Attraction--->Passion--->Love--->End... kako?

Angelicus

Zainteresovan član
Poruka
401
Zdravo, ovo je moj prvi post, do sada sam samo citao kao "ghost" viewer... i stvarno mi se svidela zrelost od vecina usera ovog foruma.

- Big wall of text alert, but.. if you read it and give your mature advice you will help my consience and clear some tears out of a womans face... :cry:

E ovo je moja situacija:

Upoznao sam devojku preko telefona... nesto neverovatno negde oko 15 Novembra 2007. Upoznao sam je preko druga sto zivi u Portugalu isto koji je video kakva sam ja osoba i rekao je da zna pravu zenu za mene. Od tada sam se dopisivao sa njom cesto i vreme je brzo proslo... neverovatan osecaj sam imao prema njoj koji necu ni pokusavati da opisem da neispadnem smesan. Kada smo se konacno videli i licno upoznali, poceli smo se zabavljati... to krajem Jula. Bili smo zajedno oko 15 sati dnevno u toku 21 dana. ali nesto mi je bilo cudno... ona je znala da me"napali" i kada ja krenem, ona nije htela:dash: To se produzavalo dugo dana dok testisi nisu poceli da me bole.
Isao sam u lov na prepelice sa caletom i drugovima a cale me bio pohvalio kod svojih drugova kako pucam i lovim. 5 minuta nakon pocetka lova ja nisam mogao vise da hodam i sramota me bilo da kazem zasto(muskarci znaju koji su to bolovi kada mi hocemo a ona nece), pa sam slagao da sam sedeo dugo u nekoj basti u nekom lokalu pa sam dobio upalu. Mada ja mrzim da lazem pa sam rekao caletu sta je iskreno bilo a inace roditelji su mi kao najbolji drugovi, o svemu pricamo... mozda zato sto su premladi :klap:
E onda je bilo strasno... svako mi je punio glavu... najbolji drugovi i cak drugarice "Ona te provocira, mi zene smo opasne... a vi muskarci ni neznate kada ste izmanipulirani i izkorisceni" ovo je samo primer od onoga sto su mi rekli.
Dogovorio sam se da se nadjem sa devojkom i kada smo trebali da se nadjemo ja sam joj rekao da nemogu vise i pozeleo joj srece u svom zivoti, tako sam raskinuo. Nisam joj rekao razlog, zato sto nisam hteo da uticem na njene odluke kao neka vrsta ucenjivanja(navodno ili hoces ili se teraj) pa sam precutao. Ona me nazvala plakajuci i rekla da dodjem do njenog stana gde sam zaboravio par stvari. Kada sam stigao kod nje pricali smo i... pokusalismo ali neuspesno posto ona nije mogla da nastavi. Ja sam samo hteo da udaram glavom u zid :dash: posto sam tek onda video da me nije provocirala nego se bojala posto nije spavala sa nikim godinu dana zbog bivseg momka koji je razocarao. Ona je pocela da place sto nije mogla da nastavi i sto me dovela u jos goru situaciju(posto sam joj rekao da me namerno provocirala pa je uvek govorila ne) tada sam video kakav sam kreten bio kada sam slusao druge a ne svoje srce posto sam video da me stvarno nije lagala niti provocirala.
I 2 nedelje posle toga sam se vratio u Portugal... pocele mi pripreme. Ja sam imao dogovoreno sa od prilike 5 drugarica da dodju kod mene krajem Avgusta ali sam se toliko dvomio da sam ih ispalio cak i drugaricu koja je odputovala 350 km vozom da dodje kod mene. Onda sam razmisljao... sta bi bilo bolje? Da sam spavao sa njom ( tom drugaricom sto sam uzasno povredio) ili da nisam? Kome bi gore ucinio? Devojci koju bi izvarao ili drugarici sto sam onako ispalio?
3 nedelje kasnije sam se vratio u Srbiju... iztrpeo kolegine provokacije... posto su me ocinkali u slacionici sta sam uradio i sprdali se na moj racun. I sada smo ponovo bili zajedno naravno... ali nisam imao isti osecaj prema njoj, nesto veoma cudno. Mislim da sam ignorisao toliko detalja sto mi se nisu svideli kod nje da sam na kraju pukao. "Ja, pa ja, pa ja":

"Evo me u VIP zurci";"Jaooj opet me u Butiku pitali da se slikam za njih"; "Proglasena sam Miss bla bla bla"; "Evo Bivsi me ponovo zove i govori koliko me voli" ; "Kako smo lep par da odemo na plazu svi bi zijali, u koga gledaju vise u mene ili u tebe?"

Mislim da sada razumete... i polako se sve nagomilalo da jednostavno sam je ispalio... Razmiljam... neznam sta da radim... stvarno je uzasno ono sto ona oseca sada ali ja nemogu... trpio sam dok sam mogao cak i kada sam je ljubio nije bilo vise iz zadovoljstva, sta da radim da joj bude bolje? Necu nedaj boze da uradi neku glupost e da ja budem kriv, zelim samo da me zaboravi i to bezbolno. Nisam nikad bio u ovakoj situaciji posto sto se tice devojaka ja se ponasam kao da cu da je zenim... biram, biram, biram.. ubih se od biranja...

Molim vas pomozite mi strasno sam tuzan ne zato sto mi je stalo do nje, nego sto razmiljam kako bi se ja osecao u ovoj situaciji da je ona to meni uradila :sad2:

Pozdrav i hvala unapred, izvinjavam se za "testament".
 
Poslednja izmena:
Zdravo, ovo je moj prvi post, do sada sam samo citao kao "ghost" viewer... i stvarno mi se svidela zrelost od vecina usera ovog foruma.

- Big wall of text alert, but.. if you read it and give your mature advice you will help my consience and clear some tears out of a womans face... :cry:

E ovo je moja situacija... i stvarno neznam sta da radim...:sad2:

Upoznao sam devojku preko telefona... nesto neverovatno negde oko 15 Novembra 2007. Upoznao sam je preko druga sto zivi u Portugalu isto koji je video kakva sam ja osoba i rekao je da zna pravu zenu za mene. Od tada sam se dopisivao sa njom cesto i vreme je brzo proslo... neverovatan osecaj sam imao prema njoj koji necu ni pokusavati da opisem da neispadnem smesan. Kada smo se konacno videli i licno upoznali, poceli smo se zabavljati... i to krajem Jula. Bili smo zajedno jedno 15 sati dnevno... ali nesto mi je bilo cudno... 5 dana nakon toga je ona vec dolazila kod mene kuci... gledali smo filmove cesto i ona je stvarno znala da me "napali" i kada ja krenem, ona nece...:dash: To se produzavalo 5 dana dok testisi nisu poceli da me bole, isao sam u lov na prepelice za caletom i drugovima a cale me taman pohvalio kako pucam i lovim e hteo da pokaze drugovima kako sin lovi... posle 5 minuta lova ja nisam mogao vise da hodam i sramota me bilo da kazem zasto... pa sam slagao da sam sedeo dugo u nekoj basti u nekom lokalu pa sam dobio upalu... mada ja mrzim da lazem pa sam rekao caletu sta je bilo a inace roditelji su mi kao najbolji drugovi, o svemu pricamo... mozda zato sto su premladi :klap: E onda je bilo strasno... svako mi je punio glavu... najbolji drugovi i cak drugarice "Ona te provocira, mi zene smo opasne... a vi muskarci ni neznate kada ste izmanipulirani i izkorisceni" ovo je samo primer od onoga sto su mi rekli. Tako da ja sam se dogovorio da se nadjem sa njom i kada smo trebali da se nadjemo ja sam joj rekao da nemogu vise i pozeleo joj srece u svom zivotu. Nisam joj rekao razlog, zato sto nisam hteo da uticem na njene odluke kao neka vrsta ucenjivanja pa sam precutao. Ona me nazvala plakajuci i rekla da dodjem do njenog stana da sam zaboravio par stvari. Kada sam stigao kod nje pricali smo i... spavali smo jedan sa drugim... a ja sam samo hteo da udaram glavom u zid :dash: posto sam tek onda video da me nije provocirala nego se bojala posto nije spavala sa nikim godinu dana posto je bivsi momak razocarao... ona je pocela da place sto nije mogla da nastavi i sto me dovela u jos goru situaciju tada sam video kakav sam kreten bio kada sam slusao druge a ne svoje srce posto sam video da me stvarno nije lagala niti provocirala. E 2 nedelje posle toga sam se vratio u Portugal... pocele mi pripreme. Ja sam imao dogovoreno sa od prilike 5 drugarica da dodju kod mene krajem Avgusta ali sam se toliko dvomio da sam ih ispalio cak i drugaricu koja je odputovala 350 km vozom da dodje kod mene. Onda sam razmisljao... sta je bilo bolje? Da sam spavao sa njom ili da sam je ovako odbio kada mi je zvonila na vrata? Kome bi gore ucinio? Devojci sto sam je varao ili drugarici sto sam je onako ispalio? 3 nedelje kasnije sam se vratio u Srbiju... iztrpeo kolegine provokacije... posto su me ocinkali u slacionici sta sam uradio i sprdali se na moj racun. E sada smo ponovo bili zajedno naravno... ali nisam imao isti osecaj prema njoj, nesto veoma cudno. Mislim da sam ignorisao toliko detalja sto su mi se nisu svideli kod nje da sam na kraju pukao. Ja, pa ja, pa ja... ja jesam narcis ali ne toliki e nije lepo da ono sto mislim kazem uvek pogotovo sto se tice mog ega. Ali sa njom je postalo uzasno... "Evo me u VIP zurci, Jaooj opet me u Butiku pitali da se slikam za njih, Proglasena sam Miss bla bla bla, evo Bivsi me ponovo zove i govori koliko me voli... uzas, kako smo lep par da odemo na plazu svi bi zijali, u koga gledaju vise u mene ili u tebe? Mislim da sada razumete... i polako se sve nagomilalo da jednostavno sam je ispalio... neodgovaram joj na poruke niti pozive, vratio se u Portugal i kada je htela da dodje kod mene da spava noc pre polazka slagao sam je da sam u lovu, znaci toliko mi je bilo dosta nje da nisam ni mogao vise spavati sa njom... Sada me zovu njene drugarice da kazu kako place cesto kako trebam da joj se javim i bla bla bla... A ja sam joj rekao da mi treba vremena da odlucim kako cemo i sta cemo. Razmiljam... neznam sta da radim... stvarno je uzasno ono sto ona oseca sada ali ja nemogu... trpio sam dok sam mogao cak i kada sam je ljubio nije bilo vise iz zadovoljstva, sta da radim da joj bude bolje? Necu nedaj boze da uradi neku glupost e da ja budem kriv, zelim samo da me zaboravi i to bezbolno. Nisam nikad bio u ovakoj situaciji posto sto se tice devojaka ja se ponasam kao da cu da je zenim... biram, biram, biram.. ubih se od biranja...

Molim vas pomozite mi strasno sam tuzan ne zato sto mi je stalo do nje, nego sto razmiljam kako bi se ja osecao u ovoj situaciji da je ona to meni uradila :sad2:

Pozdrav i hvala unapred, izvinjavam se za "testament".

Ispao si losh prema devojci sa kojom ti je, kako sam kazesh, bilo lepo = Ispao si magarac. Deshava se. E sada, opcija pod brojem 1 glasi: Pokaj se za svoje grehe, idi kod nje i moli je na kolenima da ti oprosti. Opcija pod brojem dva glasi: Zaje*i nju i trazi drugu. Koju god opciju izabrao, zapamti ovo - Shit happens, but life goes on :) Btw, dobroshao u nashu malu psihijatrijsku ustasnovu gospodine najnoviji pacijentu :)
 
vidi stvarno....:rotf::rotf:...hm...mozda si upravu....al sta znam...ima budala koije se u rl mLogo tripuju.....mislim ne bi me cudilo da tako neko i u rl razmislja....

Uff izvinjavam se edited... i ne zeleo sam da dokazem da mi je toliko stalo do nje da sam je mogao prevariti sa par drugarica ali nisam jednostavno nisam mogao.:confused: Neznam kako u Srbiji ali ovde u Portugalu 5 i nije mnogo... Recimo drugarice sa fakulteta bez momka bez ikakvog kompromisa... koje jednostavno izjebes da izvinete izrazaj i nazoves ponovo kada zelis sledeci put... ermm kako se to zove kod nas... :!: Kres kombinacija, jel tako nesto?
 
Ispao si losh prema devojci sa kojom ti je, kako sam kazesh, bilo lepo = Ispao si magarac. Deshava se. E sada, opcija pod brojem 1 glasi: Pokaj se za svoje grehe, idi kod nje i moli je na kolenima da ti oprosti. Opcija pod brojem dva glasi: Zaje*i nju i trazi drugu. Koju god opciju izabrao, zapamti ovo - Shit happens, but life goes on :) Btw, dobroshao u nashu malu psihijatrijsku ustasnovu gospodine najnoviji pacijentu :)

Ti si znachi razumeo post. .. PA, prosvleti nas...
 
dada sad kad malo bolje vidim...jos jedan zebant...eto a ja se taman naostrila da decku sredim problem za 3 minuta;):rotf:...a ono ispade jos jedan zaebant.....pa ona recenica da ovde ima zrelih....e to ga je pokopalo skroz...slihtaro jedna:mrgreen:....

mozda je marsovac...de je nova da mu resi problem...:rotf:


Koji zajebant ljudi? *** bar me jedna osoba savetovala, hvala ti ;)

Here is the evidence... zar ovaj post nedokazuje zrelosti?

http://forum.krstarica.com/threads/37872
 

Back
Top