Ruska ponuda za NIS

Pa nismo uzeli koliko vredi :mrgreen:

PA NISMO NA NESRECU UZELI JER NISMO NI POTPISALI UGOVOR NITI DA DALI ONOME KO NUDI NOVAC:hahaha::hahaha:
pa nismo ni mi rusima platili onolike silne milijarde za lobi podrsku za kosovo,da se nekeu drugu zemlju toliko zalazu trebala bi da se otvori milijarde........hocemo li mi to njima da isplatimo;)

a trebamo da uzmemo koliko vredi odnosno 400 milki.
 
Koliko me pamcenje sluzi,Dinkic je bio u svakoj vladi od 2004 kao vrlo uticajan ministar,nemojmo da smo naivni sad mu kao sporazum ne valja,400 miliona je malo,NIS je potcenjen,ali sto se ranije nije bunio?
 
da, uzmemo 400 milki pa ova sposobna vlada ulozi u nasu sposobnu privredu kod sposobnog miska i sutra vec imamo 440 milki, pa prekosutra 500...bog da nas vidi

a mogu i da prodaju i kupe dinare pa lepo oroce u rajhfajhzen bank i dojce bamk(cujem da je tamo poceo karijeru mkadjani ministar vukj, inace se preko dojce banke snabdevale pobunjenicka slo i cro i kupovale oruzje onomad), pa lepo kamaticu i svi smo dobri
 
Ма све теба да продамо америчкој привреди, која је у страшној експанзији...

od ovih rusa (koji nam odbranishe Kosovo) su mi gadniji nashi proruski kuchici, koji su jedva dochekali da gubernija zahvali matici (na odbrani Kosova) poklanjanjem svoje naftne industrije.
E moj Tuta Bugarine ..gde si ti a gde su glupi Srbi!!!:otkacio::otkacio::otkacio:
 
od ovih rusa (koji nam odbranishe Kosovo) su mi gadniji nashi proruski kuchici, koji su jedva dochekali da gubernija zahvali matici (na odbrani Kosova) poklanjanjem svoje naftne industrije.
E moj Tuta Bugarine ..gde si ti a gde su glupi Srbi!!!:otkacio::otkacio::otkacio:

za tvoju informaciju amerika banke zute nema. duzni su i bogu i narodu.

jedina drzava u evropi i svetu koja ima trenutno i energente i pare je rusija.

svidjalo se to tebi ili ne - tako je.
 
od ovih rusa (koji nam odbranishe Kosovo) su mi gadniji nashi proruski kuchici, koji su jedva dochekali da gubernija zahvali matici (na odbrani Kosova) poklanjanjem svoje naftne industrije.
E moj Tuta Bugarine ..gde si ti a gde su glupi Srbi!!!:otkacio::otkacio::otkacio:

tamo gde se fabrike prodaju slovencima,hrvatima,nemcima i amerima :rtfm:
 
za tvoju informaciju amerika banke zute nema. duzni su i bogu i narodu.

jedina drzava u evropi i svetu koja ima trenutno i energente i pare je rusija.

svidjalo se to tebi ili ne - tako je.

aj ne lupetaj, josh dugo SAD i Rusija se nece moci porediti po bogatstvu, i gro Rusa u americhkim bankama drze pare - pa kad pukne banka odose njihove parice, i kineske i arapske pride. Pukne berza u SADu pukne i u Moskvi, medjutim nece biti kako ti mislish, oporavice se americhka privreda kao i posle svake depresije i bice jovo nanovo jacha.
Mene nervira taj ruski nadobudan stav - ko vas hebe kad ste glupi - kad ste nam prodali NIS za tako male pare!:thumbdown:
 
Poslednja izmena:
tamo gde se fabrike prodaju slovencima,hrvatima,nemcima i amerima :rtfm:

a kao grdni slovenci su sada krivi.
e moj dechkonja taj tvoj Rus bi jeo korenje da ne vlada trenutno jagma za energentima, sa druge strane taj Slovenac je ovde nanjushio business - shto ga nije nanjushio taj tvoj hebeni Rus - ja cu ti reci - oni su operisani od toga.
Njima je najbitnije da bace pare na neke engleske klubove, da dovlache americhke hip hop zvezde da im pevaju na uvce - tu odoshe silne ruske pare - a hebe se Rusu za njegove , a kamo li za neke Srbe - za koje nemaju pojma ni gde se nalaze! Smanji malo dozivljaj!
 

Back
Top