Петар велики на путу за Венецуелу

Kushi

Primećen član
Banovan
Poruka
598
Највероватније са атомским оружјем је Руска морнарица кренула за Венецуелу. Запад антируски и антисрпски се жали, али не помаже. Руски медвед се пробудио
fighting0022.gif
.
http://edition.cnn.com/2008/WORLD/americas/09/22/russia.venezuela.ap/index.html

Плачите антируси и антисрби:).
 
Највероватније са атомским оружјем је Руска морнарица кренула за Венецуелу. Запад антируски и антисрпски се жали, али не помаже. Руски медвед се пробудио
fighting0022.gif
.
http://edition.cnn.com/2008/WORLD/americas/09/22/russia.venezuela.ap/index.html

Плачите антируси и антисрби:).

Uuuu, što bih voleo da te lično poznajem, svaki susret sa tobom bi mi uneo toliko pozitivne energije kroz zdravi smeh:)
 
To bi bilo fasntasticno ,kontam da bi gomila domacih rusofila pohrlila vozom na Jadran ko u sred sezone ,da masu bratskoj ladji sa obale i jos bio poveli i zene i cerke da braca Rusi ne moraju da trose pare na lokalne qurave :super:

Ма неби руси могли ништа, отерала би их, црногорска обалска стража, а још када би им Шутановац послао МИГ-а, у коме би он био копилот, ови би побегли до Баренцовог мора.
 
Nesto mi nisu ti novi brodovi,znam da su puni naoruzanja ko zmajevi,ali kada nema velikih cevki,nekako ne ulivaju
strah...

Ако погледаш палубу видећеш четвртасте поклопје, то су бункери за ракете. Рецимо да "Петар Велики" има ПВО систем С-300...
 
Ма неби руси могли ништа, отерала би их, црногорска обалска стража, а још када би им Шутановац послао МИГ-а, у коме би он био копилот, ови би побегли до Баренцовог мора.

Ma okrenule bi se bacuske chim bi videli cene na CG primorju :rotf::rotf:
 
Највероватније са атомским оружјем је Руска морнарица кренула за Венецуелу. Запад антируски и антисрпски се жали, али не помаже. Руски медвед се пробудио
fighting0022.gif
.
http://edition.cnn.com/2008/WORLD/americas/09/22/russia.venezuela.ap/index.html

Плачите антируси и антисрби:).

pa oce li vec jednom da bacaju to na smrdljivu usa i da svi pocrkaju:ok:
 
Ceka mala pokraj Save
da joj vidim oci plave
ceka da joj dodjem ja
iz Beograda
2x

Ref. 2x
Placi mala, placi
ost'o sam na Raci
ne daju mi proci
ne mogu ti doci

Ceka mala, suze roni
a prolaze kamioni
ceka da joj dodjem ja
iz Beograda
2x

Ref. 2x

Ceka mala puna placa
prepreka je bila Raca
ceka da joj dodjem ja
iz Beograda
2x

Ref. 2x
:super::super:
Evo i muzike, pa na karaoke:super:
 
Ако погледаш палубу видећеш четвртасте поклопје, то су бункери за ракете. Рецимо да "Петар Велики" има ПВО систем С-300...

Ma znam jak je ko temelj,pitanje je gde ce da prodje,pored Americkih i Engleskih baza ili dalje od njih,hoce li Rusi da se ku.rce ili lagano demonstriraju moc? A ko plovi jos sa njim?
 
Zar se ne sećaš kako je tako jedan 99. krenuo srBskoj braći u pomoć, pa putovao četvrt čvora na dan. Nikad nije javljeno da li je ikada stigao ili su ga gusari oteli ili je istrunuo od vlage. :D

Сети се да је тада не челу Рудије, била једна пијана будала, под патронатом САД.
 

Back
Top