Zasto se lepimo za pogresne?

Pitanje za sve... Zasto nam se bar jednom desi da krenemo da "muvamo" pogresnu osobu koja je ili nedostupna ili nezainteresovana....?

:dontunderstand:

KOJI JE VAS PROBLEM?? Imate po 14,15,16,17 godina i gubite se konstantno i samo serete o nekim vasim ljubavima i vezama koje nisu trajale duze od nedelju dana i posle plasirate ovde razne izvale tipa muskarci su skotovi i sl. Alo vi ste deca prave veze i ljubavi su posle 19-20 godine i tada ce te imati dosta iskustva i onda pricajte sta hocete imali ste 10 riba\momaka i sad se kurcite i mislite da ste eksperti za ljubav i da ste boga uhvatili za qurac,jebeno odrastite i odjebite sa ovakvim temama!! A to da muvas "pogresnog\nu" se desava skoro uvek nemozes ti ****** da znas sta ko misli!!
 
KOJI JE VAS PROBLEM?? Imate po 14,15,16,17 godina i gubite se konstantno i samo serete o nekim vasim ljubavima i vezama koje nisu trajale duze od nedelju dana i posle plasirate ovde razne izvale tipa muskarci su skotovi i sl. Alo vi ste deca prave veze i ljubavi su posle 19-20 godine i tada ce te imati dosta iskustva i onda pricajte sta hocete imali ste 10 riba\momaka i sad se kurcite i mislite da ste eksperti za ljubav i da ste boga uhvatili za qurac,jebeno odrastite i odjebite sa ovakvim temama!! A to da muvas "pogresnog\nu" se desava skoro uvek nemozes ti ****** da znas sta ko misli!!

Potpuno si u pravu!:ok: Ali ne vredi njima pricati! Znas i sam koliko puta je neko ponavljao ovu pricu...i nista!:neutral:


P.S. Za ovo si dobio poen:mrgreen:
 
KOJI JE VAS PROBLEM?? Imate po 14,15,16,17 godina i gubite se konstantno i samo serete o nekim vasim ljubavima i vezama koje nisu trajale duze od nedelju dana i posle plasirate ovde razne izvale tipa muskarci su skotovi i sl. Alo vi ste deca prave veze i ljubavi su posle 19-20 godine i tada ce te imati dosta iskustva i onda pricajte sta hocete imali ste 10 riba\momaka i sad se kurcite i mislite da ste eksperti za ljubav i da ste boga uhvatili za qurac,jebeno odrastite i odjebite sa ovakvim temama!! A to da muvas "pogresnog\nu" se desava skoro uvek nemozes ti ****** da znas sta ko misli!!


Lepo kažem, klinke od 14 godina imaju burniji ljubavni život nego ja od 19.
Ko je sad tu nenormalan? :lol:

Ja se u tim godinama nisam bavila ljubavnim problemima već sam se pod uticajem romantizma bavila svojim unutrašnjim problemima. Weltschmerz.
 
Pitanje za sve... Zasto nam se bar jednom desi da krenemo da "muvamo" pogresnu osobu koja je ili nedostupna ili nezainteresovana....?

:dontunderstand:

znam da to rade emo klinci, kao dio imidza :)

sad,
sto se tice mojih pogresnih, nisu bili ni nedostupni ni nezainteresovani vec jednostavno pogresni....
niti sam se lijepila vec ih birala i ostavljala... tj uradih to dva-tri puta u zivotu
stvarno bilo glupo od mene....
 
KOJI JE VAS PROBLEM?? Imate po 14,15,16,17 godina i gubite se konstantno i samo serete o nekim vasim ljubavima i vezama koje nisu trajale duze od nedelju dana i posle plasirate ovde razne izvale tipa muskarci su skotovi i sl. Alo vi ste deca prave veze i ljubavi su posle 19-20 godine i tada ce te imati dosta iskustva i onda pricajte sta hocete imali ste 10 riba\momaka i sad se kurcite i mislite da ste eksperti za ljubav i da ste boga uhvatili za qurac,jebeno odrastite i odjebite sa ovakvim temama!! A to da muvas "pogresnog\nu" se desava skoro uvek nemozes ti ****** da znas sta ko misli!!

Nisi u pravu kad kažeš da su prave ljubavi tek posle 19-20 godina,možda se češće dešavaju u tom periodu(mislim prave)...ali ima i onih koji imaju duge veze i ranije,a i veliko iskustvo o kome mogu da pričaju!
 
Srećom pa svi porastu i sazrevaju. Kad tad. :neutral:
samo dok sve to postignu (odrastanje i sazrevanje) itekako zavrse sa tim pogresnim osobama..neke stvari se jednostavno ne uce na greskama..vec naprotiv..sto vise gresaka napravis sve ih cesce i lakse pravis..

sad kad kazu srce bira samo phe..ti su u veliiikoooj zabludi...i traze izgovore za svoje licne promasaje..nikad nista nece u zivotu nauciti na taj nacin..jer ce jedne te iste greske ponavljati u nedogled..

na kraju voleti i zaljubiti nije isto..dok je prvo emocija koju pervashodno valja osecati prema sebi..pa prema drugima..zaljubljnost se moze psiholoski podvesti pod opsesivno-kompulzivno ponasanje..

druga stvar e sto se slican za slicnog lepi..kao sto neko ovde rece..zato sto su sami pogresni..pa se i za pogresne lepe...valja raditi na sebi a ne na drugima..spoznati i upoznati sebe..iskociti iz kruga danteovog pakla..kako covek ispravlja sebe i cisti se od raznih zabluda tako malje na pogresne nalece...i lepi se..pod pogresan smatram nekog ko je laznjak..folirant..zeli da bude neko koji nije..tj drugim recima zeli da ubedi druge da je neko ..a da sam / sama pri tom ostane skriven iza..bez mogucnosti nade i sanse za istinske promene..

folirant se lako prepoznaje..laznjak..taj koristi svaku zgodnu priliku da sebe istakne ..u drustvu..a ovaj ili onaj nacin..ili da se po svaku cenu uklopi u sablon ramisljanja drustva..kud svi turci tud i mali mujo tip je laznjak kao i sto je laznjak ko radi suprotno od toga..kontrira..istice svoje razlike tako sto gazi po drugima..ponizava..ili barem pokusava da ponizi na dovitljiv nacin druge..cesto i bliske prijatelje..ukoliko je u stanju da ima bliske prijatelje..
 
ih....koliko me je extra momaka muvalo,al necu ja one koji mene oce,ja bih nesto sto je zabranjeno,e pa,tako mi i treba!!!!!!
svako u sutini hoce ono sto nema..a ljudi pocnu da cene no sto imaju tek ka d to isto izgube...razmiljanje tipa lepsa je trava sa druge strane reke je cesto kobno i po samu osobu sa takvim razmisljanjem i po njenu neposrednu okolinu..uostalom osobe koje tako razmisljaju odaju duboko nezadovoljstvo svojim zivotom i kao takve ne postuju sebe dovljno..cesto cak nimalo..ali zato imaju umsljenu vrednost..ono nos na mesecu..itd itd
 

Back
Top