U2

New Years Day i Where the love comes to town!!!
Obozavam njihovu muziku, samo me malo nervira Bono sto se toliko petlja u politiku, i sto ne voli Srbe!!!
 
Da li mozda gledate Yu info...? :roll:
mozda ste primetili da pustaju klasiku... :wink:
e pa tu su uletele horska verzija With Or Without You i Smeels Like Teen Spirit :lol:
mnogo dobro. bacite pogled :wink:
 
Bleak WinterFullMoon:
bleach:
Da li mozda gledate Yu info...? :roll:
mozda ste primetili da pustaju klasiku... :wink:
e pa tu su uletele horska verzija With Or Without You i Smeels Like Teen Spirit :lol:
mnogo dobro. bacite pogled :wink:

e video sam Smells like...poprilicno je morbidno,a dirigent se gubi :lol:
zvuci kao neka himna... ma ja sam se odusevila :wink:
a dirigent je prica za sebe :lol: :lol:
 
PET SATI??? Vi ste amateri! Mi smo sedam dana u Svajcarskoj NEPREKIDNO slusali jedan disk od U2(uslovno receno jedan disk, jer smo slusali samo With... i One)!!! Naravno, i dalje mi je jedna od omiljenih pesama svih vremena.
 
... pa nije losa, ali fali joj dubina da bi bila savrsena. Mislim, zato smo se slozili da je with... savrsena, jer je tako jaka i duboka, a elevation je zapaljiva i melodicna, ne kazem da je losa, naprotiv, ali... joj, opet sam dobila napade lupetanja.
 
guitarrr_babe:
PET SATI??? Vi ste amateri! Mi smo sedam dana u Svajcarskoj NEPREKIDNO slusali jedan disk od U2(uslovno receno jedan disk, jer smo slusali samo With... i One)!!! Naravno, i dalje mi je jedna od omiljenih pesama svih vremena.
Tada je bilo tek pet sati kako sam je skinuo sa neta.
Sada je vec...koliko ima otkad sam postavo ovu temu?
 
Ima,ja ih volim,ali iskljucivo stare albume,sve do "Achtung Baby".
Sve posle toga gubi svaku inventivnost i gubi smisao.
"Gloria",mmmmmmm,kakva pesma,,,"New Year's Day" kakva pesma i spot.....da ne spominjem dalje.
 
ma nije losh ni ovaj novi album. mene je prijatno iznenadio (uglavnom slusham progressive rock s' kraja 60-tih). bash bash prijatno. jedan od retkih dobrih novih albuma bilo koje grupe

nisu loshi, ali, ostaje na tome...
 
Ja ih volim...
Bash su mi lepe Beautiful day,New years day,With or without you je strashno dobra,Elevation,One,Pride,October,In a little while,Gone,Stuck in a moment...bash su mi ok...
 

Back
Top