Još jedna upropaštena srpska kompanija: JAT pred bankrotom

Тихи

Starosedelac
Poruka
160.855
Zato su rekli rusi da JAT ne vredi nista. Jer je pred bankrotom. Mada doduse oni negiraju :hahaha:

Posto se Dinkic pita bolje da JAT propadne nego da ga kupe Rusi :lol:

Jos jedan genijalan potez nase vlasti :super:

------------------------

BEOGRAD, 17.09.2008

PRESS

"JAT" PRED BANKROTOM
Uvedene oštre mere štednje u „Jatu", trećina flote prizemljena, prepolovljen ketering, a počela i otpuštanja, otkrio za Press direktor „Jata" Saša Vlaisavljević


http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=47197
 
Sta je sa odgovornoscu Dinkica koji NAMERNO nije hteo JAT prodati Aeroflotu??????????? Rusi su nudili 300 miliona evra,obecali obnovu flote,obecali napraviti veliki kargo centar na aerodromu Nikola Tesla(gde bi se zaposlilo jos mnogo ljudi) i sta je bilo,Dinkic dobio naredbu od Zapada da se Rusima ni po koju cenu ne da JAT.I sta sad,propala firma,ko odgovara za to?????
 
Kladim se da je ovo jos jedna Dinkiceva fora da JAT kupi neko od njegovih drugara za 10 eura....

Kladim se da ce nakon privatizacije JAT postati najprofitabilnija avio kompanija u okruzenju! Primer je SARTID koji je bio "najveci gubitas" i sto bi se reklo "raspad sistema", a odjednom dodjose ameri sa USS-om, ulozise 500-600 $ za krecenje i postade zelezara najveci izvoznik u Srbiji.... :hahaha:
 
davno sam rekao da ovaj rezim nema drzavotvornost kao osobinu, i to se dokazuje iz meseca u mesec iz godine u godinu.

fabrike im se `ne isplate`
banke im se `ne isplate`
osiguranja im se `ne isplate`
zeleznica im se `ne isplati`
vojska im se `ne isplati`
penzosi im se `ne isplate`
secerane i uljare im se `ne isplate`
onaj u bgd nocas najavljuje ekonomske cene za grejanje, vrtice, prevoz i sta sve ne, a njegovi ce da drze te firme, pa to smo mogli i bez njih na vlasti

sad im se i jat `ne isplati`

ima li kraja, pa ni nama se rezim ne isplati, bolje da je prava okupacija, bar ce nekad doci sloboda!
 
davno sam rekao da ovaj rezim nema drzavotvornost kao osobinu, i to se dokazuje iz meseca u mesec iz godine u godinu.

fabrike im se `ne isplate`
banke im se `ne isplate`
osiguranja im se `ne isplate`
zeleznica im se `ne isplati`
vojska im se `ne isplati`
penzosi im se `ne isplate`
secerane i uljare im se `ne isplate`
onaj u bgd nocas najavljuje ekonomske cene za grejanje, vrtice, prevoz i sta sve ne, a njegovi ce da drze te firme, pa to smo mogli i bez njih na vlasti

sad im se i jat `ne isplati`

ima li kraja, pa ni nama se rezim ne isplati, bolje da je prava okupacija, bar ce nekad doci sloboda!

Malo manje patetike.
 
Sta je sa odgovornoscu Dinkica koji NAMERNO nije hteo JAT prodati Aeroflotu??????????? Rusi su nudili 300 miliona evra,obecali obnovu flote,obecali napraviti veliki kargo centar na aerodromu Nikola Tesla(gde bi se zaposlilo jos mnogo ljudi) i sta je bilo,Dinkic dobio naredbu od Zapada da se Rusima ni po koju cenu ne da JAT.I sta sad,propala firma,ko odgovara za to?????
Nisu to Rusi nudili nego je to Velja IIic ishalucinirao u alkoholnom delirijumu pa je onda sa time podyebavao svog bivseg druga Dinkica u kampanji , a ne postoji nijedan validan podatak ili izjava da su Rusi stvarno nameravali da ostvare ove bajke , u redu napio se se covek i lupetao malo ,normalna stvar al ne znam cemu o tome rasprava .
Pazi molim te Alitalija bankrotirala, Sviser ugrasen nema ga vise,americka Delta isto u stecaju propala, a Aeroflot kome avioni padaju ko kruske ce da izdvaja 300 miliona z takodje propali JAT , pa mislim ako je i od pijandure, mnogo je .
 
Normalno da je pred bankrotom kad imaju najskuplje karte u Evropi. I jos na to kad se doda bezobrazluk aerodroma Nikola Tesla da naplacuju aerodromsku taksu 100 eura, a svuda aerodromska taksa kosta 20-30 eura dolazimo do toga da niko nece da leti avionima JAT-a.

to ne naplacuje JAT vec stoka iz preduzeca zvanog Aerodrom Nikola Tesla.

Aerodrom i JAT su sad dva odvojena preduzeca.

Kao sto si rekao svugde u svetu je aerodromska taksa 20-30 eura a u srbiji demokratska lopovska banda je uvela da bude taksa 70-100 eura. bruka sta se radi i kako oni gledaju na nas gradjane srbije kao na glupave ovce koje treba samo sisati i pljackati.
 
Zato su rekli rusi da JAT ne vredi nista. Jer je pred bankrotom. Mada doduse oni negiraju :hahaha:

Posto se Dinkic pita bolje da JAT propadne nego da ga kupe Rusi :lol:

Jos jedan genijalan potez nase vlasti :super:

------------------------

BEOGRAD, 17.09.2008

PRESS

"JAT" PRED BANKROTOM
Uvedene oštre mere štednje u „Jatu", trećina flote prizemljena, prepolovljen ketering, a počela i otpuštanja, otkrio za Press direktor „Jata" Saša Vlaisavljević


http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=47197


А прошле године су Руси хтели да га купе и да задрже радниек и опреме га новим авионима..
Али нееее.....
Чекај да Срби прво процене вредност, па да за дозволу питају Европу....
 
Nisu to Rusi nudili nego je to Velja IIic ishalucinirao u alkoholnom delirijumu pa je onda sa time podyebavao svog bivseg druga Dinkica u kampanji , a ne postoji nijedan validan podatak ili izjava da su Rusi stvarno nameravali da ostvare ove bajke , u redu napio se se covek i lupetao malo ,normalna stvar al ne znam cemu o tome rasprava .
Pazi molim te Alitalija bankrotirala, Sviser ugrasen nema ga vise,americka Delta isto u stecaju propala, a Aeroflot kome avioni padaju ko kruske ce da izdvaja 300 miliona z takodje propali JAT , pa mislim ako je i od pijandure, mnogo je .

Jel mozes to da dokumentujes da Aeroflotu padaju avioni? Lagati nije lepo!
 
Nisu to Rusi nudili nego je to Velja IIic ishalucinirao u alkoholnom delirijumu pa je onda sa time podyebavao svog bivseg druga Dinkica u kampanji , a ne postoji nijedan validan podatak ili izjava da su Rusi stvarno nameravali da ostvare ove bajke , u redu napio se se covek i lupetao malo ,normalna stvar al ne znam cemu o tome rasprava .
Pazi molim te Alitalija bankrotirala, Sviser ugrasen nema ga vise,americka Delta isto u stecaju propala, a Aeroflot kome avioni padaju ko kruske ce da izdvaja 300 miliona z takodje propali JAT , pa mislim ako je i od pijandure, mnogo je .

Više puta sam mu tražio da pokaže gde može da se vidi ta čuvena ruska ponuda, osim u bastionu slobode:mrgreen:

A simptomatično je i da ovaj post preskače, a na druge odgovara:lol:
 
Jel mozes to da dokumentujes da Aeroflotu padaju avioni? Lagati nije lepo!

Evo, kol'ko pre neki dan:

14. septembar 2008.
trans.gif

trans.gif

trans.gif
trans.gif
Uzrok pada Aeroflotovog boinga 737-500 je tehnička greška na desnom motoru, izjavio je Aleksandar Bastrikin iz istražnog komiteta.
Svih 88 putnika i članova posade poginulo danas, kada se srušio Boing 737 ruske avio-kompanije Aeroflot iznad planine Ural.

"Boing 737 je prevozio 82 putnika, među kojima sedmoro dece, i šest članova posade. Sve osobe u avionu su poginule", navodi se u saopštenju Aeroflota
 

Back
Top