posmatrajte situaciju kao da je film ,i napisite kako vam se cini

salbo_pismena

Ističe se
Banovan
Poruka
2.767
prva pomisao
kao
jaoooo,,,voli je
jaooo,djubre jedno,,,,jao sta ce biti,,,,
ozenice se,,,,rastace se
ma sresce drugu
vara je itd...kojoj vrsti ovaj muskarac pripada na prvi pogled...onako ,,sa strane,,,da ste gledalac u bioskopu i da gledate film,sta bi ste pomislili
na prvu loptu
,,a radnja filma je ova
...zive 2-3 godine kod njenih
...jako malo govori o emocijama,,ali uvek je tu da ucini,da je zagrli ohrabri itd
spavaju zajedno,cine jedan za drugog sve
ne idu zajedno na slave i proslave...jer njega mrzi
ali u zadnje vreme je poceo da ide sa njom gde god ona kaze
....
svadjaju se ,ali posle pola sata ,,se pogledaju,nasmeju se i rasprave mirno o tome
....
njoj smeta sto njoj nikad ne kaze da je voli
samo odjednom prica kako mu je drago sto provodi vreme samnom,
mazi je itd
.......
ne kaze ,,ali ona oseca njegovu ljubav,i razume ga sto ne prica,jer je imao jako los zivot,,,,
i grozna stvar sa njegovom bivsom devojkom,,,
sa kojom je raskinuo pre 5 godina nego sto ce se njih dvoje upoznati
.... kresala se sa njegovim bratom iza njegovih ledja
a brat i on delili su sobu
lagala ga je,,i tako,,bio je jako povredjen,
elem
,,,razume ga i ne insistira,
dovoljno pokazuje i dovoljno prima,,,i otvorila joj se nova dimenzija ljubavi,,,cak joj drugi pomalo i zavide
kada je to shvatila,,,,pocela je da se plasi da se ne zavrsi,,,,sve to
...
onda je on par puta rekao da je nikada nece napusiti i izneveriti
ali je opet nije rekao da je voli
.... drugi vide
i jasno je ,ali bre,,i ona zeli da joj on to kaze posle 3 godine
....
i rekao je nesto juce...ne zavisno..pricali su o nekoj zeni
majci njegovog kuma,,,i valjda se zato i izlanuo,,jer je tema bila usmerena na nesto drugo a ona
ne zna kako da razume i da li to moze znaciti to volim te....
rekao je
,u ovom mom j***, zivotu uz sve ljude koje dam uppoznao i dosao u kontakt sa njima
moje postovanje imaju samo cetri osobe,
a ja imam vrlo visoke kriterijume[/b] ,znaci treba bas te osobe budu ,,,da zadovolje jako velike kriterijume...
cetri osobeje zadovoljavaju , a jedna od tih je i KATARINA- (majka njegovog kuma), TI, MICKO(covek kod koga je radio)i moja tetka
 
Ако ти је толико стало да то чујеш, објасни му..
Без обзира што то није у његовој природи, разумеће те.
Е сад.. ако ти треба неко ко ће то стално да прича и да се њањави, онда ти не волиш њега...:???:

Само пробај да објасниш боље него у уводном посту..
Ај пробај.. да чујемо како звучи... :D
 
prva pomisao

njoj smeta sto njoj nikad ne kaze da je voli
samo odjednom prica kako mu je drago sto provodi vreme samnom,
mazi je itd
.......

Posto sam pazljivo procitala, ovaj deo mi nije jasan =)
Ovo ce zvucati kao iz MLSa ali nekim ljudima je bre tesko da kazu 'volim te', bilo zato sto ih je sramota ili iz nekog drugog razloga, a sto ih vise terate a njima sve teze, ako pokazuje da te voli zar to nije dovoljno?
 
Posto sam pazljivo procitala, ovaj deo mi nije jasan =)
Ovo ce zvucati kao iz MLSa ali nekim ljudima je bre tesko da kazu 'volim te', bilo zato sto ih je sramota ili iz nekog drugog razloga, a sto ih vise terate a njima sve teze, ako pokazuje da te voli zar to nije dovoljno?


A zasto je nekome tesko recima izraziti ono sto oseca?
Mislim da je to samo izgovor, da ne bi morao da kaze.
 
Nikad ne bih išla u bioskop da ga gledam

sada kada tako pogledam,stvarno ,ni ja ne bih isla u bioskop da gledam takav film:0
nego ,sam htela da ljudima dam distancu da mogu da sagledaju bolje situaciju
tj
kada meni nije jasno nesto onda ja postavim sebe u ulogu gledaoca u bioskopu,,ali kada si ti glavni akter u filmu
to je tesko da gledas tako,,,jer uvek ti nesto promakne
 
A zasto je nekome tesko recima izraziti ono sto oseca?
Mislim da je to samo izgovor, da ne bi morao da kaze.


ma da, jeee... sad si uber-kul, zašto je nekom teško...
neka mi se javi neko ko nikada nije imao problem da iskaže ono što misli ili oseća...
samo što neki ljudi taj prob imaju češće, drugi ređe,
neki osećaju potrebu da ti se vešaju oko vrata i sto puta dnevno govore da te volei ida si njihova kuca cica, a nekima je to bzvz.
i šra sad?
 
Lele, zaimb...pa zar se ti jos oko njega vrtis...ili on oko tebe..ili kako vec.....:lol: prihvatite bre da ste razliciti...ustvari ti prihvati, posto izgleda tebe to vise opterecuje...on je jednostavno takav kakav je...ti izvagaj dal mozes sa tim da zivis...ako mozes super, ako ne, pali bre...samo pazi da zaista dobro razmislis, kako se ne bi posle vratila kukajuci kad shvatis da je on ustvari ono sto ti treba, samo da ti to nisi umela da shvatis na vreme...

Previse se bre opterecujes svime....pa nije ti ljubav bukvalno ko iz americkog filma...ako ti u njegovim ocima mozes primetiti da mu je stalo tj. da voli ( primeti se to ), reci i nisu tako bitne.....

Zar bi vise volela da imas muskarca pored sebe koji ti ljubav iskazuje konstantno na milijon nacina a u sutini je ne iskrena osaba? :???:

Ako je neko drugi u pitanju, sori onda...:whistling:

P.s jos da dodam....ako odaberes takvu osobu jednostavno moras da umes da izvuces iz njega ono najbolje a ne da prigovaras zasto odredjenu stvar radi ili ne....pristup ti je skroz pogresan...sto donekle i razumem, jer kad covek ne dobija ono sto zeli i sto mu treba kad mu treba javlja se ne zadovoljstvo....okreni stvari sebi u korist i promeni "taktiku"...jer je ocigledno da kod njega ne pali taj nacin komunikacije..
 
Poslednja izmena:
Posto sam pazljivo procitala, ovaj deo mi nije jasan =)
Ovo ce zvucati kao iz MLSa ali nekim ljudima je bre tesko da kazu 'volim te', bilo zato sto ih je sramota ili iz nekog drugog razloga, a sto ih vise terate a njima sve teze, ako pokazuje da te voli zar to nije dovoljno?

Jeste potpuno si u pravu
vidis to je deo koji ako posmatras situaciju kao gledalac moze da ti promakne,jer
se ne mozes odreci svojih osecanja i zelja,,i vaspitanja,,,,jer svi mi druge gledamo iz nase perpektive
kako bi mi da smo na njihovom mestu
a istina je,da mi nismo ONI,i da je svakoga drugacije oblikovao zivot
Ja njega bas volim,i pored toliko godina poznanstva i dve godine ljubavi
..meni ,da sam ja neka,,sto trazi da je maze i paze, odustala bih pre
Sta vise ,ja sam ta koja je imala problema u bivsimm vezama jer nije mogla normalno razgovarati o emocijama
Nama je komunikacija odlicna,,,sve ,dok,se ne dodje do tacke kada treba da kaze koliko mu znacim
...ne mora mi reci
volim te, dovoljno je ,ovo sto je rekao ,ako to znaci da me voli....ali ja ne znam,,a tesko mi je da ga pitam direktno ,jer ce onda se ponovo membrana zatvoriti....
.....***
zasto mi je to bitno?
pa jer je on prvi ccovek sa kim sam pozelela da imam dete i da zivim
,da delim ,gotovo sve sto imam..nije to mnogo,,,..ali samo to osecanje je super
zasto me zanima
da li to zvuci ,kao neka izjava ljubavi ,umotana u foliju ...
 
Nama je komunikacija odlicna,,,sve ,dok,se ne dodje do tacke kada treba da kaze koliko mu znacim
...ne mora mi reci
volim te, dovoljno je ,ovo sto je rekao ,ako to znaci da me voli....ali ja ne znam,,a tesko mi je da ga pitam direktno ,jer ce onda se ponovo membrana zatvoriti....
.....***
zasto mi je to bitno?
pa jer je on prvi ccovek sa kim sam pozelela da imam dete i da zivim
,da delim ,gotovo sve sto imam..nije to mnogo,,,..ali samo to osecanje je super
zasto me zanima
da li to zvuci ,kao neka izjava ljubavi ,umotana u foliju ...

cuj zaimb,
ne bi' da ti kvarim bilo sta
al' meni zbog ovog boldovanog ne deluje da je vama komunikacija odlicna kako govoris na pocetku...
ako vam je komunikacija dobra ne bi trebalo da bude problema ni oko toga da ti naprosto njemu kazes da znas da te voli ali naprosto imas potrebu da to i cujes pokadkad od njega
e sad, ako ti on navede neki razlog koji ti se cini razumnim ti vidi da li mozes da se pomiris sa tim (zasto da ne ako nevezano za neizgovorene reci osecas da te voli)

i nemoj da se plasis nikakvih membrana
budi hrabra, suoci se sa...svim sto treba da bi imali otvoren i fer odnos
stvari se vremenom gomilaju u ljudima
rasciscavaj ono sto mozes cim pre

a da li je ona njegova izjava ustvari izjava ljubavi
pa...ja je ne bih tako dozivela
mislim da je vise njom izrazio rispekt tvoje licnosti nego ljubav

sve naj :)
 
Svi vole da cuju te lepe reci da ih neko voli i da mu znace.
Ali, neko to prosto ne ume.
Mnogo je bitnije da gledas dela, tj kako se ponasa, nego sta prica.
Reci su prazne, varljive.
Dela nisu.
Iz onoga sto si rekla, rekao bih da te taj covek voli.
Nemoj samo da ga stiskas i ispitujes i trazis da ti to kaze.

:confused:

Мислим да грешиш.. а ево и зашто...
Људи који су ''тешки на речима'' не очекују ни од супротне стране оно што сами не пружају..
Као што рекох /а нико ме не чује:lol:/, не може од њега очекивати свакодневне изјаве љубави, али може очекивати да разуме њену потребу да то каже, само једном.. И довољно је.
И мени је мој драги рекао да ме воли тек након две године и то припит...:lol:
(Само што сам ја, овака уображена то већ знала..:mrgreen:)
мислим да смо једно другом рекли то ''волим те'' за ових десетак година свега два или три пута...
али обоје смо такви.. Када бих имала поред себе некога коме је потребно да то чује, поштовала бих ту његову потребу...
Ништа лакше него изговорити две речи...:)
 
:confused:

И мени је мој драги рекао да ме воли тек након две године и то припит...:lol:

:hahaha::hahaha: Ajde priznaj da je to vece imao pogled kameleona i sam bio kobra...:mrgreen:

Ne znam..moj tata je takav...cak ni prema nama deci nije pokaziovao neke emocije...na primer, ja sam svog tatu poljubila prvi put u zivotu sa svojih 17 godina za NG...i on i ja smo bili iznenadjeni..posle toga, mozda jos par puta...ali, zato je on bio najtata od svih tata mojih drugarica i drugova...i danas je:heart:...recimo, retko ko sa njim uspostavi komunikaciju, a inace je veliki zahebant ako se otvori prema nekome...moja mama kad se udala, baka je pitala da li joj se muz smeje na tavanu...?:???:...mala digresija, ali nemoj misliti da emocije ne postoje...samo je tezak na recima...;)
 

Back
Top