THE BEST BUREK IN KRAGUJEVAC

najbolji burek po meni je kod muratijevih na maloj vagi ! brate super je ! neki dan sam jeo u nazovi mondnskoj pekari, tri dana mi bilo muka ! muratijevima je neki konj oduzeo radnju preko suda, to su posteni i dobri ljudi, sada rade u lokalu pored, samo dokle pitanje je ! probajte burek extra je !
 
Ja sam neko vreme kada su se pojavili Forneti peciva redovno samo njih jela, kako su mi bili lepi ti mali slatki zalogajcici, pa jos kada mogu da podgrejem u mikrotalasnioj da budu kao tek ispeceni....medjutim,euforija je brzo prosla, nista bez bureka!
 
Naj burek je preko puta Tehnicke skole.... Mislim da je pekara Klas a iznad nje, na spratu je zabavni salon Isidora, ne mozete promasiti.... Do sada sam najcesce isao na pileci file u Plavom biku ali od kada sam probao ovaj burek.......... Zlo, u pozitivnom smislu :)
 
najbolji burek po meni je kod muratijevih na maloj vagi ! brate super je ! neki dan sam jeo u nazovi mondnskoj pekari, tri dana mi bilo muka ! muratijevima je neki konj oduzeo radnju preko suda, to su posteni i dobri ljudi, sada rade u lokalu pored, samo dokle pitanje je ! probajte burek extra je !

zao mi je ako su Muratijevima oduzeli radnju, to su vredni i posteni ljudi, secam se njihove radnje iz detinjstva, a isla sam i u skolu sa nekima od njih.
Tada je bio dobar burek kod Makedonca na uglu JNA i Hajduk Veljkove, pa isto kod Makedonca jedno 100 m vise, prema 6 topola, pa kod skole M. Stanojlovic :D
Inace, o kad sam u Bg (oko 28god) nisam pojela pravi burek, sem mozda na 1 mestu, a
da ne pricam da ne postoji nigde sladoled kao kod Cemala
Pozdrav za sve moje Kragujevcane :heart:
 

Back
Top