Problem kacenja atacha na YAHOO????

B

BIOm

Gost
Imam problem da prikacim atach na Yahoo..Od skora sam korisnik ovog korisnika maila...napisem tekst, onda kliknem na "atach files" , pa browse file gde ima za tri fajla, nadjem slikicu onda kliknem atach files i pocne listanje i cekanje, otvori se strana ataching files i tako lista do beskonacnosti... Da li je to pravi nacin slanja slika ili sam ja negde pogresio, a inace fajl nije veliki (oko 25 kb )....Pomozite...
 
u tome sto ti nemozes da posaljes onoliko slike koliko ti hoces vec onoliko koliko ima memorije za to a to je nekih 4.0 MB tako da izmeri sliku-e pa ih zakaci na pismo tako da nebude vise od 4.0MB. Mada ima tu program sa kojim kupujes vise memorije gde mogu da stane vise slika.
 
Eh, YAHOO... Prvo na Yahoo moras malo da budes azuran.. Naravno da ako komuniciras vise preko Yahoo onda moras da cesto brises poruke tamo jer limit je cini mi se 4 ili 5 MB. Dalje, kako ti covek rece moras da znas i velicinu slike koju saljes. Vjerovatno je fotka u BMP formatu pa zato i ne mozes da je posaljes jer je velika. Konvertuj sliku u JPEG i nece biti problema. Usput prvo provjeri slobodni prostor na Yahoo mailbox pa precisti i uradi ovo sa slikom pa onda treba da ide bez problema.. Poz.
 
Mislim da niste do kraja procitali moj problem...File mi je SVEGA 25...45....kb i nemam nista u sanducetu sto mi oduzima prostor...znaci 45 kb u JPG formatu...ne znam samo da li je to taj nacin koji se salje pa da mi neko objasni redosled...Ja ovako radim...COMPOSE, pa onda naravno tekst i idem na ATTACHMENTS (Atach Files) koji se nalazi ispod SUBJECTA>>>Pa onda mi izlazi prozor sa File 1, 2, 3, onda trazim , odaberem sliku i kliknem ispod na ATTACH FILES, pa se pojavi prozor koji kaci file i prelistava ga ali mnogo dugo, hocu reciuopste ne kaci,,,???
 

Back
Top