"Romantic caffe"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zatarabili je...i ona se nasla na udaru...ljudi koji ne znaju da se druze:dash:

zasto svi na Krstarici pozivaju na druzenje , na drugarstva . od pocetka tu farsu ne razumem.
svi ovde dodju da izbace iz sebe neke prljavstine , lepo nasminkane i upakovane u "slatko" cavrljanje sa masom slicnih. zato svaka zanimljiva tema propadne vrlo brzo.
 
al si ti zarta:lol:
cek da ti prikuvam kaficu
halloween_witches_72.gif
:hahaha:
tako to ovde ide...:lol:
 
Strah kod velikog dela ovdašnjih muškaraca da će im romantičan gest ugroziti muškost i učiniti ih takozvanim mekušcima, uglavnom je neosvešćen i potpuno neopravdan. Možemo ga podjednako prepoznati kod novog mladog poslovnog čoveka, kao i kod okorelog tradicionaliste.

Jednu od posrednih posledica ovog straha predstavlja lenjost da se oko ljubavi trude, uz stav da su bogom dani kao takvi, te da dodatna iskazivanja pažnje nisu potrebna. Štaviše, to čak može biti štetno jer tako se žena previše razmazi i povećaju joj se apetiti. Seks u tom slučaju postaje vrhunac nežnosti - surogat za izostalu erotsku maštovitost. Sledstveno tome, žena pogrešno zaključuje da mora postati seksualni virtuoz, ne bi li time dokazala svoju vrednost muškarcu, ali i sebi samoj. Nažalost, mnoge će u tome pronaći svoj krajnji identitet. Činjenica da iskustvo nije uspelo naučiti da žene najviše cene upravo taj dodatni trud veoma čudi, naročito zato što upravo taj minimalni napor volje, bez greške, uvek i provereno, dovodi do vrhunskih uživanja. Posezanja za sitnim ili krupnim preverzijama tada postaju krajnje izlišna. Romantika je provereni recept za La Dolce Vita jer je između ostalog tako jednostavna i lepa dok se njome bavimo, a nagrada su slatki plodovi koje kasnije ubiramo..........:heart::heart:
 
''Strah kod velikog dela ovdašnjih muškaraca da će im romantičan gest ugroziti muškost i učiniti ih takozvanim mekušcima, uglavnom je neosvešćen i potpuno neopravdan.''

Prvo i prvo, pravi muškarac je džentlmen. Njemu takvom nije bitan koordinatni sistem budalaštine po nepoznatom ge(j)aku. Njemu je bitna dama i njena čast, a najviše da ona bude srećna. Mali problem je što su danas sve počeli da žive u Holivudu. Okrenite se oko sebe i prepoznaćete ko glumi u tin - komediji, ko glumi Žarka Lauševića u Oktoberfestu, ko je Ričard Gir (a u stvari šuplja tikva koja ponavlja kao papagaj, a trunke osećanja nema, kao ni zdravog razuma jer mu je sva krv iz mozga otišla u znate-već-gde). Nisi baš najbolje definisao/la. Opravdanja nema za to što su svi (nisu ni devojke bolje, nemoj tako - i one beže od romantike, osećajnosti...) SLABIĆI kojima je lakše da se kriju od sveta i samih sebe, samo da NJIH neko ne povredi, jadni oni.
 
sjalici_za_petu_stranu_sveta_no_12.gif
sjalici_za_petu_stranu_sveta_no_12.gif
sjalici_za_petu_stranu_sveta_no_12.gif

Navikli ste da vam pevam
da vam pevam pesme zive
sto mi nocas dusa place
njegove su oci krive


suze1-1.gif


Navikli ste da se smejem
da mi lice srecom gori
al' pustite nocas srce
da sa sobom samo zbori


sjalici_za_petu_stranu_sveta_no_12.gif
sjalici_za_petu_stranu_sveta_no_12.gif
sjalici_za_petu_stranu_sveta_no_12.gif


romanticari i ovo se zove zivot al nije romantican...a srce place...:dash:
 
slabo ti se ovde caska, mozda nema vise romanticnih ljudi :think:

Ko bre to Nato kaze ima nas puno romanticara..gledaj moju temu sto si ponovo otvorila i bice ti jasno ...samo ti ljudi treba ponovo da se okupe a dusala ce to postici i opet...prekinula se ta romantika i najvise zato sto je na krsti uvedena strogost...pocele su da se brisu slicice...a ja i ostali smo slikama govorili izvini na iskrenosti al je tako....zato romaticari ajde idemo i opet..neka zivi ROMANTIKA i LJUBAV nasa:heart::heart::heart:

stih-1-1.jpg
ovo je bas in i stvarnost je ...:super:

OVO JE ZA MENE ROMATIKA...SAMO LJUBAV I LJUBAV...

mediumjxh2pl5647d414f91ac2388039.jpg


A ova mi je najdraza:heart:
zaljubljeni-1.jpg
:heart:
 
zadrta:
zasto svi na Krstarici pozivaju na druzenje , na drugarstva . od pocetka tu farsu ne razumem.
svi ovde dodju da izbace iz sebe neke prljavstine , lepo nasminkane i upakovane u "slatko" cavrljanje sa masom slicnih....QUOTE]

Da li ste sigurni da je ovo skroz na skroz netacno :think: ?

Pazite, ja se ne zovem zadrta... A ni ne prezivam....:D. Mada ne izbacujem ni stroku (to radim kad treba i gde treba :)), sminkam se neovisno o forumu (potrefim facu solidno, Boga mi ), a i ne cavrljam slatko vec mesam ukuse ;).

Ali, kad imate vremena i zelje, razmislite i o recima s vrha...:):think:. Mozda po nesto ima i u njima :sad2:.
 
Poslednja izmena:
Romanticari...Pozdrav od mene

:heart:
0015.gif
:heart:

:klap::klap::klap::klap::klap:



Verujem u ljubav

kad si pored mene
kao noci ove
i sreca i tuga
sve se ljubav zove

verujem u ljubav
za nju dajem sve
i suze i vino
ispijam zbog nje

kad si pored mene
kao noci ove
i osmeh i bore
sve se ljubav zove

kad si pored mene
kao noci ove
i pesma i ceznja
sve se ljubav zove
:heart::heart::heart::super::super::super:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top