Zakon privlačnosti

Сила привлачења два тела је пропорционална производу маса та два тела, а обрнуто пропорционална квадрату њиховог међусобног растојања. Ова аналогија важи за неколико физичких величина, ако мењамо параметре. Може да важи и у животу у односу са људима. Параметре бирајте сами!
 
Сила привлачења два тела је пропорционална производу маса та два тела, а обрнуто пропорционална квадрату њиховог међусобног растојања. Ова аналогија важи за неколико физичких величина, ако мењамо параметре. Може да важи и у животу у односу са људима. Параметре бирајте сами!

Zato treba birati krupnije cure koje su na dohvat ruke...:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Da li se slažete da je spoljašnji svet odraz unutrašnjeg sveta, da se ništa ne dešava slučajno, već da smo sve što imamo u svom iskustvu sami prizvali ili velikom željom ili strahom?

Slažem se, stara hermetička izreka kaže kako je gore tako je i dole, kako je unutra tako je i spolja.Ima jedna lepa i laka knjiga za čitanje zove se kreativna vizuelizacija od Shakti Gavejn.Baš priča o tome, kako da taj zakon privlačnosti iz nesvesnog prebacimo u svesno i da upravljamo sa njim.Zakon privlačnosti da ga tako nazovem kako si ga ti nazvala sastavni je deo života, neki primete neki ne.Recimo, čak i u narodu važi mišljenje da kad neko vidi zvezdu padalicu i zamisli želju koju nikome ne priča ona se ostvari, verujem da je većina probala to i da su vam se te želje ako su bile u mogućnosti da budu realizovane bile realizovane.Po istom principu radi i princip sigila i mnogi drugi sistemi.Strah je oblik energije u strahu vizualizujemo i zamišljamo stvari koje ne želimo da se dese i na taj način ih prizovemo.Tako je i sa željama, mada ljudi uglavnom nešto žele ali ne ulože sebe u tu želju ne ulože emocije ili traže nerealne stvari i naravno da to neće dobiti, dok drugi pak nemaju strpljenja da sačekaju.Takođe primer iz života, devojke se žale kako uglavnom nailaze na kretene,kako su svi isti i tako dalje.Devojka čiji je otac bio alkoholičar ima veliku šansu da naidje na istog takvog muža.Privlačimo određeni tip ljudi ali toga naravno nismo svesni, zračimo određenim tipom i vrstom energije kojom privlačimo događaje i ljude oko sebe.Jedini problem u svemu tome je što kad naiđemo na određeni tip ljudi koji smo privukli a koji nam ne odgovaraju osuđujemo te ljude a ne gledamo sebe.Kada bi potrošili samo upola energije, koju inače trošimo na osuđivanje i analizu drugih, na analizu sebe živeli bi mnogo srećnije i svesnije i razumeli bi događaje oko nas.Zato pažnju trebamo sa spolja da usmerimo ka unutra.
 
Da li si se ikada zapitao zasto se za tvoje najvaznije odluke u zivotu uvek pita jos neko,a ne samo ti???
Razmisljaj ti do mile volje,ali ajde donesi odluku neku sad...

Polazis od pogresne predpostavke da se za najvaznije odluke u zivoti pita jos neko.
Eto, npr. jedna od vaznih stvari je odabrati pravi posao od 2 ponudjena, doneti odluku kad zaceti i doneti dete na svet, odabrati bracnog druga itd, itd. Za sve te stvari se pitas iskljucivo ti i niko drugi. Naravno, i okolina ima uticaja, a ti si onaj koji treba da donese pravilnu.
 
Naravno da se za odluke pitas ti, a Tvorac ti daje mogucnosti (ono pod A,B iliC). Slozices se, mogucnosti nisu iste za svakog i na to ne mozes da utices.

Hm....daje mi mogucnosti....a kakve mogucnosti daje bebi bolesnoj od raka?
Nemoj mi molim te te price....
Jedini ko mi daje ili ne daje mogucnosti sam ja sam i ljudi koji me okruzuju, dakle interakcija svih ljudi na planeti.
 
Hm....daje mi mogucnosti....a kakve mogucnosti daje bebi bolesnoj od raka?
Nemoj mi molim te te price....
Jedini ko mi daje ili ne daje mogucnosti sam ja sam i ljudi koji me okruzuju, dakle interakcija svih ljudi na planeti.

Mozda toj bebi ne daje mogucnosti na ovom svetu, On zna zasto ce je uzeti, u svakom slucaju bezgresnu.......Kakve mogucnosti mozes sebi da das? Inteligenciju, duhovitost, lepotu, razne druge talente, pa dalje....... koga ces sresti u zivotu, a koga ne...... ni nasta od toga ne mozes da utices.
 
Mozda toj bebi ne daje mogucnosti na ovom svetu, On zna zasto ce je uzeti, u svakom slucaju bezgresnu.......

Patnja je ista i na ovom svetu i na onom svetu. A ako ne postoji na onome, zasto uopste postoji svet na kom neko pati?

Kakve mogucnosti mozes sebi da das? Inteligenciju, duhovitost, lepotu, razne druge talente, pa dalje....... koga ces sresti u zivotu, a koga ne...... ni nasta od toga ne mozes da utices.

Ne mogu, ali to ne znaci da je to sudbina i da je to zapisano.
Mislim, ako je sve zapisano, cemu trud da delas na bilo koji nacin, kada ce ti sve samo doci?
 

Back
Top