prevarena opet?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dive

Legenda
Poruka
61.140
:heart: :otkacio:

ko o cemu.......al` to je ono sto mi je aktuelno trenutno..

obecavam, jos ova tema i kraj..ovde se svecano razresavam ``iskrene``ljubavi!

ko me *ebe, tako mi treba kad verujem pogresnima..

elem, ovde cemo odgovorima da povezemo ono sto se provlacilo na svim temama o prevarama, ostavljanjima,lazima, promasenim odnosima i razocarenjima!

a sad pitanje - da li je prevara ako vam neko kao razlog raskidanja navede sasvim drugi razlog,vrlo objektivan,za vas potpuno prihvatljiv i ocekivan - a nedugo posle vi saznate da je pravi razlog njegova bivsa devojka sa kojom se ponovo usemio, posle 10 g.

ajmo..raspalite..
 
:heart: :otkacio:

ko o cemu.......al` to je ono sto mi je aktuelno trenutno..

obecavam, jos ova tema i kraj..ovde se svecano razresavam ``iskrene``ljubavi!

ko me *ebe, tako mi treba kad verujem pogresnima..

elem, ovde cemo odgovorima da povezemo ono sto se provlacilo na svim temama o prevarama, ostavljanjima,lazima, promasenim odnosima i razocarenjima!

a sad pitanje - da li je prevara ako vam neko kao razlog raskidanja navede sasvim drugi razlog,vrlo objektivan,za vas potpuno prihvatljiv i ocekivan - a nedugo posle vi saznate da je pravi razlog njegova bivsa devojka sa kojom se ponovo usemio, posle 10 g.

ajmo..raspalite..

khhhmmm...nista, onda budes "zli kapitalista do kraja" i oderes skotu kozu s ledja
mislim, vi bijaste u braku? odlicno...

ps poslije s tom kintom kozmeticarki/frizerki/... pa u "lov" ;)
 
Ko jednom prevari i opet će.....ništa novo...već hiljadu puta viđeno.....:mrgreen:

i zašto ti je sada bitno sa kim i zbog koga te je prevario...ostavio.....:???:zahvali
bogu što si uspela da se rešiš skota makar i na takav način...i guraj dalje svoj
život...što bolje umeš i znaš......sretno...........:ok:
 
:heart: :otkacio:

ko o cemu.......al` to je ono sto mi je aktuelno trenutno..

obecavam, jos ova tema i kraj..ovde se svecano razresavam ``iskrene``ljubavi!

ko me *ebe, tako mi treba kad verujem pogresnima..

elem, ovde cemo odgovorima da povezemo ono sto se provlacilo na svim temama o prevarama, ostavljanjima,lazima, promasenim odnosima i razocarenjima!

a sad pitanje - da li je prevara ako vam neko kao razlog raskidanja navede sasvim drugi razlog,vrlo objektivan,za vas potpuno prihvatljiv i ocekivan - a nedugo posle vi saznate da je pravi razlog njegova bivsa devojka sa kojom se ponovo usemio, posle 10 g.

ajmo..raspalite..

Ne znam da li je prevara, ali je neljudski i pichkasto ne reci pravi razlog.
Ipak, treba uzeti u obzir da ljudi to koriste jer zele da nekoga povrede manje jer im je prosto zao i svesni su da bi prava istina bolela previse.
Oni vise ne osecaju nista, ali eto...probaju da te bar ne povrede "do koske"
...time se sluze i muskarci i zene.
To je stvar karaktera, ponekad i situacije.
 
khhhmmm...nista, onda budes "zli kapitalista do kraja" i oderes skotu kozu s ledja
mislim, vi bijaste u braku? odlicno...

ps poslije s tom kintom kozmeticarki/frizerki/... pa u "lov" ;)

nismo u braku..samo u ``ljubavi``..

ma imam ja sam samoj sebi gazda.. imam svoj posao..sa njim zapocela drugi..kad sam alava;) ili sposobna:mrgreen:
 
[QUOTE="Maja";7597766]Mislila sam da se salis,ali ti si ozbiljna izgleda :)
Ne mogu da verujem da tako mislis.
Bas...smesno[/QUOTE]

Naravno da se ne šalim.....:ok:

veruj, ako ne veruješ....a veruj i tom ko ti je to tako obećao da "neće više nikad",
pa se javi za neko vreme da pričaš....jel održao obećanje......:heart:

ili si suviše mlada...ili suviše veruješ.....a šta je od toga to ti najbolje znaš.....sretno....:bye:
 
Ko jednom prevari i opet će.....ništa novo...već hiljadu puta viđeno.....:mrgreen:

i zašto ti je sada bitno sa kim i zbog koga te je prevario...ostavio.....:???:zahvali
bogu što si uspela da se rešiš skota makar i na takav način...i guraj dalje svoj
život...što bolje umeš i znaš......sretno...........:ok:

bitno zato sto sam prolivala suze svaki dan prethodnih ..o slucajnosti 40 dana!
bitno zato sto smo se rastali u suzama - oboje placuci..

srce mi se pokidalo:cry:

a za kim? i za sto?
 
:heart: :otkacio:

ko o cemu.......al` to je ono sto mi je aktuelno trenutno..

obecavam, jos ova tema i kraj..ovde se svecano razresavam ``iskrene``ljubavi!

ko me *ebe, tako mi treba kad verujem pogresnima..

elem, ovde cemo odgovorima da povezemo ono sto se provlacilo na svim temama o prevarama, ostavljanjima,lazima, promasenim odnosima i razocarenjima!

a sad pitanje - da li je prevara ako vam neko kao razlog raskidanja navede sasvim drugi razlog,vrlo objektivan,za vas potpuno prihvatljiv i ocekivan - a nedugo posle vi saznate da je pravi razlog njegova bivsa devojka sa kojom se ponovo usemio, posle 10 g.

ajmo..raspalite..



evo mene opet, htela sam prva da postujem, al` posao zove..

racio sam tip i potpuno realna za sve. otvorena za svaku istinu.

samo je trebao da kaze - ***, zaljubio sam se!

bolelo bi, ali ne bih plakala i patila toliko.
istog momenta bi bila razresena ``ljubavi`` koja me je toliko opterecivala.

cak nespremna da razmisljam o novoj..i potpuno zatvorena za bilo kakav kontakt..
 
bitno zato sto sam prolivala suze svaki dan prethodnih ..o slucajnosti 40 dana!
bitno zato sto smo se rastali u suzama - oboje placuci..

srce mi se pokidalo:cry:

a za kim? i za sto?


meni može biti jako žao zbog tebe....ali bolje da plačeš 40 dana nego
ceo život.......:heart:

to što je "tvoj dragi" plakao.....umeju oni to kad se foliraju.......kakvi prevaranti....:mrgreen:

ne dozvoli da ti se srce kida zbog nekog ko toga nije vredan očigledno.....:sad2:eto i sama se pitaš za kim i zašto.....a sama znaš jer se vidi da si svesna svega...normalno da ti je teško...ali zar bi ti bilo lakše da živiš sa takvom osobom ceo svoj život......:???:
 
...
a sad pitanje - da li je prevara ako vam neko kao razlog raskidanja navede sasvim drugi razlog,vrlo objektivan,za vas potpuno prihvatljiv i ocekivan - a nedugo posle vi saznate da je pravi razlog njegova bivsa devojka sa kojom se ponovo usemio, posle 10 g.

ajmo..raspalite..

Meni je uvek tesko da poverujem da je neko skroz los... Mislim, mozda ti je naveo netacan razlog da te ne bi povredio, recimo (to mozda nije najbolja ideja, ali je uradjeno sa dobrom namerom)... Ili je razlog koji ti je dao zaista pravi razlog... a to sto je ponovo sa starom devojkom je samo posledica?
 
[QUOTE="Maja";7598141]Da.
Recimo da sam ranije prevarila neke momke.
Sad sam u vezi,5 godina,sa muskarcem mog zivota,i ni za milion godina ga ne bih prevarila.
Pored njega svi su smesni,i cak nisam u mojoj okolini ni odmerila drugog muskarca,ni pomislila na prevaru.[/QUOTE]


Eto vidiš ja da sam na mestu tog muškarca tvog života ne bih ti verovala,
ako si jednom nekog volela, a mogla da ga prevariš...ko kaže da opet
neće naleteti neko zbog koga ćeš prevatiti toga za koga sad kažeš da
ne bi.......:???:
 
:heart: :otkacio:

ko o cemu.......al` to je ono sto mi je aktuelno trenutno..

obecavam, jos ova tema i kraj..ovde se svecano razresavam ``iskrene``ljubavi!

ko me *ebe, tako mi treba kad verujem pogresnima..

elem, ovde cemo odgovorima da povezemo ono sto se provlacilo na svim temama o prevarama, ostavljanjima,lazima, promasenim odnosima i razocarenjima!

a sad pitanje - da li je prevara ako vam neko kao razlog raskidanja navede sasvim drugi razlog,vrlo objektivan,za vas potpuno prihvatljiv i ocekivan - a nedugo posle vi saznate da je pravi razlog njegova bivsa devojka sa kojom se ponovo usemio, posle 10 g.

ajmo..raspalite..
Još ću da pomislim da sve vi što postavljate ovakve teme imate mozak devojke od 15 godina.Uvek možete i umete same sebe da prevarite.Problem je samo što nikad ne znate kako vas je prevarant prevario i šta je predmet prevare.:super:
 
:heart: :otkacio:

ko o cemu.......al` to je ono sto mi je aktuelno trenutno..

obecavam, jos ova tema i kraj..ovde se svecano razresavam ``iskrene``ljubavi!

ko me *ebe, tako mi treba kad verujem pogresnima..

elem, ovde cemo odgovorima da povezemo ono sto se provlacilo na svim temama o prevarama, ostavljanjima,lazima, promasenim odnosima i razocarenjima!

a sad pitanje - da li je prevara ako vam neko kao razlog raskidanja navede sasvim drugi razlog,vrlo objektivan,za vas potpuno prihvatljiv i ocekivan - a nedugo posle vi saznate da je pravi razlog njegova bivsa devojka sa kojom se ponovo usemio, posle 10 g.

ajmo..raspalite..


:otkacio: raspali ti njega kolima , koliko veceras.
Zasluzio je !

:evil:

E da , ako ti neces , evo ja cu, ne umem da vozim još će gore da mu bude , a i danas sam besna taman na nekom da iskalim negativnu energiju.

( eto zasto je dobro poznavati te !)
 
Eto vidiš ja da sam na mestu tog muškarca tvog života ne bih ti verovala,
ako si jednom nekog volela, a mogla da ga prevariš...ko kaže da opet
neće naleteti neko zbog koga ćeš prevatiti toga za koga sad kažeš da
ne bi.......:???:
Pa vidis,ne bi bila u pravu.
Ocigledno imas problem sa poverenjem.
Mislis da ako neko kaze da je svetac da stvarno jeste.Mozda samo nije bio u prilici.

A da svog decka nikad necu prevariti,u to mozes biti sigurna 101%
Jer u vezama u kojima sam varala,trazila sam vise i bolje,sada sam nasla,nista mi vise ne treba.
Svi smo ljudi i gresimo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top