INCEST

Svabe :thumbdown:


Ali zanimljivo da je kod razvratnih Francuza incest legalan:think::dash:

pa dobro ...ako pazljivo slusate shvaticete da u njihovom slucaju ovo i nije tako bolesno kosto ljudi misle....ipak se nisu ni poznavali ranije....a to sto su se zaljubili a znaju da su brat i sestra...pa sta....jeste malo gadno al ja ne osudjujem ....jer mene ugrozavaju ovim sto rade, ne, pa sta onda....samo zeznuli su se sto su resili da se reprodukuji....greota za tu decu....a i glupi su sto to objavljuju na sva zvona pa se posle bune sto ih ljudi maltretiraju...pa brate sta ste ocekivali....svet jedva ceka tako nesto.....
 
Mogu da shvatim razne seksualne fetise koji ljudi imaju , ali incest ne mogu . Teska bolest , ovo bi pre pretrebalo staviti u onu sekciju psihologija ili zdravlje , nego u temu seks / ljubav .
Ljudskoj bolesnoj masti na zalost niakd kraja .
 
Meni se nekoliko puta desilo da startujem neke dalje rodjake na svadbama i ispracajima ne znajuci ko su :cool:

Ali to su dozvoljeni stepeni srodstva - treci i dalje :cool:
 
ateista
gledam samo zakone na zemlji

Nebeski me ne interesuju

I ja sam ateista, to sam spomenuo onako po secanju . Ali neke pravilnosti i tu ima . Uostalom biti ateista ne znaci da ne verujes i da nemas moralne principe . Da li bi ti posmatrao svoju zenu u felaciju sa cetiri crnca , a da ti je svejedno . Incest je po meni teski greh i bolest , nazovimo ga kako ti kazes zemaljskim grehom .
Buri u Juznoj Arfici su poznati po sklapanju brakova izmedju najblizih rodjaka , prakticno od drugog kolena . Na njihovu zalost vecina takve dece je retardirana i mongoloidna . Deca onog Austrijanca koji je drzao cerku u podrumu 25 godina su deca greha , i ma koliko bezali od toga to ce im ostati pecat celog zivota .
 
I ja sam ateista, to sam spomenuo onako po secanju . Ali neke pravilnosti i tu ima . Uostalom biti ateista ne znaci da ne verujes i da nemas moralne principe . Da li bi ti posmatrao svoju zenu u felaciju sa cetiri crnca , a da ti je svejedno . Incest je po meni teski greh i bolest , nazovimo ga kako ti kazes zemaljskim grehom .
Buri u Juznoj Arfici su poznati po sklapanju brakova izmedju najblizih rodjaka , prakticno od drugog kolena . Na njihovu zalost vecina takve dece je retardirana i mongoloidna . Deca onog Austrijanca koji je drzao cerku u podrumu 25 godina su deca greha , i ma koliko bezali od toga to ce im ostati pecat celog zivota .

ali u Engleskoj je sasvim normalno da se vencaju brat i sestra od strica - i po crkvi i po zakonu.

jedino su veze izmedju brata i sestre i roditelja i dece zabranjeni.

Znaci sto je tebi moralno nekome nije i obrnuto.
 

Back
Top