Davis Cup

Sto je Novaku bio izgovor "Nisam se navikao na sljaku"???...Kad god izgubi ne moze kao pravi sportista da kaze "Izgubio sam,bio je bolji!"...A ne,uvek ima neke izgovore.....
 
Sto je Novaku bio izgovor "Nisam se navikao na sljaku"???...Kad god izgubi ne moze kao pravi sportista da kaze "Izgubio sam,bio je bolji!"...A ne,uvek ima neke izgovore.....
pa novak gotovo uvek kaze da je protivnik bio bolji. i sada je rekao da je ferer zasluzeno pobedio... sto ne znaci da onda ne treba da kaze i zbog cega misli da nije pruzio bolji mec...
 
pa novak gotovo uvek kaze da je protivnik bio bolji. i sada je rekao da je ferer zasluzeno pobedio... sto ne znaci da onda ne treba da kaze i zbog cega misli da nije pruzio bolji mec...

Pa desava se da se nekad zali na uslove na terenu...Pa kako njemu tako i drugom teniseru...ali ne uvek on ima neki izgovor,ali zato kad dobije mec sve je bilo u redu....ali dobro kakav je da je nas je....
 
***, da je Ferrer malo lošije servirao u poslednjem gemu, Novak bi preokrenuo meč u svoju korist...
ovako, sutra nema šta da izgubi sa Nadalom...a u takvim okolnostima Nole igra odlično, tako da se nadam dobrom meču :)
 
Pa tako nekako... Posle ovog dubla,sad mozemo necemu da se nadamo.

Ipak,nesto moram da napomenem...Posto se ovde neke stvari preuvelicavaju a neke sakrivaju.

Kad smo dobili Australiju,ovde se na sva usta klicalo Noletu,on je bio car i najzasluzniji....Interesuje me,kad smo izgubili od Rusa,ko je bio najzasluniji?Ili konkretno sada,ako izgubimo od Spanaca,ko ce biti najvise kriv?

Dakle,nemojmo sada,o Srle,pa ti mrzis Srbe....Ako se desi da izgubimo sa 3:2,ko ce biti kriv?Naravno,onaj od koga se najvise ocekivalo i onaj ko je izgubio PRVI mec....Od Tispe se ionako nista nije ocekivalo.

Hocu da akzem,isto tako kako treba slati cestitke kad se pobedjuje,treba upucivati i kritike kada se gubi! Narocito onom ogracu od koga se najvise ocekivalo.
 
Pa tako nekako... Posle ovog dubla,sad mozemo necemu da se nadamo.

Ipak,nesto moram da napomenem...Posto se ovde neke stvari preuvelicavaju a neke sakrivaju.

Kad smo dobili Australiju,ovde se na sva usta klicalo Noletu,on je bio car i najzasluzniji....Interesuje me,kad smo izgubili od Rusa,ko je bio najzasluniji?Ili konkretno sada,ako izgubimo od Spanaca,ko ce biti najvise kriv?

Dakle,nemojmo sada,o Srle,pa ti mrzis Srbe....Ako se desi da izgubimo sa 3:2,ko ce biti kriv?Naravno,onaj od koga se najvise ocekivalo i onaj ko je izgubio PRVI mec....Od Tispe se ionako nista nije ocekivalo.

Hocu da akzem,isto tako kako treba slati cestitke kad se pobedjuje,treba upucivati i kritike kada se gubi! Narocito onom ogracu od koga se najvise ocekivalo.

tako je...iako je Novak nas treba biti realan...
 
istina je da je realnije bilo da novak dobije ferera i da ga onda posle dobrog dubla eventualno dobije i janko ili troicki... al eto, nije se desilo... i prvi igrac ce uvek pretrpeti kritike... to sto da ga nema ne bismo ni imali nadu- ode u stranu.... to je isto malo bezveze... nista mi nismo dali novaku da bi sad ocekivali nesto zauzvrat...
 
istina je da je realnije bilo da novak dobije ferera i da ga onda posle dobrog dubla eventualno dobije i janko ili troicki... al eto, nije se desilo... i prvi igrac ce uvek pretrpeti kritike... to sto da ga nema ne bismo ni imali nadu- ode u stranu.... to je isto malo bezveze... nista mi nismo dali novaku da bi sad ocekivali nesto zauzvrat...

pa daaaa, to je bilo realno kolko i da se nebo sruci na glavu nekome...a u kaldionicama kvota 1,10 na spaniju...eto ti kolko je bilo realno :D :D :D :D :D :D
 
Izgubi Novak od Nadala, Nije Nadal igrao dobro koliko je Novak grijesio,onda njegova kondicija .Onaj zar koji ga karakterise,nije ga bilo dovoljno,zao mi je ,tesko sam odgledala mec,jedina utjeha mi je sto znam da ce Novak izvuci pouku za dalje.
 
Jako mi je žao što naši izgubiše... Ja sam se potajno nadala čudu, baš kao što Česi iznenadiše Francuze (svaka im čast), ali, avaj... Biće bolje valjda naredne godine.
Koga li ćemo dobiti za opstanak? Nešto mi se javlja da će to biti Švajcarska ili Francuska.
 
Pa s obzirom da smo u ovom žrebu stvarno bili u maleru, hajde da se nadamo da će nam barem za opstanak, žreb biti naklonjeniji. Ko je sve u opticaju osim Francuza ili Švajcaraca? Rumuni, Švedjani ili Izraelci, Holandija, Britanija, Čile, ili neko iz neke druge grupe, ali ne znam ko bi to mogao biti.
Možda nam se i posreći malo pa dobijemo nekog lakšeg protivnika! Bilo bi lepo :-)
 
Ako dobijemo Svajcarsku tu je Federer jedini problem jer Vavrinka sad neigra nesto specijalno...A Francuzi Conga moze da pobedi i Novaka i Janka i Tipsu opet tu im je i Simon...Valjda nam nece zapasti oni...
 
I izgubismo od Spanaca, ali dobro to je bilo i ocekivano, ipak su oni trenutno bolji od nas. Mozda je Novak mogao da dobije Ferera, ali ako uzmemo u obzir da ga nikad do sad nije pobedio na sljaci, onda ni to nije veliko iznenadjenje. Bice bolje sledeci put...
 

Back
Top