Љубав са затвореником (притвореником)

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
Сад ме подсети другарица којој је момак на....службеном путу...Додуше, неко мање дело....И много ми је смешно она њему свакога дана пише километарска писма...
А свако је пропраћено оним: "Душо моја, Срећице моја, Злато моје, Ти си Моја љубав, Ја Тебе волим највише на свету, Никада Те не бих преварила, Чекаћу Те колико год буде потребно...".
Једно време неко му је прошверцовао 3Г тел., па је то био шоу са њом...Нон стоп су се гледали, и онда је она стално загледала какбе су му очи, да ли је блед, какав је после вежбања, да ли су му мишићи једнако снажни као и пре или су се смањили, шта је доручковао...и тако редом...Онда су провалили тел. и узели му (нормално) и онда су им остала само писма...
 
Poslednja izmena:

ti se smej ali oni imaju 3G fonove koje menjaju ko carape kad im dignu a meni ga digli pre mesec i po i tugovao sam za njim vise nego za svim ribama zajedno :lol: :D...hehe sto me podseti...a kako mu doturi fon u tvorza...jel ona fora dodje u "bracnu" posetu nabije fon u dupe i hoda ko dzon vejn dok ne udju u sobu ili neka druga sema G6 pile glodje kosku :lol: :D
 
Moze naravno.....
Iz iskustva.samo,ako nije neka dugogodisnja kazna.
Sigurno je vec preko godinu dana jako tesko....ipak,nije to obican sluzbeni put.
Napetost postoji...znas da se neko nalazi ne na tako lepom mestu.
Ipak ako se ljudi vole,i zele da sacuvaju vezu/brak zasto ne bi uspeli i u takvim okolnostima....
Mnogo mi je teze bilo kada mi je muz otisao na ratiste....zajedno sa mojim bratom....pa tresla sam se svake sekunde,niko nije mogao da mi garantuje da ce se bilo koji od njih dvojice vratiti.
A ja sa bebom u Beogradu,bombardovanje.Ne zelim toga da se setim.
Kada je bio u zatvoru....to je vec lakse bilo...a i trajalo je svega par meseci.
Moze da opstane i na duzi period samo ako ljudi hoce.
e sad pitanje sta ko zeli od svog zivota,odande se ljudi ne vracaju isti,mislim na duze kazne i sve je to relativno.Sto je najgore,mnogi se rastanu posle povratka....sve pregurali,ali ne ide.
He,he sebi sam smesna...ko sta radi ja cekam muza da se odnagde vrati.
 
:ok: Слажем се....

Moze naravno.....
Iz iskustva.samo,ako nije neka dugogodisnja kazna.
Sigurno je vec preko godinu dana jako tesko....ipak,nije to obican sluzbeni put.
Napetost postoji...znas da se neko nalazi ne na tako lepom mestu.
Ipak ako se ljudi vole,i zele da sacuvaju vezu/brak zasto ne bi uspeli i u takvim okolnostima....
Mnogo mi je teze bilo kada mi je muz otisao na ratiste....zajedno sa mojim bratom....pa tresla sam se svake sekunde,niko nije mogao da mi garantuje da ce se bilo koji od njih dvojice vratiti.
A ja sa bebom u Beogradu,bombardovanje.Ne zelim toga da se setim.
Kada je bio u zatvoru....to je vec lakse bilo...a i trajalo je svega par meseci.
Moze da opstane i na duzi period samo ako ljudi hoce.
e sad pitanje sta ko zeli od svog zivota,odande se ljudi ne vracaju isti,mislim na duze kazne i sve je to relativno.Sto je najgore,mnogi se rastanu posle povratka....sve pregurali,ali ne ide.
He,he sebi sam smesna...ko sta radi ja cekam muza da se odnagde vrati.
 
Јао Жикице - баш ми је жао.
Па нема више човек тел. - провалили га.
Сад пишу дуга писма једно другоме..."Љубави моја, чекаћу Те увек, да си сада поред мене ја Бих Теби радила свашта..." И тако..

meni je jos zalije :lol: :D
a ta pisma...jao ja te volim nedostajes mi ocu se bacim u ladnu moravu zbog tebe u prevodu ja te volim ja te volim a ti meni C :lol: :D...
a ovaj njoj pise i ti meni nedostajes pre kad mi nedostajes i postoji neka praznina u meni ja se sagnem da dohvatim sapun dok se tusiramo i tu prazninu mi popune nekako :lol::mrgreen:
 
:rotf: Јој, Боже!

meni je jos zalije :lol: :D
a ta pisma...jao ja te volim nedostajes mi ocu se bacim u ladnu moravu zbog tebe u prevodu ja te volim ja te volim a ti meni C :lol: :D...
a ovaj njoj pise i ti meni nedostajes pre kad mi nedostajes i postoji neka praznina u meni ja se sagnem da dohvatim sapun dok se tusiramo i tu prazninu mi popune nekako :lol::mrgreen:
 
ti se smej ali oni imaju 3G fonove koje menjaju ko carape kad im dignu a meni ga digli pre mesec i po i tugovao sam za njim vise nego za svim ribama zajedno :lol: :D...hehe sto me podseti...a kako mu doturi fon u tvorza...jel ona fora dodje u "bracnu" posetu nabije fon u dupe i hoda ko dzon vejn dok ne udju u sobu ili neka druga sema G6 pile glodje kosku :lol: :D

:eek::eek::eek:
uf...:eek:
nadam se da je ipak telefon u torti...:)

ps naravno da imaju 3g telefone; kako bi inace dospjeli u zatvor...
 

Back
Top