Ozbiljan sam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Luciefer666

Zainteresovan član
Poruka
110
Neznam da li sam vidovit ili je to Déjà vu ali ja sanjam neke trenutke koje ce da se dese za dan,dva,ili nedelju
Dan pred exkurziju sam sanjao da ce da autobus zgazi neko tamo kuce i video sam da se to odigralo pored table za ulazak u Kladovo
Sutra autobus naglo ukocio i ja sam pao dole(jer sam stajao i muvao jednu iz drugog odelenja) sisho sam kod vozaca(duble decker bus) i pitao sam shta je bilo on mi kaze da ubio nekog dzukca.Ja sam pogledao kroz prozor i usrao sam se kad sam viedeo tablu Kladovo!!!Neznam shta se desava ali to nije prvi put!!!:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:
Pomozite ako moze ako ne onda nishta:D:D
 
Nego sta. Opet ce Milance da tapka marke i evre po pijaci a mi cemo ladit noge u lavoru na Dugi. Ima Nedja da poskakuje oko nas...ihaj.

A sto se tice zadate teme, imam i ja nekad taj Déjà vu trip....to imaju pametni ljudi, znate vi to:D
 
Ja sam jednom sanjao naš polu-peščani teren za fudbal kako se sav crni i kako piče bale sena u duetu sa peščanom olujom koja prosto krivi drveće.Baš taj dan sam prolazio tuda do reke i video zaista spaljenu travu i drveće kako se crni.Kad sam se vraćao provalio sam da mobilni nije kod mene a znam da sam slao poruke na reci i jedno 5 puta išao gore-dole da vidim gde je misleći da su mi ga ukrali metalci koji su se tu kiselili.Kasnije smo ja i drug rizikovali(jer bi mogao da ga uzme onaj ko ga čuje) i zvali broj.Čik pogodite gde smo našli tel...Nekih 10 metara ispred mesta gde sam provalio da nije kod mene a kao što sam već rekao,na reci je bio sa mnom.:eek:Tih"10 metara ispred"je isto toliko udaljeno od gore pomentuog terena i to baš u isti dan.:think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top