem na pp.
    Ja sam relativno nov ovde, i ne posećujem forum previše često, pa bih molio da mi kažete šta je pp

Učlanjen
    27.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

PP - Privatna poruka

Učlanjen
    15.05.2008.