Koja je najbolja riba u srpskom političkom životu ?

Koja je najbolja riba u političkom životu Srbije ?

  • Vjeverica Radeta (baca kletve u vis)

  • Vesna Pešić (Mehikanka)

  • Gordana Čomić (potprecednik skupštine)

  • Gordana Hip-Hop-Lily-Pop Lazić (baca kletve u Zemun :D)

  • Olja Bećković (vodi političku emisiju)

  • Nataša Kandić (lepotica grdna)

  • Slavica Djukić-Dejanović (precednik skupštine)

  • Nataša Jovanović (baca kletve u dalj)

  • Nataša Mićić (ex precednik skupštine)

  • Biljana Srbljanović (pregažena al nedo.....vršena :D)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Dakle, da vidimo koja je najbolja riba u političkom životu Srbije, ne samo u politici, nego uopšte u političkom životu zemlje, znači malo šire gledano. Uostalom, videćete predloge. Ja mislim da je Vjerica Radeta ubedljivo najbolja riba, onako vitna, zgodna, ljupka, ma extra je ! :hahaha:

Dobro u suštini sve sam dobre ribe stavio, koje su dobre ne samo kao pi*ke nego i ovako prijatne za komunikaciju. :lol: Jedino ove poslednje dve-tri malo odudaraju od proseka. Xexe.

Hteo sam da stavim i Sonju Liht, Lidiju Vukićević, Svetlanu Kikić i još par njih ali nije imalo mesta.
 
Poslednja izmena:
Dakle, da vidimo koja je najbolja riba u političkom životu Srbije, ne samo u politici, nego uopšte u političkom životu zemlje, znači malo šire gledano. Uostalom, videćete predloge. Ja mislim da je Vjerica Radeta ubedljivo najbolja riba, onako vitna, zgodna, ljupka, ma extra je ! :hahaha:

Dobro u suštini sve sam dobre ribe stavio, koje su dobre ne samo kao pi*ke nego i ovako prijatne za komunikaciju. :lol: Jedino ove poslednje dve malo odudaraju. Xexe.

Hteo sam da stavim i Sonju Liht, Natašu Jovanović, Lidiju Vukićević, Svetlanu Kikić i još par njih ali nije imalo mesta.

znas kako

1. ovoj "temi" nije mjesto na ovom pdf-u, ako ovakve nebuloze uopce i imaju mjesto...
2. nisu pomenute politicarke nista kakve "ljepotane" imaju medju muskim kolegama pa nitko od nas; zena, o tome ne otvara teme
3. zar je moguce da vam je Biljana Srbljanovic, kakva god bila, svojom jucerasnjom pojavom toliko uskovitlala...mastu? ...ono, bzvze je rec...misli posto...jelte...
4. ovo je jedna od rijetkih tema koju treba katancit; iz mjesta
5. :)
 
znas kako

1. ovoj "temi" nije mjesto na ovom pdf-u, ako ovakve nebuloze uopce i imaju mjesto...
2. nisu pomenute politicarke nista kakve "ljepotane" imaju medju muskim kolegama pa nitko od nas; zena, o tome ne otvara teme
3. zar je moguce da vam je Biljana Srbljanovic, kakva god bila, svojom jucerasnjom pojavom toliko uskovitlala...mastu? ...ono, bzvze je rec...misli posto...jelte...
4. ovo je jedna od rijetkih tema koju treba katancit; iz mjesta
5. :)

pod 5.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top