Zbog SRS propušten voz za šengensku listu

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.018
Оsam zakona koji moraju da budu usvojeni do kraja septembra da bi odmah zatim Evropska komisija Srbiji dala zeleno svetlo za ukidanje viza građanima Srbije i dospevanje naše zemlja na belu šengensku listu, dovedeni su u pitanje jer nije poznato kada će biti zakazana vanredna sednica Skupštine Srbije, a ima još osam dana do isteka roka. Celu stvar trenutno koči zahtev SRS da se stranci vrate mandati koji pripadaju Tomislavu Nikoliću i poslanicima koji su oformili poslanički klub „Napred, Srbijo“.


Nastavak teksta iz Blica
 
Poslednja izmena:
opet kriva ta opozicija :lol:

pa zar niste vi vecina kako manjina moze da bude kriva sto vecina ne radi svoj posao? :hahaha:

u ovo moze da poveruje neko ko je izuzetno glup .

ukidanja viza nece biti zato sto je u srbiji najveca nezaposlenost u evropi i Evropskoj Uniji kojoj i onako ne cvetaju ruze jos im samo fali jos jedno 2-3 miliona srpskih gologuzana da ih izdrzavaju na socijali
 
Poslednja izmena:
Оsam zakona koji moraju da budu usvojeni do kraja septembra da bi odmah zatim Evropska komisija Srbiji dala zeleno svetlo za ukidanje viza građanima Srbije i dospevanje naše zemlja na belu šengensku listu, dovedeni su u pitanje jer nije poznato kada će biti zakazana vanredna sednica Skupštine Srbije, a ima još osam dana do isteka roka. Celu stvar trenutno koči zahtev SRS da se stranci vrate mandati koji pripadaju Tomislavu Nikoliću i poslanicima koji su oformili poslanički klub „Napred, Srbijo“.


Nastavak teksta iz Blica

radikali krivi?:D idi:D mi dobili kolektivnu za italiju:D a de bi ti a?:D
 
Оsam zakona koji moraju da budu usvojeni do kraja septembra da bi odmah zatim Evropska komisija Srbiji dala zeleno svetlo za ukidanje viza građanima Srbije i dospevanje naše zemlja na belu šengensku listu, dovedeni su u pitanje jer nije poznato kada će biti zakazana vanredna sednica Skupštine Srbije, a ima još osam dana do isteka roka. Celu stvar trenutno koči zahtev SRS da se stranci vrate mandati koji pripadaju Tomislavu Nikoliću i poslanicima koji su oformili poslanički klub „Napred, Srbijo“.


Nastavak teksta iz Blica

СРС је у опозицији, главну кривицу за неуспехе било које земље у спољној и унутрашњој политици сноси власт, јер она има највише политичке моћи и привилегија у одлучивању, а привилегије подразумевају и одговорност. Е сад, проблем са таквим ликовима, као ти, је што би желели привилегије а да неко други буде одговоран због неуспеха, а то не иде.
Узгред, јесу ли вам радикали криви што вас је мајчица Европа израдила као мајмуне, предали сте Караџића, а ови вам као компензацију увалили туки у виду даље блокаде споразума, који сада, као задњи пацери спроводите једнострано :rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Meni su sve te vaše laprdarije smešne. Zna se ko je stoka koja opstruira rad vlade, da bi posle pričali kako vlada ne radi. To je stoka koja radi protiv Srbije, zarad malo jeftine demagogije. Nadam se da će im Bog naplatiti. Pored toga, slušaju narebe odlepljene budale koja je godinama u Hagu i nema pojma o tome šta se dešava van tih zidina. To je samo dokaz, da su goveda i dalje zavisna od vola i da će ga pratiti i u klanicu, ako treba.
 
Poslednja izmena:
opozicija nepismeni covece nema mogucnosti da spreci vlast u donosenju bile kakve odluke jer vlast ima vecinu. ako trenutni poslovnik ne funkcionise - onda donesite novi i drugi - ko vam brani. a to sto ste vi nesposobni za bilo sta nije krivica opozicije nego vas samih.

nesposobni ste za bilo sta sem da kradete i izdajete.

vi ste nesposobni da bilo sta uradite i sad krivite opoziciju za vas lopovluk javasluk i lenjost. more sikter bagro jedna
 
Meni su sve te vaše laprdarije smešne. Zna se ko je stoka koja opstruira rad vlade, da bi posle pričali kako vlada ne radi. To je stoka koja radi protiv Srbije, zarad malo jeftine demagogije. Nadam se da će im Bog naplatiti. Pored toga, slušaju narebe odlepljene budale koja je godinama u Hagu i nema pojma o tome šta se dešava van tih zidina. To je samo dokaz, da su goveda i dalje zavisna od vola i da će ga pratiti i u klanicu, ako treba.
Aj nam sad lepo kazi al ne lazi koliko te placaju za ova laprdanja,posto mi je tesko poverovati da postoji neko ko ovako pise iz uverenja,tj da moze biti toliko glup
 
Aj nam sad lepo kazi al ne lazi koliko te placaju za ova laprdanja,posto mi je tesko poverovati da postoji neko ko ovako pise iz uverenja,tj da moze biti toliko glup

Isto to se i ja pitam za vas, zatucanu retrogradnu stoku, koja ništa ne ume da radi, sem da pljuje druge, uspešnije i bolje. Više puta sam prozivao Marsowca da je plaćen za baljzgarije i pljuvanje po Srbiji, pod maskom patriJote. Ali sam onda shvatio, da je većina vas patriJota, ustvari, gomila ustaških pizdeka, koji su ovde samo da u časovima dokolice blatite ugled naše Srbije. U prilog tome i govori vaše totalno nepoznavanje političke scene i dešavanja u Srbiji. Zato vam je i vaš drug Hrvoje Šešelj uzor i idol.
 
jesu demokrate trazile poverenje od naroda jos 2000te sa obecanjem da ako im narod poverenje da da ce da ga uvedu u EU i da mu ukinu vize za EU? JESU

Jel im narod poverenje dao i jel demokrate vladaju od 2000te do danas? VLADAJU

i sta sad? kriva opozicija sto vi niste sposobni ili necete da ispunite ono sto ste obecali?

samo neko izuzetno glup moze da poveruje u tako nesto
 

Back
Top