sva pitanja koja niste znali kome da ih postavite
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: sva pitanja koja niste znali kome da ih postavite

Ističe se
    Učlanjen
    22.09.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    38
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano sva pitanja koja niste znali kome da ih postavite

Pa ovako
    Ideju da otvorim ovu temu sam dobila kada sam uocila da,pretrazujuci ovaj forum ,,nema odgovarajuce teme gde bih mogla da pronadjem sta mi treba
    A onda sam se prisetila kako smo se jednom ja i moja sestra osecali dok smo setali ulicama Budinpeste i trazili crveni krst,a niko od prolaznika nije razumeo ,sta smo pricali na engleskom,,tj mozda svaki deseti prolaznik je i znao engleski
    Ja sam znala da tu oko nas ,mora da postoje nasi ljudi koji zive tu negde ,i koji bi nam dali odgovor ne na engleskom vec na srpskom,Problem je sto nikom na celu ne pise JA SAM SRBIN,,,,
    Mi smo bili mesec dana, u stranoj zemlji ,i trazili jednu prostu stvar,,,,a mogu misliti koliko je ljudi koji zive u recimo ,u Australiji ,i budu uskraceni za neke informacije samo jer su rodjeni na drugoj strani planete....e pa takvim ljudima posvecujem ovu temu
    Svima vama koji zivite u Australiji,a nemate ideju ko bi vam rekao ono sto vas zanima...
    a ,manje onima koji kao ja,zivim u matici i zelim znati par stvari ,,,iz Australije,,,zapravo Sidneja
    Moja tetka vec 8 godina zivi u Sidneju,sada je kod nje i moja majka...ali one meni i nisu od neke pomoci,sa obzirom da se jako malo razumeju u to kako funkcionisu neki drzavni organi u Australiji
    .....a i krecu se u jednom istom krugu ljudi,tako da od njih ne mogu saznati ni ko je ciji sin,ili cerka( sem ako nije rec o spanskim serijama )...
    uh
    dala sam prednost ljudima koji zive u Australiji..
    pa neka bude tako,ja cu sa svoje pitanje postaviti neki drugi put
    pozdra

Zainteresovan član topaz (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: sva pitanja koja niste znali kome da ih postavite

Citat Original postavio zaimb Pogledaj poruku
    Pa ovako
    Ideju da otvorim ovu temu sam dobila kada sam uocila da,pretrazujuci ovaj forum ,,nema odgovarajuce teme gde bih mogla da pronadjem sta mi treba
    A onda sam se prisetila kako smo se jednom ja i moja sestra osecali dok smo setali ulicama Budinpeste i trazili crveni krst,a niko od prolaznika nije razumeo ,sta smo pricali na engleskom,,tj mozda svaki deseti prolaznik je i znao engleski
    Ja sam znala da tu oko nas ,mora da postoje nasi ljudi koji zive tu negde ,i koji bi nam dali odgovor ne na engleskom vec na srpskom,Problem je sto nikom na celu ne pise JA SAM SRBIN,,,,
    Mi smo bili mesec dana, u stranoj zemlji ,i trazili jednu prostu stvar,,,,a mogu misliti koliko je ljudi koji zive u recimo ,u Australiji ,i budu uskraceni za neke informacije samo jer su rodjeni na drugoj strani planete....e pa takvim ljudima posvecujem ovu temu
    Svima vama koji zivite u Australiji,a nemate ideju ko bi vam rekao ono sto vas zanima...
    a ,manje onima koji kao ja,zivim u matici i zelim znati par stvari ,,,iz Australije,,,zapravo Sidneja
    Moja tetka vec 8 godina zivi u Sidneju,sada je kod nje i moja majka...ali one meni i nisu od neke pomoci,sa obzirom da se jako malo razumeju u to kako funkcionisu neki drzavni organi u Australiji
    .....a i krecu se u jednom istom krugu ljudi,tako da od njih ne mogu saznati ni ko je ciji sin,ili cerka( sem ako nije rec o spanskim serijama )...
    uh
    dala sam prednost ljudima koji zive u Australiji..
    pa neka bude tako,ja cu sa svoje pitanje postaviti neki drugi put
    pozdra
    Pozdrav,
    Sta ima u Beogradu? Nedostaje mi Kalemegdan i par dobrih kafana..
    Ako mogu da odgovorim tu sam

Ističe se
    Učlanjen
    22.09.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    38
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: sva pitanja koja niste znali kome da ih postavite

,,,gde si tu?
    ja te potpuno razumem,
    Kada ti je Kalimegdan i Znak pitanja na dohvat ruke onda ti nedostaje nesto drugo
    kada ti je to drugo na dohvat ruke onda ti nedostaju stvari i mesta kojih nemas nigde na svetu kao sto je Kalemegdan,Tas,Dorcolski kej,,,
    Za mene je naj idealnije ,,.da se na pola godine dolazi u bgd
    narvno to je u domenu sf filmova..

Slične teme

1. U koliko niste znali!
    Autor Amateracu u forumu Arhiva
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 04.09.2008., 00:53
  2. Ako niste znali!!!
    Autor laks u forumu Hardver
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 13.02.2008., 14:06
  3. E ovo niste znali !!!!