Venezuela i Kuba idu pod rusku satelitsku ambrelu

Widji ga ********* pustio jezicak...Ajde kad ti je gadna Srbija-wrati swu rodbinu iz Bg-a tamo u to selo odakle si dosao,pa zajedno sa sipcima pod ruku i Alah uekber do jutra!!!ZURKAAA MATOORIII!!!:rotf:
A ne znam sto bi Ameri napadali-zato sto im se Rusija priblizawa-e pa rodjaci,ne moze tako,ima da cute i p**e:)

A taj fantomski III svetski rat-se nece desiti jos uwek-dokle god ima malih drzawa preko kojih ce da se prepucawaju...
 
Widji ga ********* pustio jezicak...Ajde kad ti je gadna Srbija-wrati swu rodbinu iz Bg-a tamo u to selo odakle si dosao,pa zajedno sa sipcima pod ruku i Alah uekber do jutra!!!ZURKAAA MATOORIII!!!:rotf:
A ne znam sto bi Ameri napadali-zato sto im se Rusija priblizawa-e pa rodjaci,ne moze tako,ima da cute i p**e:)

A taj fantomski III svetski rat-se nece desiti jos uwek-dokle god ima malih drzawa preko kojih ce da se prepucawaju...

Vidim izucio si medresu, jesil´ bio kod Zurkolica ili Ziklica na praksu? Po kom sistemu vas uce sad, vehabijskom ili hanefijskom? :hahaha:
Budi srecan makar na djelic, nemam uze rodbine koja zivi u Srbidzistan. :bye:
 
Vidim izucio si medresu, jesil´ bio kod Zurkolica ili Ziklica na praksu? Po kom sistemu vas uce sad, vehabijskom ili hanefijskom? :hahaha:
Budi srecan makar na djelic, nemam uze rodbine koja zivi u Srbidzistan. :bye:

onda si bash neki bedni brdjanin....nogu misliti da si tamo gradjanin 5-og reda.....ej nemas rodbine u bg...pa kakav si ti to crnogorac....ccc..koji li su to kompleksi covece sada te shvatam.:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Vidim izucio si medresu, jesil´ bio kod Zurkolica ili Ziklica na praksu? Po kom sistemu vas uce sad, vehabijskom ili hanefijskom? :hahaha:
Budi srecan makar na djelic, nemam uze rodbine koja zivi u Srbidzistan. :bye:

E zaheba me owaj *********,upropasti me skroz...:ok:Brinem se bre za was tamo,nije zdrawo da wicu po ceo dan sa minareta,ne walja brate sluhista sam a oni ne pewaju lepo...Al *** stwarno reci kad bi se Njegos digao iz groba widi was,bedne poturice,kako Arbanasima ljubite guze...Pa ja mislim da bi se odma' ali odma' ubio...
 
Putin predlaže Venecueli nuklearnu saradnju

Ruski premijer Vladimir Putin predložio je danas venecuelanskom predsedniku Ugu Čavesu da dve zemlje sarađuju u oblasti "korišćenja nuklearne energije"

Ponuda pomoći Čavesu dolazi samo nekoliko dana pošto je Rusija blokirala održavanje sastanka svetskih sila u Ujedinjenim nacijama posvećnom sankcijama protiv Irana zbog njegovih nuklearnih planova.

"Mi smo svi spremni da razmatramo mogućost rada u sferi mirnodopske atomske energije" rekao je Putin pre početka razgovora sa Čavesom u svojoj kući u predgrađu Moskve.

On je rekao da Moskva i Karakas imaju "nove mogućnosti da sarađuju u domenu energije, razvijenih tehnologija i izgradnji mašina i petrohemiji".

Čaves je u dvodnevnoj poseti Rusiji i nada se da će tokom posete produbiti vojne veze sa tom zemljom.

Čavesova poseta dolazi u trenutku kada se ruski vojni brodovi spremaju da održe manevre u vodama kod Venecuele, što nije viđeno od Hladnog rata.

Putin je rekao da je Latinska Amerika važna karika za stvaranje multipolarnog sveta i da će Rusija posvetiti više pažnje zemljama iz tog regiona u budućnosti.
 

Back
Top