Ideja o reorganizaciji foruma politika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
112.804
Posto je promet dosta jak na forumu politika dosli smo na ideju da mozda ne bi bilo lose napraviti tematske podforume ne bi li sam forum napravili preglednijim.
Naravno ovo je samo ideja i nemamo namere da ulazimo u takvu avanturu pre nego sto prodiskutujemo sa vama koji svracate na ovaj forum da li takva ideja uopste i valja.

Sta mislite da li je bolje tako ili da ostavimo kako je sada.

Ideja o podeli je sledeca


  • Unutrašnja
  • Spoljna
  • Skupština
  • Stranke
Ostalo bi islo u glavni deo foruma.

Ovde slobodno iznosite vase ideje, slaganja ili neslaganja da bi na kraju videli koje misljenje "preteze" :D

Ovaj forum je tu zbog vas pa ga kreirajte onako kako vam se vise svidja :)
 
shvatili smo i prvog puta :P
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Nema glasanja. Ko kaze da ovde vlada demokratija :P

Necu da mi posle dovlacite ortake sa drugih foruma da bi vasa "opcija" pobedila :D

Redovni korisnici foruma ce ovde izneti svoje misljenje a lako cemo odrediti koje preovladjuje.
Za sada je vise nego ocigledno :D
 
Posto je promet dosta jak na forumu politika dosli smo na ideju da mozda ne bi bilo lose napraviti tematske podforume ne bi li sam forum napravili preglednijim.
Naravno ovo je samo ideja i nemamo namere da ulazimo u takvu avanturu pre nego sto prodiskutujemo sa vama koji svracate na ovaj forum da li takva ideja uopste i valja.

Sta mislite da li je bolje tako ili da ostavimo kako je sada.

Ideja o podeli je sledeca


  • Unutrašnja
  • Spoljna
  • Skupština
  • Stranke
Ostalo bi islo u glavni deo foruma.

Ovde slobodno iznosite vase ideje, slaganja ili neslaganja da bi na kraju videli koje misljenje "preteze" :D

Ovaj forum je tu zbog vas pa ga kreirajte onako kako vam se vise svidja :)
Odlichna ideja.
 
Posto je promet dosta jak na forumu politika dosli smo na ideju da mozda ne bi bilo lose napraviti tematske podforume ne bi li sam forum napravili preglednijim.
Naravno ovo je samo ideja i nemamo namere da ulazimo u takvu avanturu pre nego sto prodiskutujemo sa vama koji svracate na ovaj forum da li takva ideja uopste i valja.

Sta mislite da li je bolje tako ili da ostavimo kako je sada.

Ideja o podeli je sledeca


  • Unutrašnja
  • Spoljna
  • Skupština
  • Stranke
Ostalo bi islo u glavni deo foruma.

Ovde slobodno iznosite vase ideje, slaganja ili neslaganja da bi na kraju videli koje misljenje "preteze" :D

Ovaj forum je tu zbog vas pa ga kreirajte onako kako vam se vise svidja :)

Таква идеја не би допринела прегледности пдф - напротив. Највише времена би модови проводили одређујући и бришући и премештајући теме са пдф на тематске пдф. Бојим се да је тај предлог само разлог више да се и овде поставе 4 уместо 2 модератора - као на пдф Религија који је узгред буди речено катастрофалан у сваком погледу. И онако нема довољно квалитетних тема на пдф политика па се све претвара у бесмислено чатовање и разне доскочице или спамовање. А нема ни довољно политичких догађаја који би могли на предложен начин да се раздвајају. Тако нешто није могуће ни на интернет вестима(које су на тај начин подељене) - па се често једна иста вест понавља на више места.

п.с. А што се тиче "промета" - баш сам посматрао ових дана и бојим се да онај "бројач" нешто прескаче, тј. да не показује тачно стање. :cool:
 
п.с. А што се тиче "промета" - баш сам посматрао ових дана и бојим се да онај "бројач" нешто прескаче, тј. да не показује тачно стање. :cool:

Upravo tako, neki su ocekivali jubilarni milioniti post za vikend, a do toga nije doslo! Ovaj pdf. moze da se "sminka", ali ne moze da vrati sustinu na taj nacin, a sustina je u kvalitetu tema!
 
Ne mislim da bi to bilo dobro.
Naravno, to je moje subjektivno mišljenje, jer ja gledam po sebi, ali verujem da ima i drugih kao ja.

Istina da je ovaj forum najfrekventniji, međutim to ne znači da ja posećujem sve teme i diskutujem na njima.
Svedoci smo da ima mnogo bezveznih, da ne kažem glupih, tema. Tako da ja u moru tema odaberem svega nekoliko koje zavređuju moje interesovanje.
I ovako se desi da dugo čekam na neki novi post na temama na kojima diskutujem.

Sad kada bi se to razbilo u više podforuma, ja bih svaki čas morao skakati sa jednog na drugi, a to mi je smor.
Ovako, sve je tu na jednom mestu, sasvim dovoljno pregledno, jer bezvezne i zasićene teme brzo odu sa prve strane.

Dalje, mislim da niko ko postuje na politici nije zainteresovan samo za jedan segment političkih zbivanja. Znači, neminovno bi bilo skakutanje sa jednog podforuma na drugi.

Dakle, pridružujem se onima koji su za to da se ništa ne dira.
 
Posto je promet dosta jak na forumu politika dosli smo na ideju da mozda ne bi bilo lose napraviti tematske podforume ne bi li sam forum napravili preglednijim.
Naravno ovo je samo ideja i nemamo namere da ulazimo u takvu avanturu pre nego sto prodiskutujemo sa vama koji svracate na ovaj forum da li takva ideja uopste i valja.

Sta mislite da li je bolje tako ili da ostavimo kako je sada.

Ideja o podeli je sledeca


  • Unutrašnja
  • Spoljna
  • Skupština
  • Stranke
Ostalo bi islo u glavni deo foruma.

Ovde slobodno iznosite vase ideje, slaganja ili neslaganja da bi na kraju videli koje misljenje "preteze" :D

Ovaj forum je tu zbog vas pa ga kreirajte onako kako vam se vise svidja :)

То ми се, изгледа, креће према диригованој дискусији, која би се аутоматски прелила у дириговано мишљење.
 
Таква идеја не би допринела прегледности пдф - напротив. Највише времена би модови проводили одређујући и бришући и премештајући теме са пдф на тематске пдф. Бојим се да је тај предлог само разлог више да се и овде поставе 4 уместо 2 модератора - као на пдф Религија који је узгред буди речено катастрофалан у сваком погледу. И онако нема довољно квалитетних тема на пдф политика па се све претвара у бесмислено чатовање и разне доскочице или спамовање. А нема ни довољно политичких догађаја који би могли на предложен начин да се раздвајају. Тако нешто није могуће ни на интернет вестима(које су на тај начин подељене) - па се често једна иста вест понавља на више места.

п.с. А што се тиче "промета" - баш сам посматрао ових дана и бојим се да онај "бројач" нешто прескаче, тј. да не показује тачно стање. :cool:

Мито, лепо си ово рекао, наградила сам те за ово...:ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top