Davis Cup

Dobro,pomalo,ali samo pomalo ocekivan poraz Noelta..Ja sam se nadao da ce ipak na sljaci pokazati vise,Ferer je realno bio BOLJI!

Nista sad,idemo da geldamo kako Janko dere Rafu ;)
 
Ma suluda su razmisljanja da mozemo da pobedimo Spaniju i to u Spaniji.....cak i da se mec igra kod nas sanse bi bile na strani spanaca i to 60-40....ovako u Spaniji su 95-5 za Spaniju.
 
Xaxaaax e sjajan si Medo :)

No,treba verovati iako su sanse male. Opet,ovo je bio veliki udar za konacan rezultat. Janko tesko moze dobiti Rafu(ali treba verovati),nas dubl je SIGURNO bolji od njihovog,ali onda je 2:1 za Spance...

Ako sve i tako bude bilo,poslednji dan,prvi mec- Rafa Vs. Nole,i po meni ce to biti mec odluke. Janko kakav je kreten,ako Nole dobije Rafu( 2,5%) onda ce Janko za inat ostalima dobiti posle 4 sata Fererera..To je sigurno :D
 
Tipsa je smean za zlatnu medalju! Bolje da su stavili Troickog ili cak Krajinovica,vise bi uzeli gemova..Ako nista drugo.Ovaj covek je totalno van forme.

Da li ce biti 5:0 na kraju,ajoj bruke...
 
ni znoj rafa nije pustio a sat ipo se suncao...

ako nekog treba kriviti.. to je onaj koji je odlucio da tipsa igra u trenutku kada imamo tenisera koji zauzima bolje mesto na listi i pruza mnogo bolje partije od janka poslednjih meseci...
 
Nije smesan Tipsarevic nego oni koji mu jos pre meca sa najvecim sljakerom svih vremena daju pobedu :dash::dash::dash:

Lepo je biti patriota ali malo relanosti bi vam zaista dobro doslo.. pa on nikada nista u karijeri nije uradio a sva je prilika i da nece
 
Nije smesan Tipsarevic nego oni koji mu jos pre meca sa najvecim sljakerom svih vremena daju pobedu :dash::dash::dash:

Lepo je biti patriota ali malo relanosti bi vam zaista dobro doslo.. pa on nikada nista u karijeri nije uradio a sva je prilika i da nece
ma daj, ko se ovde nadao pobedi tipse?

mene samo cudi da su ga gurnuli u vatru kada je u ovakvoj formi (igrao je sada, kao i u poslednje vreme, mnogo slabije nego sto ume)... i tesko mi je da verujem da troicki ne bi zadrzao nadala bar nekoliko gejmova vise... al opet- mozda viktora cuvaju za dubl...

ma kakogod- bilo je jasno da su nam sanse male... ocekivano ispadamo.... ako se ne desi cudo.
 
U rpavu si,ja sam navijao za Tipsu,ali realno je bilo da on nze moze da dobije mec. Opet je realno bilo da Tipsa uzme vise od 3 gema..Toliko bih i ja uzeo,pa pustimo bi me Rafa kao sto je pustio i Tipsu u poslednjem setu :)
 
I iance,da lis e neko seca igraca Dusana Vemica? E pa taj covek vec godinu dana igra samo dubl cini mi se,sta vsie,iam i rezultate,sto njega nisu zvali?Bar za dubl! I onda jos stavis Troickog,a Tipsi kazes,hvala druzemali nisi u formi,ili ga pozoves kao PETOG i aj zdravo...Koliko god bio talentovan Krajinovic,mogli su protiv Spaniej da povedu nekog drugog,nekog dubl igraca,konkretno,Vemica.

Ocajni potezi selektora,pored anravno,lsoe igre obojice,tu nema price. Troicki je u boljoj formi,trebao je da igra sa Nadaolm(bar bi uzeo 5-6 gemova) i stavis Vemica sa Zimom...Sigrno bi bilo bar 2:1..Nadam se da ce Viktor dobro oodraditi posao sa Zimom,bar necemo da se nadamo.
 
I iance,da lis e neko seca igraca Dusana Vemica? E pa taj covek vec godinu dana igra samo dubl cini mi se,sta vsie,iam i rezultate,sto njega nisu zvali?Bar za dubl! I onda jos stavis Troickog,a Tipsi kazes,hvala druzemali nisi u formi,ili ga pozoves kao PETOG i aj zdravo...Koliko god bio talentovan Krajinovic,mogli su protiv Spaniej da povedu nekog drugog,nekog dubl igraca,konkretno,Vemica.

Ocajni potezi selektora,pored anravno,lsoe igre obojice,tu nema price. Troicki je u boljoj formi,trebao je da igra sa Nadaolm(bar bi uzeo 5-6 gemova) i stavis Vemica sa Zimom...Sigrno bi bilo bar 2:1..Nadam se da ce Viktor dobro oodraditi posao sa Zimom,bar necemo da se nadamo.

Slazem se....Krajinovic je i onako pozvan da sedi i gleda dok bi Vemic bio od koristi u dublu!
 

Back
Top