Gornji Milanovac

Izvini Nomad. Nisam zelela takvu poruku da tipustim. U momentu su proradile emocije. Izvini jos jednom, bio mi je to najgori period u zivotu. A Gornji Milanovac poznajem jako dobro. Izvini jos jednom! Pozdrav.

Ja sam mislio da se salis:( A mozes li da mi kazes ime od tvog druga? Jel ti drug ili? Ako neces, ne moras...verujem da je tesko...:( :( :(
 
Oooo davno je to bilo..95-97.
Od tada se sigurno promenilo toliko toga.
Gornji milanovac su zvali "crveni grad" zadnjih godina(kao sve komunjare u njemu):lol:
Za mene je on mali gradic ali lep.Nema bas nesto bog-zna-sta da ponudi ali za miran zivot dusu dao.Tamo dolazim mozda jednom ili dva puta godisnje kad obilazim svoju kumu koja tamo zivi.:bye:
 
pa ne mislis valjda ozbiljno da cu biografiju ovde da pisem:lol::lol:
ne mogu bas toliko da odam ipak je ovo forum:bye::bye:

Ah, da... Sigurno si provalila moj plan: Hteo sam da saznas koje si god i gde zivis da bih dosao da te silujem i ubijem!:twisted::lol: Sta ti je covece:lol: Opusti se... Inace ja sam '92;)
Bas se pitam zasto ne mozes da se odas:think::lol:verovatno si nesto lagala pa da te ne bi drustvo provalilo:lol: :lol: :lol:
 
Ah, da... Sigurno si provalila moj plan: Hteo sam da saznas koje si god i gde zivis da bih dosao da te silujem i ubijem!:twisted::lol: Sta ti je covece:lol: Opusti se... Inace ja sam '92;)
Bas se pitam zasto ne mozes da se odas:think::lol:verovatno si nesto lagala pa da te ne bi drustvo provalilo:lol: :lol: :lol:

Oh, dete....mogu tako da ti se obratim jer ja imam cerku`92 godiste....:p:p
tako da je dalji komentar nepotreban...
Ah samo jedno: nikada ne lazem :rtfm:
 
kakav chat......
tri posta tamo ovamo....:confused:
odmah opomene.... a na drugim temama citave stranice.....pih
A mi samo malo hteli da se vidi da neko ipak poznaje G milanovac, takav kakav jeste neka je
:bye::bye:

u pravu si mico, i nije im neka fora, inace Milanovac znam od 1993 i ziveo sam tamo 8. god. Super je mesto (bar bilo u tom periodu) ljudi su gotivni.
 
E da, ljude smo zaboravili...
...ustvari kao i svuda...
Ja sam tamo morala nesto za svoju baku pre tri godine da zavrsavam u sup-u, bolnici i socijalnom...:otkacio: eto tu sam imala jako lose iskustvo....sluzbenici su im grozni na salterima, ni malo predusretljivi,arogantni....a tek neki doktor.....ne znam mislila sam tada da sam upala u neki falsch film...Sramota je sto je cela administracija na tako losem nivou. I ako to nije slucaj samo sa G. Milanovcom sigurno...
Ali one godine koje sam tamo provela su mi ostale u lepom secanju...
 

Back
Top