nervira te

Е, кад сам већ налетела...
Нисам сигурна да ће ти ова тема проћи.

А форумаши ме не нервирају, могу да одем на другу тему кад хоћу, да угасим комп кад хоћу...
 
Psihologue, rastamann, Svabov, Tex707, KiZo, Vragana, Šakal, filatelista, pa šta?, Dr. Nitro, mornar_popaj, Dr.Jekyll, SIGNATURE 350, dejina811...

ne obavezno ovim redom mada prvo mesto je uvek isto :D
 
Niko, barem ne preterano mnogo.
Postoje oni cije stavove ne podrzavam pa me ponekad glupim izjavama ili povrsnoscu izbace iz koloseka...
Ali mrznja ili pak da me nerviraju..ne...to su pojmovi koje vezujem za malo ozbiljnije i realnije situacije.

Mada mislim da ja nerviram dosta ljudi...a i ne cudi me, nisam bas laka za podneti:D
 
U suštini niko me ne nervira. Nisam takav tip osobe da neko može da mi ide tek-tako na nerve.

Mada, jedan forumaš mi je bio malo antipatičan a sada mi je jedan od omiljenih na forumu. :D

Takodje, ja i Stole se nismo gotivili uopste, i non-top smo se svadjali...Sad mi je najbolji drug ovde...
@tema-
I sto se teme tice, retko sta me iznervira i izbaci iz takta...Cooliram...:cool:
 
gresis po pitanju svabova.
jako interesantan i zivahan lik kada teme nisu misterije,duhove baba vangle i slicno.

Ne kazem da nije interesantan. Cak mislim i da ima cesto vrlo dobra misljenja. Samo ponekad mi se cini da isforsirano kontrira samo radi kontre.
A i malo mi bezveze i Nata sa crticama (moderator) zato sto nije uvek bas argumentovana u stavovima.
 
Mada mislim da ja nerviram dosta ljudi...a i ne cudi me, nisam bas laka za podneti:D

Hah, ti si jedna od najzanimljivijih ljudi ovde. :D

A opet kazes "jedan", a ne konkretno koji?

Zašto opet? Prvi put spominjem tako nešto.
Ne vidim zašto je relevantno koji, kada nikad nije ni bilo nerviranja sa moje strane.
Njemu sam rekla da sam gajila antipatiju prema njemu i volšebno je kada ti se promeni mišljenje o nekome na bolje.
Sama činjenica da sam sada u fenomenalnim odnosima sa tim forumašem umanjuje relevantnost vaše spoznaje ko je on u stvari.
Dakle, bilo bi reči o problemu koji ne postoji, što je prilično iracionalno.


Inače, mogu da me iznerviraju ograničeni ljudi, konzervativci, homofobi i ksenofobi i samozvani kvazi-nacionalisti i shodno tome ne posećujem pojedine podforume. :neutral:
Tako da me u suštini niko ne nervira jer upravo izbegavam kontakt sa istima.
 

Back
Top