GPS Navigacija. Sta, gde, kako, koliko :)

Po mom misljenju a i mnogih drugih najbolja marka Navigacionog Aparata je TomTom..drugo mesto zauzima Garmin pa onda valjda Mio ili Route66 itd...meni je vec treca navigacija(prva je bila marke Hagenuk a ove ostale su TomTom)...
Ima mnogo,mnogo funkcija ali su mi najdraze telefoniranje preko njega(bluetooth).A najzesce je sto kod njih mozes da se pretplatis na godinu dana i dobijes sve Radare u Evropi...tako da mozes da namestis da te opomene(akusticki naravno) na koliku udaljenost zelis...mnogo dobra stvar...i ima jos nesto(isto moras da se pretplatis),a to je Informacije o stanju na putevima!Sta to znaci?Pa recimo u pravcu tvoje adrese(koju si utipao) se desila neka saobracajka ili su radovi na putu...onda ti on sam to kaze i ponudi ti drugu(Alternativnu) routu...
Toliko od mene za sada...;)
nije bitna marka vec program koji koristis
 
Trebao bi pomoć imam Mercedesa E200, 2002 godiste i u njemu imam stari radio na kasete pa bi mjenjao novi s usb-om i cd-om, al mozda mi je bolje uez gps i dodat malo vise para i preko njega se moze slusat glazba i ostalo sve radit samo et koliko je to dobro i koliko se jako cuje.Dao bi najvise do 200KM.
Pa da li mi vi mozete dat kaki savjet sta i kako jer neznam sta da radim sad.Unaprijed hvala.
 

Back
Top