Desperate Housewives

Iako nisam ljubitelj ovakovog tipa serije, Domacice su me poprilicno zainteresovale. Jako lepo iskarikiran zivot u predgardju vise srednje kalse, kao svi su nesto kul i ljubazni a u stvari kad zagrebes sustinu u njihovim odnosima ne mogu da se smisle ;) A ona Van der Kampova sto pakuje muzu kofer kad je ostavlja i ide u hotel da zivi, dakleeeeeeeeeee prevrnula sam se sa stolice :)
 
uniste sve sto je dobro.....svaka serija/film koji dozivi veliki uspeh, oni jos vise pokusavaju na tome da zarade i uniste sve na kraju...:thumbdown:

ali domacice, bar ovih prvih par sezona ce biti gledane i za 20 godina...obozavam ovu seriju i sve sto ima veze sa njom...
hmmm.....-jel neko ima igricu ocajne domacice, kakva je, ne znam dal da kupujem.....?? :think:
 
ma ja pre neki dan videla, kosta oko 500din, nesto na foru simsa....kao igrac napravi jos jednog stanovnika Visterije lejn i kao otkriva tajne, sredjuje kucu, druzi se sa gabrijelom, linet, suzan i bri...ma sta ja znam...ne deluje toliko lose za te pare, ali se na ulici moze naci za 200-300 din....;)
 

Back
Top