Anime vs Manga

STA JE BOLJE ANIME ILI MANGA!?

  • ANIMEEEE!!!!

  • MANGAAAA!!!

  • OBA SU FANTASTICNA NEMA POBEDNIKAAA!!!!

  • MRZIM OBA!!!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
vala...a samo mi nije jasno shto je problem chitati? :roll: ne mislim samo na ovo nego inache kod nas sve mrzi da chitaju :/ (oke,ne sve ali vecjinu....)

@topic
meni je anime bolji jedino za fight scene...mada mi se to i u mangi svidja... <3
 
ovako

anketa

da vidimo sta je popilarnije

Anime vs Manga

bez svadje

javna anketa

licno sam za anime,mozda zato sto ne volim da citam,a i volim da vidim pokrete,nznm jednostavno mi se vishe svija....
 
Ja sam bio totalno van tog sveta ali imam brata koji je totalno zaludjen sa manga a POSEBNO sa anime i zato sam glasao za anime mada ja nikako da ukapiram sta ga tu pali,cak i manga po meni nije nista spec ali radi buraza idem na sajmove kupujem mu sve sta mu treba(ubise se od para ti ljudi) i tako,ziveo NIPPON :mrgreen:
 
Mrzim oba :mrgreen:


salim se, vise volim anime posto su mi mange mnogo nezgodne za citanje.
\me baka, cesto ne razumem kojim redosledom treba ih citam :baka:

a anime, lepo ti tu sve, nemas sta sta mislis
 
mozhda gleda english dub xD ili razume japanski :O
ovaj...meni je manga bolja jer prvo, nema smarachkih fillera...drugo, u animeu dosta umeju da izmene prichu i izbace neke bitne detalje...tako da sam uvek za mangu...a i mnogo je lepshi crtezh u mangi
 
ipak je vise aniem fanova

a fileri mogu da se preskoce XD

ali je ipak u nekim delovima i manga bolja jer sto kazes detaljnije se crta mada je u zivotu ne bih provalio sta je chidori da sam citao mangu,anime lepo obojen i tacno vidis kako se lik pomerio XD
 
Ja vise volim mangu... Brza je... Dok odgledam jednu epizodu anime procitam 4 poglavlja... Istina da je anime u boji i da laske skontas sta se desava ali ipak mi je zabavnije da citam nego da gledam... Njak :P
 
prvo, ne spamuj
a drugo...moja stvari kakve cju nickove da pravim.....i ne znam kakve to veze ima s tobom...fala dovidjenja

@topic
anime ima bolje fight scene, ali sve u svemu vishe volim mangu...nekako, vishe volim kad sama zamishljam neke stvari....neke detalje i slichno ^^
 
Ajde bre,ovo je samo topic bez svadje,jednostavno nemoze da se uporedi manga i Anime,to je moje misljenje,znaci svako ima svoj ukus,neko voli vise pokretnu animaciju,neko vise voli mangu. :)
 

Back
Top