INCEST

I ja sam ateista, to sam spomenuo onako po secanju . Ali neke pravilnosti i tu ima . Uostalom biti ateista ne znaci da ne verujes i da nemas moralne principe . Da li bi ti posmatrao svoju zenu u felaciju sa cetiri crnca , a da ti je svejedno . Incest je po meni teski greh i bolest , nazovimo ga kako ti kazes zemaljskim grehom .
Buri u Juznoj Arfici su poznati po sklapanju brakova izmedju najblizih rodjaka , prakticno od drugog kolena . Na njihovu zalost vecina takve dece je retardirana i mongoloidna . Deca onog Austrijanca koji je drzao cerku u podrumu 25 godina su deca greha , i ma koliko bezali od toga to ce im ostati pecat celog zivota .

U stvari, biti ateista znachi da ne verujesh. Moralni principi sa time nemaju veze. Ti nisi ateista, nego agnostik. To su ljudi koji " ne znaju ". Slichno, ali nije isto.
 
Инцест је сексуални контакт између особа које се налазе у сродству. Због њихових међусобних родбинских веза забрањен је законом или обичајима. Ове забране (и казне) имају за циљ да спрече и потисну најјаче и најстарије људске едипалне жеље, а то су агресивност према оцу као ривалу и инцестуозне жеље према мајци. Инцест је универзална појава и универзални табу, мада постоје варијације у зависности од средине. Што ближа родбинска веза између двоје људи, то је наглашенији и табу који забрањује или осуђује ступање у међусобне сексуалне односе.

e u stvari i nije to toliko bolesno sto bi neki ovde rekli, nekad se to radilo....aj da zanemarimo prve srodnike, to mu dodju majka i otac jel....to je vec malo skakljivo...ali brat i sestra, pogotovo ako nisu rodjeni..blaf....ljudi su to davnih dana poceli da zabranjuju jer su se radjala deca sa defektima to je bio glavni problem...a kako ces coveku nesto lakse zabraniti nego da ga naucis da je to nesto bolesno i sramno
elem nije ovo podrzavanje incesta...ali mislim da je zanimljiiv fenomen za proucavanje...i mnogo kompleksniji..najlakse etiketirati sa bolest i dovidjenja
 
I ja sam ateista, to sam spomenuo onako po secanju . Ali neke pravilnosti i tu ima . Uostalom biti ateista ne znaci da ne verujes i da nemas moralne principe . Da li bi ti posmatrao svoju zenu u felaciju sa cetiri crnca , a da ti je svejedno . Incest je po meni teski greh i bolest , nazovimo ga kako ti kazes zemaljskim grehom .
Buri u Juznoj Arfici su poznati po sklapanju brakova izmedju najblizih rodjaka , prakticno od drugog kolena . Na njihovu zalost vecina takve dece je retardirana i mongoloidna . Deca onog Austrijanca koji je drzao cerku u podrumu 25 godina su deca greha , i ma koliko bezali od toga to ce im ostati pecat celog zivota .

ti si samo jedan zbunjen deckic:whistling:.....kad odlucis sta si onda javi....
 
Posle seksa, jednom mi kaže jako tiho: Ti si mi najbolji... Šta? Njene reči se okreću po sobi i kao bumerang me opale po glavi. Duuu!!! To kume! Mislim se, laže kučka. Sada ozbiljno govorim. Sa njom pri svakom polnom odnosu sam dao maksimum. Da ona svrši uvek. Bar tako ja mislim. Ja nisam važan. Velika većina njenih momaka je mislio samo na sebe. Pale su predrasude što je najvažnije. Moja prema njoj. Uopšte nije bezdušna, hladna, proračunata. Nežna je i osetljiva. Njene prema meni. Njeno ulično vaspitanje. Raspršile su se njene predrasude o meni. Shvatila je mnoge stvari. Ona je jako mlada. Takve žene kao ona je teško uz sebe zadržati. Jednom će mi je neko preoteti. Pripremam se za to. Na to moram da računam. Ali imaću uspomenu. Snaćiću se opet nekako sa nekom drugom. Već smo zajedno više od pola godine. Nikad duže nije bila sa nekim momkom. Želim da je oplodim. Da imamo bebu.
Opet o brki. Vozim auto. Brki na putu pokvaren kamion. Maše mi za pomoć. Usporavam. Pokažem mu srednji prst. Onda sve brže. Gas i... vroom. Audi sisa stodevedeset. Jiipi! Ne smem brže. Smanjujem dobro brzinu i pevam: - Puši brko ko te ****, ona može i bez tebe!!! Narodna pesma. Tradicional. Da li je ono sa Marinom bio incest? Da li ironično zvuči za ovaj slučaj narodna poslovica: Teško svuda svome bez svojega? - Marina i ja smo svoji. Rodbina. Ona mi je pomogla da osvojim devojku. A da nje nije bilo. Popusio bih. To kume!
:heart:

garant si i kevu(svoju naravno) opalio al ne smes da kazes :confused:
 
Pročitah samo naslov i neemam komentar osim: bolestan si sinko! :otkacio::otkacio::otkacio:

Edipovu decu je snašla zla sudbina kao kazna za greh njihovih roditelja. Čak ni u kinologiji štenci iz incestuoznog legla ne mogu da dobiju rodovnik. Razmišljala sam zašto mi je muž poreklom Crnogorac i zaključila da je to nešto podsvesno-suprotnosti se privlače, tamo baš nikakvih rođaka nemam. Ako se izuzmu oni koji su se doselili iz Hercegovine. (Recimo i moja prababa i moja bivša cimerka su se devojački prezivale Kovačević a jedna je bila iz Nevesinja a druga je iz Nikšića.) Iz incestuoznih brakova/veza/parenja (što se moje struke tiče) se rađaju degenerici ili prikriveni nosioci mutiranih gena. Dovoljno je incesta u ljudskom društvu bilo u Starom zavetu- prvo Adamova i Evina deca a onda Nojevi potomci. Ne mora više.
 
To bas nije tacno - mogu ali obicno su van standarda pa budu diskvalifikovani na ocenjivanju

Veliki broj tih mana se vidi odmah tako da se svodi na isto. Uostalom, znaš da ovde, kod nas sve može za određenu sumu, Mahmud i njegovi puleni nemaju nameru da sjašu. Jesi čuo da je nabavio bigla?
 
ma znam sve i svasta cuti,ali nije ova tema za LJ i S:mrgreen:

Slažem se, povuklo nas. Šta ćeš, kučkari! :mrgreen: Samo sam navela primer, znam da svojevremeno školski nije mogao da uradi ne znam tačno šta sa svojom kujom nabavljenom iz Mađarske jer je iz direktnog incesta, od brata i sestre iz istog legla. I bila je toliko luda da je na kraju stradala sa nepunih godinu dana a nije da joj je falilo discipline. :(
 
Ja sam glupa i ne kapiram, oprosti mi , Boze, gresnoj.
Ne znam sta treba da napisem. :rumenko:

:hahaha: Samo treba da pljuješ po incestu i onima koji ga podržavaju ili ne daj bože upražnjavaju. To mu dođe poenta ove teme, mada mi uvodni post nije jasan. Ma naslov sve kaže. :D Nego, zar nije skor nešto Pisac pokretao istu ovu temu? :think:
 
Poslednja izmena:
Duze vreme u meni kulja moja tajna... Citam vase ojave i divim se vasoj hrabrosti.Ja jos uvek skupljam hrabroost da se poverim o Incestu.Volela bih neku zenicu da upoznam koja je to isto dozivela.
 
Edipovu decu je snašla zla sudbina kao kazna za greh njihovih roditelja. Čak ni u kinologiji štenci iz incestuoznog legla ne mogu da dobiju rodovnik. Razmišljala sam zašto mi je muž poreklom Crnogorac i zaključila da je to nešto podsvesno-suprotnosti se privlače, tamo baš nikakvih rođaka nemam. Ako se izuzmu oni koji su se doselili iz Hercegovine. (Recimo i moja prababa i moja bivša cimerka su se devojački prezivale Kovačević a jedna je bila iz Nevesinja a druga je iz Nikšića.) Iz incestuoznih brakova/veza/parenja (što se moje struke tiče) se rađaju degenerici ili prikriveni nosioci mutiranih gena. Dovoljno je incesta u ljudskom društvu bilo u Starom zavetu- prvo Adamova i Evina deca a onda Nojevi potomci. Ne mora više.

Nije bilo incesta sto se tice Adama i Eve, oni su samo jedan deo price.
Kain je svoju zenu pronasao, van Edena, prema tome, to je bila druga grupacija.

- - - - - - - - - -

Duze vreme u meni kulja moja tajna... Citam vase ojave i divim se vasoj hrabrosti.Ja jos uvek skupljam hrabroost da se poverim o Incestu.Volela bih neku zenicu da upoznam koja je to isto dozivela.

Sta god da ti se desilo, ispricaj, ako ce ti biti lakse, a hoce , strah jeste najjaca emocija negativna.
 

Back
Top