ZA Sizifa i Incognita
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: ZA Sizifa i Incognita

Specialguest
    Guest

Podrazumevano ZA Sizifa i Incognita

Pošto sam na Internetu pokupio Virus reših da nabavim NORTON 2004. Uzeo sam divljak, naravno na Buvljaku i to Norton SystemWorks 2004 Professional koji sadrži
    1. Norton Antivirus
    2.Norton Utilites
    3.Norton Password Menager
    4. Norton GoBack-Personal Edition
    5. NortonCleanSweep
    6.NortonGhost
    Koristeći identifikacioni broj iz Crack file ovaj sam program instalirao, update-ovo ga, MEĐUTIM kada sa ovom šifrom pokušavam da ga aktiviram, kažu da ga nemaju u bazi podataka (Symantec-ovoj).Aktivaciju moram da izvršim do 01.05.2004.
    Šta da radim?
    Napominjem da program sada radi, ali šta će biti ako ga ne aktiviram....Zar moram da ga aktiviram svakih 15 dana?
    Pozdrav

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Kupi ga!!!

Specialguest
    Guest

Podrazumevano

Koliko košta i gde ima da se nabavi original?

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

80€ kod CET-a ( www.cet.co.yu ), single licenca...

Cak i da se ne zalazem za anti-pirateriju, zar ti deluje logicno krekovati antivirusni softver? 99% virusa stize iz istih izvora odakle i krekovi, pa zar mislis da taj krek nece potencijalno ostetiti sam AV softver i time ti napraviti jos vecu stetu, dok ti mislis da si zasticen?

E, da, ako hoces da prodjes jeftinije a imas kreditnu karticu, kupi direktno od Symantec-a sa http://www.symantec.com ... $49.95 (sto mu dodje negde oko 42€)

Specialguest
    Guest

Podrazumevano

Dok ne dobavim novac, da li da obrišem ovaj Norton, ili da ga ostavim za nekih mesec dana najkasnije. Sta misliš?

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Ostavi ga dok moze da drzi, posle ga obrisi pa instaliraj NOD32 i eto ti jos mesec dana jos bolje zastite...

Inace, preporucujem ti da kupis NOD32. To je daleko najbolji antivirus koji postoji, i vec godinama obara rekorde u nalazenju virusa i brzini skeniranja (skenirace ti ceo hard za 5 minuta)...

Primećen član srebro (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

E svašta...ko još u Srbiji kupuje programe.A da..budale!

Specialguest
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    Ostavi ga dok moze da drzi, posle ga obrisi pa instaliraj NOD32 i eto ti jos mesec dana jos bolje zastite...

Inace, preporucujem ti da kupis NOD32. To je daleko najbolji antivirus koji postoji, i vec godinama obara rekorde u nalazenju virusa i brzini skeniranja (skenirace ti ceo hard za 5 minuta)...
    Inco, a koliko košta NOD32 ORIGINAL i gde se može kupiti, ali bez varijante kreditne Kartice...

Primećen član srebro (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Mrzim što ovo moram da radim ali imam ja "original" koji šljaka savršeno.

milunka
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio srebro
    E svašta...ko još u Srbiji kupuje prosgrame.A da..budale!
    Srebro ti si ovde kao neki mangup

Primećen član ZoNi (avatar)
    Učlanjen
    03.06.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

ovaj sam email dobio od hrvatskog predstavnika NODa:

> NOD32 moľete kupiti kod:
    >
    > G. Saąa Mrđa
    > MS ELEKTRONIK D.C.E., BEOGRAD
    > TEL: 011/1769-703
    > FAX:011/1760-793
    > MOBILE: 063/283-216
    > E-MAIL: nod32@eunet.yu

inace, ne vidim razlog za kupovinom antivirusa, kad postoje mnogi DOBRI besplatni a-v programi!

moja preporuka (posle skoro godinu dana koriscenja kuci i na poslu): AVAST! 4 HOME EDITION

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2096

Podrazumevano

Citat Original postavio ZoNi
    inace, ne vidim razlog za kupovinom antivirusa, kad postoje mnogi DOBRI besplatni a-v programi!
    Sa ovim se slažem, AVAST je sasvim dobar "za po kući".

Međutim, najbolji antivirus koji sam ja ikad koristio, a veruj mi, koristio sam SVE što postoji na tržištu, na desetinama računara, dakle najbolji od svih bez konkurencije je NOD32.

Moj ti je savet da CD sa Nortonom baciš hitrim pokretom sa vrha zgrade na beton, probaš sa besplatnim neko vreme, ako ti se iz nekog razloga ne svidi kupiš NOD32. Toliko.

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Ovlasceni distributer najzvucnijih imena u AV svetu u nasoj zemlji: Extreme ( http://www.extreme.co.yu/prosoft/prodaja-softver-nod32.html ) ... Ja sam od njih kupio NOD32...

Evo, bas pogledao nov cenovnik, cak su i oborili cenu... sad je NOD32 Kucna Licenca SAMO $37 (nesto iznad 2000 din.)... A program kao program vredi daleko vise od toga... Da ne pominjem konkurenciju

Specialguest
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    Ovlasceni distributer najzvucnijih imena u AV svetu u nasoj zemlji: Extreme ( http://www.extreme.co.yu/prosoft/prodaja-softver-nod32.html ) ... Ja sam od njih kupio NOD32...

Evo, bas pogledao nov cenovnik, cak su i oborili cenu... sad je NOD32 Kucna Licenca SAMO $37 (nesto iznad 2000 din.)... A program kao program vredi daleko vise od toga... Da ne pominjem konkurenciju
    Hvala, Inco, hvala Sizife....Nortona sam se rešio, jako mi je usporavao komp...Juče sam instalirao AVAST 4 HOME edition, mada u najskorije vreme nameravam da kupim NOD32....Valja slušati stručnjake... :wink:
    Komjuter mi sada sa AVAST-om radi isto kao pre nortona (nije usporen). Da li mi on može pružiti adekvatnu AV zaštitu dok ne kupim NOD32 (nekih mesec dana).

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Avast je sasvim OK za kucnu upotrebu, i ako ti bas nije potrebna top-noch zastita, nemoj ni da bacas pare na komercijalni AV softver...

Ali ipak, NOD32 je NOD32... Vredi imati tu 'azdaju u malom'... Uostalom, skini NOD32 trial, pa vidi performanse istog... Ako nista drugo, istog momenta ces zaboraviti na Symantec

Gremlin1
    Guest

Podrazumevano

Pitanje za Incognita:Sta mislis o Pandi?

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Panda je tu negde izmedju... Nije spor kao Norton, nije brzi od NOD32, ali je manje efikasan od oba... Mogao bi se porediti negde sa Kaspersky-jem, s' tim sto je ipak i Kaspersky funkcionalniji (veca baza virusa, vise funkcija, itd.).

Naravoucenije, naravno po mom skromnom misljenju (mada i dokazano od svetskih strucnjaka):

Besplatan AV - Avast
    Komercijalni AV - NOD32

Primećen član
    Učlanjen
    04.03.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

I na poslu i kuci imam Sophos (koji vazhi za "business" AV).
    Za godinu dana nijedan jedini problem nisam imao, apsolutno su azhurni i, najbolje od svega, permanentni monitor je strashno skroman sa CPUom, uopshte se ne primecuje u pozadini a radi samo tako!

Primećen član
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

uz postovanje prema Silifu I Incognitu ja bi jos dodao i Bullguard kao jako dobar program sa obiljem opcija.

Slične teme

1. Pozdrav za Sizifa
    Autor T-Zex u forumu Filozofija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.10.2004., 12:23
  2. Sta cemo bez INCOGNITA!
    Autor CAR DUSAN SILNI u forumu Softver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 09.09.2004., 02:12
  3. Pitanje za Sizifa....
    Autor Kvazifilozof u forumu Softver
    Odgovora: 5