Davis Cup

Eeeeeeeee da,to smo zaboravili da postavimo kao teoriju zavere....Bice da je to! Ne sme mala zemlja kakva je Srbija da bude na vrhu teniskog sveta :D :D :D

Sa druge strane,ako nekako prodjemo Spance(teoriju KAKO sam napisao ranije) onda nema granica....Bez zezanja.
 
onda nesto u ''lobiranju'' USA i Svajcarske definitvno ne stima :lol:
uopste nisam mislio na zreb za davis cup (inace bih rekao da je covek u pravu za sve sto prica,a daleko od toga da mislim tako)- uostalom, i sami spanci su mogli da prodju bolje sa zrebom. a inace- ne sumnjam u javne zrebove (ako i postoje drugi).

problem je generalan; sto i posle svega- slabo vodimo racuna o svojima (a lobiranje, gde je moguce, je samo mali delic toga).
 
Poslednja izmena:
ali objasni mi za sta ovde da lobiramo.... nismo nosioci,pala nam je najjaca ekipa na svetu i kraj. imas 4 igraca,suprotstavice ti se 4 njihova iz top 20 i cepaj.

sta znaci lobiranje u Davis cupu??
 
ali objasni mi za sta ovde da lobiramo.... nismo nosioci,pala nam je najjaca ekipa na svetu i kraj. imas 4 igraca,suprotstavice ti se 4 njihova iz top 20 i cepaj.

sta znaci lobiranje u Davis cupu??
aaa, pa sada objasnih da se slazem (sa tobom i od pocetka) da ni kod kakvog zrebanja ne mozes lobirati. to je stvarno smesno koliko je jasno- bezveze mi i sto pomislis da mislim drugacije. nisam paranoican tip.

samo govorim da je istina da nam je lobi nikakav - tamo gde je moguc. a to sto ga srdjan povezuje sa zrebanjem... sta da mu radim- valjda je besan sto nismo imali srece.
 
ma nisam ni mislio tako,da nije tebe i Srleta ne bih ni dolazio vamo

ali opet se vracam na to lobiranje! sta ono konkretno predstavlja u muskom tenisu i da li su zahvaljujuci tome Fedja i Rafa najveci igraci danasnjice?
 
ma nisam ni mislio tako,da nije tebe i Srleta ne bih ni dolazio vamo

ali opet se vracam na to lobiranje! sta ono konkretno predstavlja u muskom tenisu i da li su zahvaljujuci tome Fedja i Rafa najveci igraci danasnjice?
vec rekoh, lobiranje mu dodje samo delic onoga sto svaki savez treba da radi... npr. verujem da je lobiranje kod organizatora (mada mozda i gresim) moglo da spasi jelenu terena broj 11 u poodmakloj fazi grand slam-a (sto je sigurno frustrirajuce za igracicu koja je i tada cini mi se bila medju prve 3)... ali daleko smo mi od toga da se oko lobiranja opterecujemo- ko sto i tzar cini mi se rece- mi se ne trudimo ni da npr. ostvarimo kontakt sa dokicevom, posto smo videli da zeli da se vrati tenisu, a posto znamo za sta je sposobna. neke od ovih sitnica i nisu samo sitnice, a sto je najgore- nije za sve potreban novac, vec samo paznja. ako ovo prvo i nemamo, mogli bi bar da se potrudimo oko ovog drugog... al da ne zalazim duboko, gde sam po opredeljnju tanak....
a naravno da je NAAAJbitniji sam igrac- a kako fedja i rafa, tako su i nasi (koji su sami krenuli ka samoj eliti) dokaz za to..
a i da vise ne trabunjam u prazno- jer, mogu samo da se slozim... koliko je novaka napravio srdjan, mozda je i vise obrnuto... :lol:
 
Kako god,steta je sto se ovako rano sastajemo sa Spanijom.
Realno smo medju pet najboljih ekipa(sacimetrijski gledano,sto mozda i nije daleko od istine),a mozemo zavrsiti u prvom kolu.
Mogu i spanci.
Ostatak ucesnika DK se sigurno raduje.
 
mislim da ce sad Srle ponoviti ono sto je rekao o jeleninom igranju na terenu ''pored parkinga''

necu mu oduzeti to zadovoljstvo iako text otprilike znam napamet :D

Ali ja prosto MORAM da opet odgoovrim na ovo :D :D:D Iako tekst,sigurno znas napamet ;)

Kao sto bi moj dragi drug Rodzer rekao,ja cu to samo otprilike proslediti...

JJ treba da bude sramota za to sto je izjavila!Ako je Sampras,u vreme kad je vec imao 7 tutula na Vimbldonu,mogao da igra na terenu broj 2 neke meceve,pa valjda onda i tupava JJ koja nikad nista nije uradila na Vimbldonu moze da igra i na parkingu-kako je sama izjavila.Kad bude uzela 3,4 Vimbldona,pa da onda nesto i prica...Treba da joj je cast da uopste igra na Vimbldonu,od milion klinaca i klinki sirom sveta,malo ko zavrsi i na tom parkingu da igra.

A ako joj je to razlog sto je izgubila,izvinite molim,onda ne znam koji je razlog sto je gubila i na ostalim GSovima....U finalu US opena smetao joj sudija,na RGu zemljakinja,ne secam se sta joj je falilo u Australiji...Mozda vremenska razlika?
 
Ali ja prosto MORAM da opet odgoovrim na ovo :D :D:D Iako tekst,sigurno znas napamet ;)

Kao sto bi moj dragi drug Rodzer rekao,ja cu to samo otprilike proslediti...

JJ treba da bude sramota za to sto je izjavila!Ako je Sampras,u vreme kad je vec imao 7 tutula na Vimbldonu,mogao da igra na terenu broj 2 neke meceve,pa valjda onda i tupava JJ koja nikad nista nije uradila na Vimbldonu moze da igra i na parkingu-kako je sama izjavila.Kad bude uzela 3,4 Vimbldona,pa da onda nesto i prica...Treba da joj je cast da uopste igra na Vimbldonu,od milion klinaca i klinki sirom sveta,malo ko zavrsi i na tom parkingu da igra.

A ako joj je to razlog sto je izgubila,izvinite molim,onda ne znam koji je razlog sto je gubila i na ostalim GSovima....U finalu US opena smetao joj sudija,na RGu zemljakinja,ne secam se sta joj je falilo u Australiji...Mozda vremenska razlika?

pod 1) JJ nije tupava:evil:
2) da bi dosla do tog terena trebao joj je helikopter
3)Na us openu nije joj smetao sudija, nego serena koja je stalno pravila prevelike pauze pa normalno da ce JJ da se zali sudiji, a kada je JJ napravila jednu paauzu dobila je upozorenje.... svakog bi to iznerviralo.
 
Sve ostalo mogu da prihvatim,ali tu glupost...Taj IDIOTIZAM,snobizam,bezobrazluk,da trazi bolji teren??? Ako Samprasu,heeeeeeeeeeej,Samprasu,nije smetalo sto nije igrao na Central Court,sta vise ima da pricamo? KO je Jelena Jankovic u istoriji Vimbldona?STA je ona tamo uradila? I konacno,ODAKLE JOJ PRAVO da se buni??? Do juce je trenirala po bazenima,neravnim terenima i tome slicno,a sada joj smeta lepi travnati teren,bez obzira sto je broj 11! Uostalom,teren je bio isti i za nju i za protivnicu,njoj trava nije sigurno bila bolje podsisana,mrezica joj nije bila niza nego protivnici i konacno...I ona je igrala na parkingu,ako cemo tako!Da nije slucajno protivnica imala bolje uslove? I koja je ta igracica bila na WTA listi u tom momentu?

Postenije bi bilo od nase drage JJ da je rekla da je pukla jer je slabo igrala a ne da se hvata na to sto nije platila parking,sto je ustala na levu nogu(a sa leve strane je prozor) i tome slicno.
 
Da jj je bas antipaticna...:roll:
i otkud tebi pravo da tako vredjas JJ??? Sad bi ti svasta rekao, ali nas "dobri" moderator bi mi dao poen.... vidi se da si kre.....n[/QUOTE


:eek:Covece, ne gledamo svi istim ocima:!:
Ja je takvom vidim i to ti je to. Ima mnogo KOMPLETNIJIH teniserki od nje. Mogooo! A poeni netrebaju ni tebi ni meni;););):)
 
E dobar si ;)

To nije misljenje samo moje,opet,svako moze da navija za koga hoce i to je dobra strana svega ovoga....Jednostavno,ne gledamo je svi istim ocima i to je to. Medjutim,ako mislis da je u pravu kad je rekla ono na Vimbldonu,onda stvarno treba da odrastes...Ali i JJ treba da odraste i da shvati kakvu je glupost tada rekla.
 

Back
Top