Kad putujes sam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

stela

Početnik
Poruka
12
Putujem sama,u pitanju je Slovenija (Lj.)...na kratko... ima li neko neki savet ili poucno iskustvo na sta obratiti paznju?
Kako se organizovati kad ides negde gde nikog ne poznajes? Neka preporuka -sta obavezno da posetim i tako to...
 
e pa i ja se tripujem da putujem sam. zavisi cime putujes, ja ti preporucujem da ides vozom. kad si sama mozes vise da vidis, mada mozes da se smoris, ako stvarno ne ides da se nadjes sa nekim ili vec tako stogod. ali s druge strane upoznas mnogo vise ljudi. Nisam bio u sloveniji ali kazu da je cool. srecan put!
 
hmmm, pa dobro ja sam imao tripove da odem u skoro nesigurno odrediste. ali, cekaj, ti ides u sloveniju a da pritom nemas kod koga, vec eto tako, ides? zadnji put kada sam ja negde isao sam, pre 3-4 meseca, sam isao negde gde nisam znao kod koga cu, ali sam znao gde treba da se nadjemo i slicno.
 
stela:
Putujem sama,u pitanju je Slovenija (Lj.)...na kratko... ima li neko neki savet ili poucno iskustvo na sta obratiti paznju?
Kako se organizovati kad ides negde gde nikog ne poznajes? Neka preporuka -sta obavezno da posetim i tako to...

a sto ides, na neki seminar?
idi na tvrdjavu, nemam pojma :I ja uvek idem s nekim i to je rodjacki i nemam pojma..lj je meni lepa ali je mala.
cime ides?
 
nemoj da prelazis ulicu na crveno, strogi su sa saobracajnim propisima...mogu da te oleshe...nije bas na svakom cosku ali ako ti se desi..hehe kao kod nas. u stvari oni se mnogo drze propisa i niko ne prelazi na crveno, svi cekaju...i u bankama/postama imas uvek red, pa se rasporedjuju po salterima. ali su ovako ljubazni i veseli, naravno ne svi...i svi voze bicikle...i videcesh da su im kuce (gde nisu zgrade) uglavnom bele i sredjene i visi cvece sa prozora...
 
Ako imas jos bar nedelju dana do polaska pogledaj sajt www.hospitalityclub.org mozda nadjes nekog u lj ko ce ti dati odgovor iz prve ruke.
Meni je recimo dosadno da bilo sta obilazim sama.
Lj je slatko malo mesto, ali nema toliko ljudi na ulici kao kod nas. Vikendom i pogotovo leti je sve pusto.
 
Gost 2:
Ako imas jos bar nedelju dana do polaska pogledaj sajt www.hospitalityclub.org mozda nadjes nekog u lj ko ce ti dati odgovor iz prve ruke.
Meni je recimo dosadno da bilo sta obilazim sama.
Lj je slatko malo mesto, ali nema toliko ljudi na ulici kao kod nas. Vikendom i pogotovo leti je sve pusto.

tacno!! tako je oduvek bilo, i za vreme exyu!
zato shto slovenci idu na planine za weekend a ustaju rano da rade ;)
 
...pa da, za Celicu imam rezervaciju.Posto studiram arh. skroz sam pala na fotke odande,a i uopste svako novo mesto bude zanimljivo! Trebalo bi da se vidim sa jednim drugom...ta viza me kosta zivaca :? Nadam se da ce biti dobro.
Da li je neko bio u galeriji Kapelica, cini mi se da se tako zove?
 
stela:
...pa da, za Celicu imam rezervaciju.Posto studiram arh. skroz sam pala na fotke odande,a i uopste svako novo mesto bude zanimljivo! Trebalo bi da se vidim sa jednim drugom...ta viza me kosta zivaca :? Nadam se da ce biti dobro.
Da li je neko bio u galeriji Kapelica, cini mi se da se tako zove?

gde je ta galerija ne znam!
glavna fora u Slo je njihova priroda ja mislim! ako imas vremena i para obavezno shteaj unaokolo (inoako je sve na max 2 h od ljubljane ;) )
 
upravo se vratih iz Lj. Bilo je super, meni malo kratko - stigla sam do planina ali ne i do mora.Upoznah jos neke ljude koji su se zaputili sami pa smo se slozili da je super kad svoje vreme mozes sam da rasporedis, a zavisi i kakve si srece pa ti se moze desiti da u nekom gradu naidjes na super drustvo a u drugom opet ostanes potpuno sam. Samu Ljubljanu jos uvek nije zadesilo ono sto dolaz sa velikim brojem turista a nadam se da ce tako i ostati. Toplo preporucena destinacija!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top