Koja Vam je najdraza ulica u Valjevu i zasto?

Nema na cemu... nije to nista...

Najdraza ulica... malo cu prosiriti tvoje pitanje... jer bas najdrazu ulicu i nemam, bar od kada su posekli vecinu drveca... Sve su nam ulice nekako pretrpane u centru, a ja to ne volim... previse saobracaja za moj ukus... ali sa druge strane za prirodu i tisinu uvek imamo parkove.

Mozda bih mogla da navedem ulicu koja ide paralelno sa Gradcem, bas zbog te prirode, posebno kad se prodje splav i sve postane zaista tiho... daleko od buke grada... ali joj ime ne znam, tj. nisam sigurna da li je skroz do kraja Ulica 1. brazde ili ne (put se racva, jedan ide gore, a drugi nastavlja pravo pored reke - a mislim na ovaj pored reke).

Pored nje mogla bih da izdvojim jos i ulicu koja je paralelna sa Ljubostinjom (premda sama Ljubostinja nasom nepaznjom vise nije lepa) i ide pravo na 4. skolu. Verovatno se i ne racuna kao ulica... Ali kad lipa procveta tako je lepo setati ili sedeti tu u hladu. A tu su i tereni... ne mora se samo sedeti :mrgreen:.
 
The Look:
Najdraza ulica... malo cu prosiriti tvoje pitanje... jer bas najdrazu ulicu i nemam, bar od kada su posekli vecinu drveca......:.

Neznam koliko je sad poseceno al ja jednom od lisca i granja nisam videla semafor( ugao panticeve i...??? gde je bila zinasa, ako jos postoji) i zamolo me nije udario drugi auto. A volela sam knez milosevu, da setam.. I kej al to nije ulica.. od smekera do pecine..:bye:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nema problema, ispravila sam...

I ja sam nekad cesto setala kejom tj. trcala sam, sve od Kolubare 2 pa do pecine... Mozda malo skrecem sa teme, ali pored Gradca obozavala sam da se prosetam do Marko stolice i Stevana Filipovica, mada se to moze protumaciti i kao pentranje, posto smo se mi uvek verali i trazili precice :)
 

Back
Top