CIST GOL ZA PARTIZAN
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: CIST GOL ZA PARTIZAN

vujanovic
    Guest

Podrazumevano CIST GOL ZA PARTIZAN

PO VASEM MISLENJU DA LI JE GOL IVICE ILIJEVA BIO REGULARAN?

Jelena_Vukovar
    Guest

Podrazumevano

Bio regularan ili ne-sad je sve gotovo i dzabe je sad ulaziti u regularnost...

Guest

Podrazumevano

Cist gol ko suza

Ljuba82
    Guest

Podrazumevano

A Zvezdin gol, a zuti karton...mislim Mirkovica umesto crvenog... e grobari bili ste i ostali mali!!!

DULE PAYNE
    Guest

Podrazumevano

Brate sta da radimo cist gol ko suza ali cigani gi ima po ceo svet pa sudije moragi popustav mnogo ma da je bilo pravde u nasem fudbalu zvezda bi se borila za opstanak

Aktivan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Suza mu ravna nije.

Zvezda nije dala gol, Nadj je sa linije skinuo onu loptu.

Za onaj start Mirkovic je trebalo da dobije crveni, ALI STA JE CRVENI U ODNOSU NA GOL BRE??????

Početnik
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ilijev nije bio u ofsajdu ali je drugi partizanov igrac bio tako da je to slobodno sudijsko uverenje i mislim da se sudiji ne moze zameriti jer on nije znao gde ce lopta da ide....a ni zvezda nije dala go jer je Nadj skinuo sa linije i mislim da je najpravedniji rezultat jer je utakmica bila neverovatno losa moramo biti iskreni,kad se sve pogleda moze se reci BRUKA za nas fudbal kad tako igraju dva nasa najbolja kluba nadam se da ce u Sredu biti mnogo bolja utakmica

Jeca S ! ! !
    Guest

Podrazumevano

Ilijev je bio u ofsajdu sto je pokazao i snimak jer noge zvezdinog igraca u trenutku kada je dodata lopta Ilijevu su bile iza crte,a Ivicine ispred crte.Gol za Zvezdu nije bio jer lopta nije presla gol liniju celim obimom,a crveni karton za Mirkovica je definitivno postojao jer je sprecio Zigica da postigne cist gol.

Goran_bg
    Guest

Podrazumevano

NIJE MI SAMO JASNO ZASTO POLEMISETE OKO OVE TEME
    KADA SE SUDIJA JAVNO IZVINIO VERMEZOVICU STO JE I OBJAVLJENO NA KONFERENCIJI ZA STAMPU.
    SUDIJA NIJE KRIV I NEBI TREBALO KRIVITI SUDIJE UOPSTE
    DOK GOD SEDI PIKSI U FSSCG...

NEBESKO-PLAVI
    Guest

Podrazumevano

PLACE MI SE KADA GLEDAM STA SE RADI U NESEM FUDBALU,
    TUGA,JAD I CEMER...

SRAMOTA,VELIKA SRAMOTA ZA PIKSIJA,MILJANICA I OSTALE
    UBICE SPORTA U SRBIJI I CRNOJ GORI

Djordje_
    Guest

Podrazumevano

Ljudi sada je svima sve jasno,nebrinite, mnogi iz uefa su gladali mec i istina o zveri u crveno belom
    obicice svet...

nebojsa_
    Guest

Podrazumevano

Cist kriminal,ljudi iskreno neprepirite se oko domaceg fudbala,posle ovoga nikada vise necu otici na stadion
    Piksi,
    Miljanicu,
    Dajicu,
    Musline teraj te se svi u tri lepe...

Guest

Podrazumevano

DOMACI FUDBAL JE ODAVNO PROPAO,PIKSI I KOMPANIJA NEMOGU JOS UVEK DA SE POMIRE SA TIM DA JE PARTIZAN PRVI NAS KLUB KOJI JE USPEO DA SE PLASIRA U LIGU SAMPIONA I NA SVE NACINE GLEDAJU KAKO SE DA SE OSVETE NA NAJGORI MOGUCI NACIN KOJI NIJE PRIMEREN NIJEDNOM COVEKU...
    ZVEZDA JE POSTALA MESTO ZA UBIJANJE SPORTA FER PLAY-a
    I TAKMICENJA,O DOMACEM FUDBALU TOLIKO,ON JE
    17.APRILA 2004 UMRO.

Guest

Podrazumevano

Cist gol,sudija se kasnije izvinio Vermezovicu.Toliko o ovome,mislim da dalji komentar nije potreban...

Početnik
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    DOMACI FUDBAL JE ODAVNO PROPAO,PIKSI I KOMPANIJA NEMOGU JOS UVEK DA SE POMIRE SA TIM DA JE PARTIZAN PRVI NAS KLUB KOJI JE USPEO DA SE PLASIRA U LIGU SAMPIONA I NA SVE NACINE GLEDAJU KAKO SE DA SE OSVETE NA NAJGORI MOGUCI NACIN KOJI NIJE PRIMEREN NIJEDNOM COVEKU...
    ZVEZDA JE POSTALA MESTO ZA UBIJANJE SPORTA FER PLAY-a
    I TAKMICENJA,O DOMACEM FUDBALU TOLIKO,ON JE
    17.APRILA 2004 UMRO.
    Izvini da li znas koji nas klub je bio sampion Evrope i Sveta?zato cuti tu jer nemas cime da se hvalis niste mogli da pobedite nijednu utakmicu,da vredite nesto napunili biste Real u obe utakmice ali sta ces kad su vam igraci pickice i plase se da daju gol,budete bolji od Reala a ne data ni jedan gol na dve utakmice

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

koji je bio rezultat na kraju? 0:0 aaaaa ,pa o kom golu vi pricate?
    e pozdravio vas mateus

Početnik
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Go cist ko suza

Jeste, Boja je bio u ofsajdu, ali takozvanom pasivnom ofsajdu! Nije uticao na igru, Ilijev je sutnuo i pogodio! Go je ponisten, bez ikakvih razloga. Zalosno, jer da je Partizan dao go, igra bi se rasplamsala, Zvezda bi morala da juri tu nulu koju su zacrtali pred utakmicu, bio bi mnogo bolji derbi... Ovako, ni prosecna utakmica!

Uzdravlje

jelena_beograd
    Guest

Podrazumevano

Neznam samo kako posle svaga ovoga i
    posle izvinjavanja sudije Vermezovicu, piksi i dalje nema karaktera da podnese ostavku,pitam se sta jos treba da se desi,upropastio je reprezentaciju,domaci fudbal,sta je sledece?

euro...
    Guest

Podrazumevano

Ljudi pogledajte sa EUROSPORTU snimke sa neseg derbija i izvestaje,ako piksi posle ovoga nepodnese ostavku onda vam je jasno da svesno vrsi zloupotrebu polozaja i da je tu samo u korist zvezde,jadno,veoma nisko..

PFC BATAJA
    Guest

Podrazumevano

ne kaze se go,nego gol.kakve veze ima gde su ilievu bile noge,gleda se bilo koji deo tela,za neinformisane pripadnice lepseg pola.i sto se mi,uopste,nerviramo,kad zvezda mora da bude prva.

Jelena_Vukovar
    Guest

Podrazumevano

Ako Zvezda osvoji prvenstvo,Partizan ce Kup,i obrnuto.Ne bojim se ja,sve je to dogovoreno,a mi si jedemo dzigere bez potrebe...

jovan_ca
    Guest

Podrazumevano

Ko bre da podnese ostavku Piksi?Pa taj nebi podneo ostavku da gori zemlja i nebo,da li je moguce da ima toliko drskosti da od proleca kako je zvezda pocela sa ovim poslom,cuti pali tompuse i izbgava novinare i Tv..Da zivimo u nekoj drugoj zemlji zvezda i cela sudijska organizacija bile bi disfalifikovane vec posle prve kradje u Kuli protiv Hajduka.Taj snimak je isao uzivo i cela srbija je na licu mesta videla sve,ali ipak covek koji treba da presudi o tome je dragan stojkovic piksi a o njemu se sve zna,vazno je da reprezentacija igra solidno iako je nema ni na jednom takmicenju,ajde piksi ako si mocan sto malo ne blefiras strane sudije da bar reprezentaciji gledaju kroz prste,mali si ti za njih,mali..

Guest

Podrazumevano

O GOLU NETREBA RASPRAVLJATI,SUDIJA JE PRIZNAO GRESKU I IZNINIO SE VERMEZOVICU..TOLIKO O OVOME NARODE SVIMA JE JASNO DA PIKSI SVESNO PODRZAVA OVO STO ZVEZDA RADI I NEMOJTE SE BEZVEZE JAVLJATI NA OVAJ GLUPI FORUM,MOZDA JE NEKOME INTERESANTNO DA OVDE NAVIJA ZA SVOJ TIM JER UZIVO NEMOZE..
    CIGANI NISU POKRALI SAMO PARTIZAN,20 GODINA U NAZAD NA CELNOM MESTU U FUDBALSKOM SAVEZU JUGOSLAVIJE SEDELI SU LJUDI IZ ZVEZDE.PIKSI,MILJANIC,A O KRCUNU DA I NE GOVORIMO MLADLJI SE NJEGA VEROVATNO NESECAJU ALI AKO JE NEKOME DEDA BIO NA GOLOM OTOKU ONDA SE VEROVATNO SECAJU/

debrica
    Guest

Podrazumevano

GOL je cits!

korisnik_m
    Guest

Podrazumevano

Nepravedno je ponisten cist gol

Slične teme

1. ČIST SAM!
    Autor Fistik u forumu Politika
    Odgovora: 0