TAJNE

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.316
Otkrivamo muške i ženske tajne.
Recimo :
muškarci plaču,
depiliraju se,
gledaju ženske filmove
primećuju zgodne frajer itd.

Žene recimo:
ponekad se briju,
ljubomorne na plavuše

Recimo da ne nabrajam više.
Recimo jedni drugima neku tajnu onog drugog.
 
e sad me zajebava =)
ali hajde da ozbiljno odgovorim na ozbiljnu temu.
dakle

niko od nas nije rasto na banani pa da ne znamd a muškarci nekad zaplaču, a da se žene obriju.
ne znam kakve mračne tajne ti očekuješ da se ovde otkriju.
možda da i žene prde?
 
e sad me zajebava =)
ali hajde da ozbiljno odgovorim na ozbiljnu temu.
dakle

niko od nas nije rasto na banani pa da ne znamd a muškarci nekad zaplaču, a da se žene obriju.
ne znam kakve mračne tajne ti očekuješ da se ovde otkriju.
možda da i žene prde?

To o prdezu je neobicna istina.
Neznam sta to zene jedu ali kad zagusti u punom basu...
 
Ja ne mislim da ti je tema krsh. Ali mislim da su ti ochekivanja daleko od realnosti, i mislim da necesh dobiti ni jedan ozbiljan odgovor, osim mozda private. Nadam se da greshim.
 
Čovek se samo malo podsetio na "važne napomene" iz priručnika za rad moderatora...:ok:

http://pomoc.krstarica.com/?action=article&cat_id=005&id=434&lang=


Važne napomene

* Moderator u svakom trenutku mora biti svestan toga da je uzor ostalim korisnicima, koji od njega s pravom očekuju ravnopravan tretman svih učesnika.
* Od moderatora se očekuje krajnje objektivan odnos prilikom moderisanja, u potpunosti lišen ma kakve želje za ličnim obračunavanjem.
* Od moderatora se očekuje da postavlja, tj. otvara nove teme, u njima aktivno učestvuje i podstiče na učešće ostale učesnike, usmeravajući pri tom tok diskusije.
* Moderator je neko ko okuplja ljude, vodeći pri tom računa o tome da ih ne dovodi u međusobne sukobe.
* Moderator nije vlast - on je uzoran, nepristrasan, krajnje objektivan i nadasve pravičan učesnik druženja na Forumu Krstarice.

Tvoje tajne su : ???
 
Važne napomene

* Moderator u svakom trenutku mora biti svestan toga da je uzor ostalim korisnicima, koji od njega s pravom očekuju ravnopravan tretman svih učesnika.
* Od moderatora se očekuje krajnje objektivan odnos prilikom moderisanja, u potpunosti lišen ma kakve želje za ličnim obračunavanjem.
* Od moderatora se očekuje da postavlja, tj. otvara nove teme, u njima aktivno učestvuje i podstiče na učešće ostale učesnike, usmeravajući pri tom tok diskusije.
* Moderator je neko ko okuplja ljude, vodeći pri tom računa o tome da ih ne dovodi u međusobne sukobe.
* Moderator nije vlast - on je uzoran, nepristrasan, krajnje objektivan i nadasve pravičan učesnik druženja na Forumu Krstarice.

Tvoje tajne su : ???

Moja tajna je da imam 22cm
 
zanimljiva pojava ovde. neko nekog ne podnosi (iz mozda konkretnih razloga, koji datiraju ko zna od kada) i onda krenu maltretiranja. al to je meni u redu, to i ja radim ponekad.
ALI.
oni drugi, koji ni objektivno ni subjektivno nemaju veze sa situacijom, e oni, povedeni ovim prvim, upadaju i pridruzuju se maltretiranjima :). e a to je, priznacete, vec humor:).

tema:
pa evo ovako, moja najveca i najgrdja tajna je sto su svi vicevi o plavusama skoro pa ispricani o meni :hahaha: e salim se, ne bas svi :hahaha: :rotf:
 

Back
Top