Vishestruki orgazmi (multiple orgasm), mit ili stvarnost?

I znachi sve ste iskusile multi...:mrgreen:



Pa ovaj forum je sve bolji i bolji...:hahaha:

ja rekoh da jesam ali ne sa muskarcem...a ovaj...sebe ipak covek najbolje poznaje, svoja ruka ipak najbolje pocese i to :lol:
vezani orgazmi koji se nastavljaju jedni na druge....ide grc buuum pa kao kad se zavrsava pa opet grc bumm i tako u krug
e ne vidim sto je to sad naucna fantastika...mada u doba kad dobar deo zena nije doziveo orgazam uopste :think:
 
Evo chlanak iz Mens Health-a
How come women can have multiple orgasms, but men can't?

Ron, Phoenix, AZ
Sex Professor answers


You have a refractory period -- the reloading phase during which men are unlikely to become erect or ejaculate again. It appears to be influenced by hormones, neurotransmitters, and nerve excitability, and is seemingly absent among most women. It's unclear how many women can have multiple orgasms -- research suggests that between 14 percent and 40 percent have experienced them. (And some women don't want to be pressured to be the next Energizer Bunny.) The closest thing to multiple orgasms for men is tantric sex, which often means learning to experience the sensation of orgasm repeatedly without ejaculating
 
Poslednja izmena:
ja rekoh da jesam ali ne sa muskarcem...a ovaj...sebe ipak covek najbolje poznaje, svoja ruka ipak najbolje pocese i to :lol:
vezani orgazmi koji se nastavljaju jedni na druge....ide grc buuum pa kao kad se zavrsava pa opet grc bumm i tako u krug
e ne vidim sto je to sad naucna fantastika...mada u doba kad dobar deo zena nije doziveo orgazam uopste :think:

tako ja prije lajn na lajn....
 
Zelis reci da ti svoju g tacku sama olako ubodes?
Dovela si sebe do orgazma stimulisuci g tacku?
Ako jesi... bravo

stimulacija klitorisa i g tacke u isto vreme...i naravno da mi se nije desilo odmah cim sam pocela da masturbiram, vec vremenom dok otkrivas svoje telo...u stvari desilo se sasvim slucajno prvi put i ja ostala u cudu...g tacku jedino saaama mozes olako da ubodes :) nekom drugom je to ipak malo teze...
nema tu sta puno bravo...malo se igrala...malo sam osetljivija..i mozda malo srece..i eto
 
sta god to znacilo :)

line_of_coke_1.jpg

:)
 

Back
Top