kako startati ????????

G

gusfraba

Gost
Do prije 2 mjeseca sam bio u vezi sa djevojkom.Veza je bila veoma duga, al sta da se radi, mora se dalje.Za vrijeme veze i zaboravio sam vise kako se starta djevojka u diskiu, plazi, ulici.....
Pa ako imate kakav dobar prijedlog bio bih vam zahvalan. :roll:
 
gusfraba:
Do prije 2 mjeseca sam bio u vezi sa djevojkom.Veza je bila veoma duga, al sta da se radi, mora se dalje.Za vrijeme veze i zaboravio sam vise kako se starta djevojka u diskiu, plazi, ulici.....
Pa ako imate kakav dobar prijedlog bio bih vam zahvalan. :roll:

startaj je sa tom pricom, ko zna mozda i upali. :lol:
 
gusfraba:
Do prije 2 mjeseca sam bio u vezi sa djevojkom.Veza je bila veoma duga, al sta da se radi, mora se dalje.Za vrijeme veze i zaboravio sam vise kako se starta djevojka u diskiu, plazi, ulici.....
Pa ako imate kakav dobar prijedlog bio bih vam zahvalan. :roll:

Pridjesh devojci, dobro je osmotrish, kada ugledas nesto crveno velichine pesnice i na njemu pishe "start", pritisnesh 5-6 puta i to je to...

:lol:
 
Bas smo gostoljubivi na ovoj temi :idea:
Startuj ti prvo sebe da ucinis prvi korak, a da pri tom ne izgledas debilno! Mislim, opusti se, budi prirodan, budi to sto jesi, pa sad videces! Ili ces imati uspeha ili ne! Samo nemoj da joj balavis na ramenu! :D
Sretno! :D
 
Sad skoro sam bila mesec dana na moru. I kontam.. poshto me bash smaraju ta upoznavanja, spike, zhvake, fore i forice, prilazi (uglavnom zato shto su nameshteni, upravo tako - hajde da vidimo shta bih ja sad to mogao da joj kazhem, pa da ona padne, ili barem poklekne), da bih dala pola letovanja da mi pridje neko spontano, bez 'nameshtanja', bez citata, komplimenata, chuvenih rechenica (jel' ti neko rekao kako imash lepe ochi..?), i unapred smishljenih folova..
I prodje pola letovanja, i pridje on, spontano, prirodno, opushteno da opushtenije ne mozhe biti. I bez komplimenata, i bez shablona i klishea i bez svih onih kao med toplih i slatkih rechenica na koje, kao, devojke padaju. I josh ne mogu da dodjem sebi.
Ne volim 'The prilaze' - bash su veshtachki, nameshteni, neprirodni. Ali to sam ja.. Neke valjda josh uvek stvarno 'padaju' na 'ogirinalne izjave'.
 

Back
Top