Internet prezentacija

Hmm,pa dobili ste dupliranje brzina...uzmi nizi paket ako mozes (ne znam koji si imao).

btw kada je sbb u pitanju (a i vecina drugih provajdera) jako veliku ulogu igra lokacija. Zato je najbolje videti kakav net ima komsija i onda se odluciti za provajdera. ;)
 
Otišao sam u njihovu poslovnicu u Šapcu da se raspitam za priklučenje na njihovu mrežu i sve što sam dobio bilo je sledeće:
Dajte nam vaš broj pa ćemo vam se javiti da vidimo da li ima tehničkih mogućnosti za priključenje.
Od tada je prošlo više od mesec dana i još se nisu javili.
Bruka.
 
Ja nemogu da verujem da SBB nema mrezhu pokrivenosti u Krnjachi, koja je u prvoj zoni grada.Poshto sam skoro kupila stan,i sada sam pochela da se raspitujem za TV i kablovske operatere a ono.......NISHTA.Hoce li mi neko dati makar obacveshtenje,koju antenu da kupim da bih mogla da pratim makar i osnovne kanale.Unapred zahvalna
 
Izvini što pitam, a jel' to sve bilo na istoj adresi, ili si se možda selio? Mislim, pošto su oni u principu podelili reone, pa teško možeš na istoj adresi promeniti kabl provajdera :think:
Ja sam prosle godine preselio prikljucak. U starom stanu sam imao EXTRA kvalitet slike i NETA.
U novom stanu je KVALITET BIO UZASAN.
Zalio sam se na kvalitet slike i na internet uslugu naravno da su se izvlacili na njihov svima nama poznat nacin.
Tipa: U nekim delovima grada nas signal je wirelles, imamo smetnju od strane elektricnih vodova i naravno visa sila bla-bla-bla.
Nisam znao sta da radim. Onda sam na sastanku skupsine zgrade izjasnio problem i predlozio peticiju.
Kada je Predsednik Skupstine Stanara prilozio zalbu i peticiju overene pecatom Saveta Skupstine Stanara i Pecatom Opstine, ZAMENILI SU NAM SVE KABLOVE U ZGRADI I U NASIM STANOVIMA! :D
Ako imate taj problem resite ga na taj nacin.
Uspecete narocito ukoliko u vasoj zgradi ili postoji jos neki provajder. (konkurencija) ;)
 

Back
Top