Inspiracija

pa nesto ne kreiram u zadnje vreme...Inace za poslednji ispit u muzickoj- Uvod u komponovanje imao sam inspiraciju u nekim delima Carlosa Pueble...Inace da napisem neku pesmu,inspiracija su mi neke stare napustene fabricke hale,sa polupanim prozorima iz kojih vuce promaja,sparno vreme,sa tmurnim oblacima,prasina na asfaltu,njen pogled...i tako dalje...
 
poshto piskaram pomalo,potrebna mi je inspiracija..
a pronalazim je gotovo u svemu.
obichno u voljenoj osobi (bilo da je ljubav uzvracjena ili neuzvracjena)
ili u lijepom vremenu,odredjenoj muzici...
 
Trenutno pronalazim inspiraciju u neuzvaćenoj ljubavi. . .

Takođe, uvek mi na pamet padaju neke dobre ideje koje retko kada zapišem, a inspiraciju pronalazim i u muzici, al' najčešći trenuci inspiracije naiđu u noćnoj tišini. . .
 
Da li postoji neko ili nesto ko predstavlja vasu inspiraciju?
Ma nema to...I šta,ja ću postanem kreativniji ako npr.gledam kiseo krastavac?:think:Što bi rekao Kravitz:"Inspiracija jednostavno prolazi pored tebe a sad je pitanje hoćeš li je uhvatiti ili ne".Pošto se i ja bavim nekom morbidnom techno-house muzikom,komotno potvrđujem njegove reči.Raditi nešto na silu ne vodi ničemu,bolje odmah bataliti.
 
Једину инспирацију коју имам је да услед жеље за адреналином осмишљам и чиним креативна срaња доводећи сопствени живот у опсаност... :D
 

Back
Top